شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-09 10:00 PM

ممنون دوست عزیز، پس باید یه نقاش حرفه ای چوب پیدا کرد...... چون فکر نکنم تعمیرکارهای اسلحه بتونند به خوبی این کارو انجام بدند.....

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mobarez - 2015-12-10 09:54 AM

سلام و عرض ادب خدمت دوستان. میشه راهنمایی بفرمایید و بگید قیمت دولول روهم یلدیز صفر الان چنده؟؟ لطفا ادرس اون فروشگاه رو هم بذاریدKhansariha (256)
استان گیلان هستم ممنونKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2015-12-10 10:41 AM

سلام مبارزجانKhansariha (8)
این تایپک مربوط به دولول آکارهست
لطفابه تایپک زیرمراجعه کرده وسوال خودراآنجامطرح بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-10 09:23 PM

(2015-12-08 08:00 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح همگی بخیر کسی از دوستان نتونست سال ساخت تفنگشو پیدا کنه ؟

سلام دوستان
دنبال تاریخ ساخت تفنگ آکارتون نگردید. بنده راهشو پیدا کردم خخخخخخخخ....... دیروز رفتم در سایت رسمی شرکت آکار و در قسمت "تماس با ما" بشون پیام دادم. در پیام مربوطه شماره سریال تفنگمو نوشتم و ازشون خواستم که با توجه به شماره سریال، سال ساختشو بم بگن....... اونا هم ظرف 24 ساعت جواب دادند. جوابو براتون می ذارم

Dear Sir

Your shotgun was manufactured in May 2010

Best regards
Semih Polat

سال ساختش دقیقا همینه. چون پارسال که از فروشگاه خریدمش، تفنگ مال یه افسر ارتش بوده که سهمیه دولتی گرفته بوده و بعد از 3 سال اونو فروخته و همراه با جعبه و آک بود.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-12-10 11:16 PM

(2015-12-10 09:23 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-08 08:00 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح همگی بخیر کسی از دوستان نتونست سال ساخت تفنگشو پیدا کنه ؟

سلام دوستان
دنبال تاریخ ساخت تفنگ آکارتون نگردید. بنده راهشو پیدا کردم خخخخخخخخ....... دیروز رفتم در سایت رسمی شرکت آکار و در قسمت "تماس با ما" بشون پیام دادم. در پیام مربوطه شماره سریال تفنگمو نوشتم و ازشون خواستم که با توجه به شماره سریال، سال ساختشو بم بگن....... اونا هم ظرف 24 ساعت جواب دادند. جوابو براتون می ذارم

Dear Sir

Your shotgun was manufactured in May 2010

Best regards
Semih Polat

سال ساختش دقیقا همینه. چون پارسال که از فروشگاه خریدمش، تفنگ مال یه افسر ارتش بوده که سهمیه دولتی گرفته بوده و بعد از 3 سال اونو فروخته و همراه با جعبه و آک بود.
اقا منم به سارسیلماز میل زدم. ولی جوابی ندادن.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-12-13 01:48 PM

دوستان گرامی با سلام
این ته کشیدن لوله پایین آکار چقدر صحت داره؟
دوستان زحمت کشیدن پترن گرفتن مثل اینکه درسته
واقعا اگر درست باشه ارزش خرید سلاح به شدت پایین میاد
با این اوصاف 8 تومان نمیارزه
باید بریم تو کار ترک های دیگه روس هم که گرونه
خدایی من موندم چیکار کنم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-13 02:13 PM

شهابی جان من با دراوردن فسفری مگسک این مشکلو حل کردم
درخریدن اکار شک نکنید اکار تفنگ خوبیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-12-13 02:32 PM

(2015-12-13 02:13 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهابی جان من با دراوردن فسفری مگسک این مشکلو حل کردم
درخریدن اکار شک نکنید اکار تفنگ خوبیه

بیشتر راهنمایی میکنید دوست عزیز؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-13 03:53 PM

سلام دوست عزیز آسمان...... اگر فسفری مگسکو دربیاریم اون موقع از چی به عنوان مگسک استفاده کنیم؟....Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-13 08:30 PM

هدفو باید انداخت توی دایره فلزی محافظ فسفری وازتوی دایره دیدش وبعدش بنگ
تازه بابرداشتن فسفری کار اسونتر میشه به جان خودم
امتحانش راحته فسفری رو در بیارید وچندتا شلیک وپترن باهاش بزنید اگه راضی کننده نبود دوباره فسفری رو بذارید سرجاش
شهابی جان اکار بنده لول پایینش ته میکشید و فسفری رو برداشتم
برای لول پایین باید هدفو انداخت توی دایره بخصوص نیمه پایینی دایره و مشکل حل میشه وبرای جلوگیری از بالا زدن وسر کردن ساچمه ها در لول بالا وبرای زدن هدف بالول بالا هدفو درنیمه بالایی دایره قرار بدید وبعدش بنگ خخخخخخ
بابرداشتن فسفری کاربر مجبور میشه برای دیدن هدف حدودا 2-3 نوک لول رو بالا بیاره تا هدف بیوفته توی دایره وبا همین کار مشکل ته کشیدن لول پایین حل میشه وهدف نیز پشت فسفری گم نمیشه چون فسفری در کار نیست تا مانع دید بشه