شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-12-16 10:10 PM

(2015-12-16 09:34 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای شهابی دستتون درد نکنه بخاطر زحمتی که کشیدید اگه امکانش هست ادرس ایمیل شرکت آکار به من بدین چون چند روزی هست که سایت این شرکت مشکل داره و ظاهرا در حال بروز رسانی هستن شماره سریال تفنگ براشون میخوام ایمیل کنم

akkar@akkar.com.tr

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-16 10:15 PM

(2015-12-16 09:57 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جنابbettlesKhansariha (8)
بیزحمت معنیشو قراربدینKhansariha (8)

چشم. عرض شود که میگه: هر دو لول باید یه پترنی نزدیک یکدیگر درست کنند. حال پترن مورد نظر باید در یک دایره 10 سانتیمتری دور هدف قرار بگیرد. چنانچه، لول پایین باید در پایین آن و لول بالا باید در بالای آن دایره قرار بگیرد. البته منظورشون میزان همپوشانی پترن ها هست که این همپوشانی تشکیل یه دایره 10 سانتیمتری را دور هدف می دهد که پترن پایینی مربوط به لول پایین و پترن بالایی مربوط به لول بالایی می باشد. Khansariha (8)

فکر کنم جوابشون یه چیزی تو مایه های نظر دوست خوبمون آسمان باید باشه.......

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-17 01:28 AM

(2015-12-16 10:15 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-16 09:57 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جنابbettlesKhansariha (8)
بیزحمت معنیشو قراربدینKhansariha (8)

چشم. عرض شود که میگه: هر دو لول باید یه پترنی نزدیک یکدیگر درست کنند. حال پترن مورد نظر باید در یک دایره 10 سانتیمتری دور هدف قرار بگیرد. چنانچه، لول پایین باید در پایین آن و لول بالا باید در بالای آن دایره قرار بگیرد. البته منظورشون میزان همپوشانی پترن ها هست که این همپوشانی تشکیل یه دایره 10 سانتیمتری را دور هدف می دهد که پترن پایینی مربوط به لول پایین و پترن بالایی مربوط به لول بالایی می باشد. Khansariha (8)

فکر کنم جوابشون یه چیزی تو مایه های نظر دوست خوبمون آسمان باید باشه.......
یه توضیحی از همپوشانی و دایره میدید

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - آرش٩٣ - 2015-12-17 01:07 PM

سلام خدمت دوستان عزيز و با تشكر فراوان از زحمتى كه جناب بيتل كشيدن،منظور متن جوابيه اين بوده كه در يك دايره با قطر ١٠سانتيمر لول بالا در داخل دايره تمركز ساچمه ها در قسمت بالايى هستش و بلعكس،نه اينكه بالا و پايين دوائره ١٠سانتى.بازم ممنون ازشما

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-17 06:29 PM

سلام دوستان
اگر به عکس زیر که در پینت کشیدم توجه کنید دایره بالایی، پترن مربوط به لول بالا و دایره پایینی، پترن مربوط به لول پایین بوده و نقطه قرمز رنگ هم هدف می باشد که درون بخش همپوشانی دو پترن مذکور قرار گرفته است و این همپوشانی دارای قطر 10 سانتیمتر می باشد. البته کارشناس شرکت آکار بهتر بود که قطر پترن ها و فاصله ای که باید نقطه هدف از محل شلیک می داشت را هم در جوابیه خود ذکر می نمود که متاسفانه به همین جواب کوتاه بسنده کرد. Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2015-12-17 07:15 PM

عذر میخوام ولی خیلی مسخرست طبق این توضیح شرکت اکار واسه زدن یک هدف باید هر دو لول شلیک کنه تا بهترین نتیجه بدست بیاد

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

یه سوال ایا این الگویی که شرکت اکار ارایه کرده یه قانونه که اکثر شرکتهای تولید سلاح واسه ساخت دولول سوار هاشون رعایت میکنن یا ابداعی خود اکاره؟؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-17 07:27 PM

حقیقتش جوابی که داده خیلی خلاصه و ناقصه....... شاید هم منظورشو بد بیان کرده باشه....... باید راجع به قطر پترن و فاصله شلیک و سایر موارد بیشتر توضیح می داد.......

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-17 07:55 PM

(2015-12-17 06:29 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگر به عکس زیر که در پینت کشیدم توجه کنید دایره بالایی، پترن مربوط به لول بالا و دایره پایینی، پترن مربوط به لول پایین بوده و نقطه قرمز رنگ هم هدف می باشد که درون بخش همپوشانی دو پترن مذکور قرار گرفته است و این همپوشانی دارای قطر 10 سانتیمتر می باشد. البته کارشناس شرکت آکار بهتر بود که قطر پترن ها و فاصله ای که باید نقطه هدف از محل شلیک می داشت را هم در جوابیه خود ذکر می نمود که متاسفانه به همین جواب کوتاه بسنده کرد. Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید اسم شریفتونو نمیدونم
ممنونم بابت مکاتبه وترجمه و عکس
اینجوری که لول بالا بالاترازهدف زده (بالا کشیده ) ولول پایین ته کشیده وپایین تراز هدف زده
به نطر این حقیر مقبول نیست چراکه باید هردولول یه جارو بزنن وهدفو احاطه کنن
اینجوری

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2015-12-17 08:09 PM

اسمان عزیز پترن تفنگ چند نفر از دوستان و خود من در قسمت پترن گیری هست من خودم تو فاصله ۳۵متری و برای هر دو لول یک روش نشانه گیری استفاده کردم لوله پایین کمی پایین زده دیگه این طورم نیست که تو شکل کشیدن میتونید دوباره نگاه کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - 300WSM - 2015-12-17 08:15 PM

با سلام
احتمالا شرکت یا حوصله نداشته جواب بده یا واقعا این مشکل هست و نمیتونه حلش کنه.بهترین راه برای مطمئن شدن که آیا واقعا ته میکشه یا نه اینه که سلاح رو چیزی مثل چهارپایه فیکس و تراز بشه و دهانه لوله با مرکز هدف کاملا در یک راستا باشه و پترن گرفته بشه .وگرنه با این وضعی که خود آکار گفته اساسا سلاح مشکل دار تولید میکنند.