شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-11-30 01:17 PM

(2015-11-29 11:10 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای‌شهابی‌بچه‌محل
از کنار یلدیز صفر نگذر. تفنگ خوبیه
قیمتشم‌مناسبه
اکار سری‌اول‌میگن خوبه. همون سامسونتی‌ها با کپ فولادی

ولی‌نظر خصی من یلدیزه.
مخلص

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

چون بجز شکار تراپ هم میخوام باهاش بزنم گفتن اکار بهتره چون یلدیز دو ماشه است
گیلان باشگاه تراپ داره؟
برای پترن گیری و تست کجا میشه رفت که دردسر هم نداشته باشه
اطراف رشت باشه زیاد دور نمیخوام برم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2015-11-30 01:45 PM

(2015-11-30 01:17 PM)shahabiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-29 11:10 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای‌شهابی‌بچه‌محل
از کنار یلدیز صفر نگذر. تفنگ خوبیه
قیمتشم‌مناسبه
اکار سری‌اول‌میگن خوبه. همون سامسونتی‌ها با کپ فولادی

ولی‌نظر خصی من یلدیزه.
مخلص

چون بجز شکار تراپ هم میخوام باهاش بزنم گفتن اکار بهتره چون یلدیز دو ماشه است
گیلان باشگاه تراپ داره؟
برای پترن گیری و تست کجا میشه رفت که دردسر هم نداشته باشه
اطراف رشت باشه زیاد دور نمیخوام برم
سلام
اگر دو ماشه هست که از این سری که سهمیه دادن نیست و احتمالا داخل طرح وارد شده ولی به نظر من شما یکبار دیگه بررسی کنید اگر دو ماشه بود که هیچ ولی اگر همین مدل spz باشه که سهمیه دادن یکی از مناسب ترین اسلحه ها برای تراپ هست البته خودم تجربش رو نداشتم اما این لینک رو نگاه کنید مناسب ترین اسلحه ها رو برای تراپ آماتور معرفی کرد و اسمش در کنار برند هایی مثل استوگر و ماسبرگ اومده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-11-30 08:04 PM

دوستان گرام لطف کنید یک مشاوره بدون تعصب به من بدید

من اسلحه ای میخوام بگیرم که مشخصات زیر رو داشته باشه

اول کیفیت و زیبایی
دوم اینکه هم برای تراپ مناسب باشه هم برای شکار
سوم پترن خوبی داشته باشه
چهارم مشکلات فابریک یا همون کارخونه ای کمتری داشته باشه

به شدت بین آکار و یلدیز تک ماشه موندم لطفا راهنمایی بفرمایید
در ضمن تمامی مباحث مربوط به آکار و یلدیز و مشاوره رو خوندم ولی هنوز نمیتتونم تصمیم بگیرم
میگن یلدیز تو اروپا مشهورتر و گرون تره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2015-11-30 08:34 PM

تراپ تک ماشه میخواد اصولا و شکار دو ماشه میخواد اصولیش. ظاهرشون زیاد باج بهم نمیدن و کیفیت ساخت هم همینطور در ی حد هستن فقط میمونه؛؛ شما بطرف تراپ بیشتر تمایل دارین اکار و اگر شکار بیشتر اهمیت میدین ییلدیز. حالا اگر ییلدیز دو ماشه باشه تایین تکلیف میکنه شما را. کاری به این موضوع که اروپا میگن فلان تفنگ فلانه نداشته باش با مکان زندگی خودتون هماهنگ باشین. بنده هیچ کدام از این تفنگها را ندارم و با توجه به یافتهای خودم گفتم نه تعصبی دارم نه فروشنده هستم. بازم مگیم تقریبا هر دوتا در یک طبقه هستن و بس فقط استفاده شما شرطه. اینم که هم تراپ هم شکار درست نیست بالاخره یکیش ارجحیت داره. ان شالله موفق باشین.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahabiii - 2015-11-30 08:58 PM

(2015-11-30 08:34 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تراپ تک ماشه میخواد اصولا و شکار دو ماشه میخواد اصولیش. ظاهرشون زیاد باج بهم نمیدن و کیفیت ساخت هم همینطور در ی حد هستن فقط میمونه؛؛ شما بطرف تراپ بیشتر تمایل دارین اکار و اگر شکار بیشتر اهمیت میدین ییلدیز. حالا اگر ییلدیز دو ماشه باشه تایین تکلیف میکنه شما را. کاری به این موضوع که اروپا میگن فلان تفنگ فلانه نداشته باش با مکان زندگی خودتون هماهنگ باشین. بنده هیچ کدام از این تفنگها را ندارم و با توجه به یافتهای خودم گفتم نه تعصبی دارم نه فروشنده هستم. بازم مگیم تقریبا هر دوتا در یک طبقه هستن و بس فقط استفاده شما شرطه. اینم که هم تراپ هم شکار درست نیست بالاخره یکیش ارجحیت داره. ان شالله موفق باشین.

