شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-12-13 09:01 PM

اسمان جان خب این که شما میفرمایید. با این قضیه و تمرین حل میشه ودر واقع یه جورهایی باید عادت کنید

حال چه اصراری در خرید اکار هست؟ همه میگن لول پایینش پایین میزنه!!!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2015-12-13 09:42 PM

با سلام مجدد خدمت دوستان یه سوال داشتم اینکه اکار من لول پایینش ته نمیکشه خیلیم خوب میزنه. پترنشم که گذاشتم . ایا امکانش هست چون اسلحه من اک بوده لول پایینش ته نمیکشه و به مرور زمان و استفاده بیشتر این مشکل ته کشیدن واسش بوجود بیاد؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-12-13 09:49 PM

(2015-12-13 09:01 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمان جان خب این که شما میفرمایید. با این قضیه و تمرین حل میشه ودر واقع یه جورهایی باید عادت کنید

حال چه اصراری در خرید اکار هست؟ همه میگن لول پایینش پایین میزنه!!!

آکار نگیریم چی بگیریم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-12-13 09:51 PM

مخلص شهابی جان

اقا ما که مارک خاصی رو پیشنهاد نمیکنیم. ولی اکثرا میگن اکار پایین میزنه. خب چه اصراریه که بریم دنبالش. توی همین کلاس تفنگهای زیادی هست. چمبر. یلدیز کرال اصلی. کلا خرید تفنگ شانس میخواد.
تنها تفنگی که همه قبولش دارن. بایکال عهدبوق. و چیفسان چارقفله. بقیه. یکی به نعل یکی به‌میخ میزنن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-12-13 10:02 PM

یعنی واقعا عیب به این بزرگی رو شرکت نمیدونه؟ یا نمیخاد برطرف کنه
نوی ترک های سوار کدوم سلاحه که مثل آکار هم برای شکار مناسبه و هم برای تراپ؟
هشت ملیون تومان برای سه کیلوگرم فلز و چوب؟
اونم معیوب؟
یک خودرو صدها هزار برابر قطعات بیشتر دقیق تر و استراتژیک تر داره ولی یک سلاح با چهار تا قطعه؟
واقعا جای تاسف داره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2015-12-13 10:18 PM

اکار منم که ته نکشید پترنش دوستان دیدن ولی مگسک برای هر دو لول باید روی هدف بزارم تامرکز ساچمه ها به هدف بخوره و این برای هدف متحرک مثل پرنده برام سخت بود که پشت فسفری گمش کنم که مثل دوست عزیزمون اقای اسمان فسفری مگسک خارج کردم و امروز تو شکار خیلی خوب جواب داد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-13 11:37 PM

(2015-12-13 03:53 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز آسمان...... اگر فسفری مگسکو دربیاریم اون موقع از چی به عنوان مگسک استفاده کنیم؟....Khansariha (8)
دوست عزیز برو سراغ یلدیز

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2015-12-13 11:45 PM

سلامKhansariha (8)
منکه آکارنداشته وهیچ تعصبی بهش ندارم،امدوستان بنده دارن،خداییش تفنگه خوبیه،وبنظرم درست نیست این مسئله(ته کشیدن لول پایین)رابیایم خیلی بزرگ جلوه بدهیم،درحدواندازه های خودش عالیه،وته کشیدن لولومیشه باروشهایی آسان(مثل آسمان عزیزKhansariha (8))برطرف کرد
دیگه نبینم کسی راجب آکاربدبگهKhansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)Khansariha (89)
مخلص همه ی دوستان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - آرش٩٣ - 2015-12-13 11:57 PM

سلام خدمت دوستان عزيز،منم پيرو صحبتهاى جناب آقا يحيى گرامى،ضمن تاييدبايد بگم منم آكار دارم خيليم ازش راضى هستم،ته كشيدن و غيره و ذالك نداره،يا من كه نديدم والا يكىاز دوستان يلديز داره كه سر ميكنه(قابلتوجه جناب حسين محمودى)البته ته كشيدن و سر كردن فقط عيب اسلحه نميتونه باشه به نظر حقير.،Khansariha (8)
ببخشيد در حضور اساتيد بزرگوار گزافه گويى كردم،منم هر چى ياد گرفتم از پستهاى دوستان اين انجمن بوده.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-12-14 01:11 AM

(2015-12-13 11:57 PM)آرش٩٣ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزيز،منم پيرو صحبتهاى جناب آقا يحيى گرامى،ضمن تاييدبايد بگم منم آكار دارم خيليم ازش راضى هستم،ته كشيدن و غيره و ذالك نداره،يا من كه نديدم والا يكىاز دوستان يلديز داره كه سر ميكنه(قابلتوجه جناب حسين محمودى)البته ته كشيدن و سر كردن فقط عيب اسلحه نميتونه باشه به نظر حقير.،Khansariha (8)
ببخشيد در حضور اساتيد بزرگوار گزافه گويى كردم،منم هر چى ياد گرفتم از پستهاى دوستان اين انجمن بوده.Khansariha (8)
اقا از یلدیز دوستتون بیشعر بگید. و. اکه ممکنه. عکسی بذارید. ‌اطلاعات و خود یلدیز بسیار کمه