شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2015-12-17 08:32 PM

با این تفاسیر اگر فاصله پترن گیری بیشتر بشه مثلا 44 45 متر احتمال زیاد مشکل حل بشه

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

با این تفاسیر اگر فاصله پترن گیری بیشتر بشه مثلا 44 45 متر احتمال زیاد مشکل حل بشه

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-17 09:23 PM

شاتور جان تغییر فاصله درپترن گیری ربطی به درد سلاح وعلاج این درد نداره
بلکه باید زاویه دوتا لول ازهم تغییر کنه وبا مگسک کالیبره بشن تا این مشکل حل بشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-17 09:51 PM

(2015-12-17 09:23 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلص شما داود هستم Khansariha (8) عرض شود که بنده بیشتر احتمال میدم که یا کارشناس مربوطه حوصله جواب دادن نداشته و با اینکه نتونسته خوب منظورشو بیان کنه........ وگرنه تفنگ خودم هر دو لول را یک جا میزنه......

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2015-12-17 10:12 PM

اقایون منم الان پترنارو گذاشتم جلوم هرچی نگاه میکنم والا ته نکشیده یه جا نزده ولی افت ساچمه محسوس نیست به نظرتون امکانش هست تولید یه سالی این مشکل و داشته یا بعضی سری ها این طوری باشن
یکی از دوستانم بایکال روس تک ماشه داره پترن تو فاصله ۴۰ متر گرفته میگفت تفنگ اونم دقیقا یک جا نمیزنه بین دو لول کمی تفاوت هست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-17 10:15 PM

(2015-12-17 09:51 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-17 09:23 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلص شما داود هستم Khansariha (8) عرض شود که بنده بیشتر احتمال میدم که یا کارشناس مربوطه حوصله جواب دادن نداشته و با اینکه نتونسته خوب منظورشو بیان کنه........ وگرنه تفنگ خودم هر دو لول را یک جا میزنه......

داوود جان
یا به جای کارشناس شرکت اکار آبدارچیشون جواب داده خخخخخخخخخخخخخ به جان خودم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-17 10:22 PM

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ..................... قبول دارم......Khansariha (48)Khansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2015-12-17 10:27 PM

سایت شرکت اکار همین الان دوباره راه اندازی شد بروزم شده اگه دوست داشتین یه سر بزنین مدلهای شکاری و تراپ تو کاتالوگ هست
Akkar.com.tr

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-18 12:38 AM

این چسب که مشاهده میفرمایید روی اکارهای ایرانه واگه به پروداکت کد ( کد محصول) نگاه کنید نوشته 0227082 که در سایتها این کد به نام سلاح چرچیل 206هانتینگ ذکر شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ادرس زیر مراجعه فرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2015-12-18 01:20 AM

چه فیلمی شده این آکارKhansariha (172)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-18 11:46 PM

به عکس زیر هم توجه بفرمایید که بیانگر شکاری بودن اکار خودمونه