شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-11-17 04:23 PM

(2015-11-17 04:21 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-16 10:53 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در مورد‌چمبر نخجیر کسی اطلاعاتی داره؟ میگن قبل اکار وارد شده. توسط خود ایران
ظاهران خیلی حم هم هست
ممنون

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

دوست عزیز چمبر لول هرسلاح جزء یکپارچه لول است و قدری از قطر خارجی لول باریک تر می شود و داخل قسمت انتهایی در برگیرنده لول شده و لحیم می شود . اون قسمتی که لول به اون پیوند شده و شامل ناخن و زبانه های قفل لول است ظاهرا باید تولید ایران باشد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره. میدونم. ولی مارک روش اینه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-11-17 07:16 PM

(2015-11-17 04:21 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-16 10:53 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در مورد‌چمبر نخجیر کسی اطلاعاتی داره؟ میگن قبل اکار وارد شده. توسط خود ایران
ظاهران خیلی حم هم هست
ممنون

دوست عزیز چمبر لول هرسلاح جزء یکپارچه لول است و قدری از قطر خارجی لول باریک تر می شود و داخل قسمت انتهایی در برگیرنده لول شده و لحیم می شود . اون قسمتی که لول به اون پیوند شده و شامل ناخن و زبانه های قفل لول است ظاهرا باید تولید ایران باشد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد رضای عزیز ممنونم از توضیحاتتون که مثل همیشه عالی وکارامده
اما منظور این دوستمون چمبر ( خزانه ) نیست بلکه سلاح چمبر هست که کپی بی کیفیت از اکاره
اینجارو کلیک بفرمایید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezajf - 2015-11-18 11:49 AM

جناب احمدي بسيار متشكر از تذكر شما
ولي اگه به همون عكس هاي ارسال اول تاپيك آتا آرمز توجه كنيد مي بينيد كه عبارت 12 گيج ، 3 اينچ چمبر رو نوشته و منظورش اين بوده كه خزانه لول سلاح براي گيج 12 و فشنگ هاي مگنوم طراحي شده
تا جايي هم كه بنده اطلاع دارم برند آتا و آرمسان يكي از بهترين برند هاي تركيه هستند و حتي اسپانسر نمايشگاه پروهانت 2015 شركت آتا آرمز بود.

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-18 02:04 PM

چمبر عالیه برای هوازنی

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - iphone1387 - 2015-11-18 02:24 PM

(2015-11-18 02:04 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چمبر عالیه برای هوازنی

hossin
ممنون جناب محمودی از اظهار نظر صریحتون. اگه تحربه تیراندازی با‌چمبر نخحیر رو دارید بفرمایید. که من و دوستان استفاده کنیم. با تشکر

(2015-11-18 11:49 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب احمدي بسيار متشكر از تذكر شما
ولي اگه به همون عكس هاي ارسال اول تاپيك آتا آرمز توجه كنيد مي بينيد كه عبارت 12 گيج ، 3 اينچ چمبر رو نوشته و منظورش اين بوده كه خزانه لول سلاح براي گيج 12 و فشنگ هاي مگنوم طراحي شده
تا جايي هم كه بنده اطلاع دارم برند آتا و آرمسان يكي از بهترين برند هاي تركيه هستند و حتي اسپانسر نمايشگاه پروهانت 2015 شركت آتا آرمز بود.
جناب rezajf ممنون. شما که این اسلحه رو دارید یکمی بیشتر توضیح بدید ‌ البته پستهای اینجا و بقیه جاهاذرو خوندم. قصدم خرید این تفنگه. ولی اینقده اظهار نظر ها متفاوته که‌کاملا گیج شدم
ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2015-11-24 06:47 PM

با سلام مجدد خدمت دوستان و اساتید. یه سوال داشتم وقتی ضامن اکار به سمت راسته اول کدوم لول شلیک میشه پایین یا بالا؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-11-24 07:07 PM

U اولین حرف کلمه UNDER هست به معنی زیر = چپ زیر/ راست بالا

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2015-11-24 07:13 PM

تشکر حقیقتش امروز یه گروپ از اکار گرفتم که ببینم پایین میزنه یا نه. فقط اینو میدونم ضامن به سمت راست بود. پس اول لول بالا شلیک شده؟؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-11-24 07:20 PM

OVER= بالا
دوست گرامی کلمه گروپ روبرای گلوله زن وپترن رو برای ساچمه زن بکار میبرند
اگر عکس از پترن اکار دارید ممنون میشم بذارید ایا لول پایین ته میکشه ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2015-11-24 07:31 PM

ته نکشید. عکس میتونم بگیرم .ولی باید ببخشید خیلی کم و کاستی دارن

[تصویر: 9e54a98ca6fd0d88a8bd547a73421570.jpg]