ممنون از پاسختون دوست عزیز برای من تراپ ارجحیت داره حالا مسئله اینجاست که با اکار میشه تعداد شلیک بالاو با فاصله کم داشت و اینکه یلدیز بین لوله ها فاصله داره که بهتر سلاح خنک میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-11-30 11:51 PM

اقای‌شهابی‌ عزیز
اقا واقعا یلدیز رو از نزدیک دیدی به قیمت ۶/۵
؟!
قیمتش فرای عالیه

من هم مثل شما. به مدت دوماه دنبال تفنگ بودم
که بعد بررسی‌و تحقیقات فراوان. تصمیم به خرید یلدیز گرفتم.... ولی‌پیدا نشد. به صورت کاملا اتفاقی یه اپولو خریدیم. با توحه به اینکه خودم دنبال تک ماشه یودم. ولی‌ اکار رو بسیار مواظب باشید از یک منبع موثق شنیدم که یه سری‌مدلهای شاهین اکار رو جای اکار اورجینال سری اول میفروشن.
مشکل اینه که تفنگ برای خرید زیاد نیست. بسیار محدوده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-01 12:05 AM

(2015-11-30 11:51 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی‌ اکار رو بسیار مواظب باشید از یک منبع موثق شنیدم که یه سری‌مدلهای شاهین اکار رو جای اکار اورجینال سری اول میفروشن.

Sent from my Nexus 6 using Tapatal

مگر خریدار با سلاح اشنایی نداشته باشه درغیر اینصورت کسی نمیتونه شاهینو به جای اکار به خریدار قالب کنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2015-12-01 12:23 AM

تا جایی که من دیدم اکار تو باشگاه زیاد بوده و تیر خوبیم میزنن. حالا وقتی تصمیم به مثلا اکار شد اونوقت پیدا کردن اصل یا سالمش مسیله دیگریه.
یه راه دیگه هم هست که توی باشگاهها یه دور بزنید و تفنگها را نگاه کنید و از نزدیک کارشون ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-01 08:44 AM

کاربخش عزیز درست میفرمایند
شما یه سر به باشگاه تراپ بزنید واگر اکارو پسندیدی بعد میرسیم به اینکه اسلحه فروش نتونه شاهینو به جای اکار بهتون بفروشه چندتا عکس از سلاح مورد نظر بگیرید اهالی انجمن بهتون میگن که اصله یانه بقول ادمکشا عکس بده جنازه تحویل بگیر خخخخخخخخخخخخخ
چندتا مشخصه هست که بارها توسط اهالی گفته شده که من تکرار میکنم
شماره سریال اکار اصل با عدد6 شروع میشه روی لول به انگلیسی نوشته اکار سلاح صنایع ts870bdn12/76در طرف دیگر لول به فارسی نوشته نخجیر لول رو از کپ جدا کنید وزیر خزانه به انگلیسی نوشته ساخت ترکیه زاج لول براقه اما زاج شاهین کدره دراکار اصل زیر کپ نوشته اکار البته در بعضی از شاهینا ( مثل سلاح خودم ) اکار حک شده وهیچ فرقی با کپ اکار اصل ندارند اما دربعضی شاهینا زیر کپ کلمه اکارو حذف کردند شماره سریال شاهین باعدد 0 شروع میشه ویا هرعددی بغیر از 6 روی لول وزیر لول شاهین هیچ نوشته ای نه فارسی ونه انگلیسی وجود نداره * ازنظر قنداق وبچه قنداق هم کاملا یکسانند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس اول ودوم شاهین سوم وچهارم اکاره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-04 02:15 PM

(2015-11-24 08:26 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حقیقتش این پترن فقط واسه این گرفتم که ته کشیدن لول پایین واسم ثابت بشه. باد که نبود. این اولین شلیکم بود با این اسلحه فکر میکنم کم کم با بدنم فیت بشه.پترنم خیلی با عجله گرفتم

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سلام
به نظر بنده از آنجایی که این پترن اولین شلیک شما بوده نمیتونه ملاک خوبی برای سنجش دقت و تناسب پترن سلاح قرار بگیره...... برای پترن گیری زیاد عجله نکنید..... ان شاءلله بعد از چندین شلیک که با این اسلحه داشتید و تجربه کافی را پیدا کردید اقدام به پترن گیری کنید که آن موقع می توان راجع به صحت و تناسب پترن سلاح اظهار نظر کرد......