شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: انواع فشنگ های ساچمه زنی و ویژگی های آنها - garin - 2015-10-11 11:48 AM

(2015-10-11 09:27 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقایون بنده فشنگ سر غنچه رو بدون که کوچک ترین کوتاه کردن لب گرد کردم بسیار هم خوب و عالی شد. البته ناگفته نماند دستگاه لب پیچ هم تو این کار شرطه. Khansariha (8)

سلام
دوست عزیز اگه ممکنه عکس از فشنگها رو بزارید
پوکه سر بغچه ای بار اول که پر میشه خوب در نمیاد ولی بار دوم که پر میشه خوب در میاد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-10-11 08:04 PM

سلام
دوست عزیز جوابو اینجا میدم.......... بنده خودم جا بند ننداختم و دادم به تعمیرگاه مجاز اسلحه برام انجام داد.......... درسته که فقط یه سوراخ کوچک زیر قنداق است و جا بند توش پیچ میشه، اما چون ما تجربه این کارو نداریم ممکنه که با همین کار ساده، باعث خرابی قنداق تفنگ بشیم (البته خودمو عرض می کنم)، لذا توصیه می کنم خودتون انجام ندین و بدین به یه تعمیرگاه مجاز اسلحه براتون انجام بده.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alienali - 2015-11-04 06:58 AM

دوستان . بعد از تمام این مباحث . آیا این اسلحه به درد تراپ کار کردن میخوره ؟
توی این رنج قیمت تا 10 -11 تومن چه اسلحه دو لول روی همی به درد تراپ کار کردن میخوره

من شنیدم اکار نمیشه روی تعداد شلیک بالا حساب کرد
ایا با بودجه در حد 10-11 تومن میتونم یه سلاح بهتر و مقاوم تر گیر بیارم یا خیلی بیشتر بایر هزینه کنم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-11-04 07:37 AM

با10-12 تومن میشه دولول روس سوار اکبند خرید و جوندارتراز اکاره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ars - 2015-11-04 07:37 AM

سلام دوست عزیز
شما توی این رنج قیمت میتونید دولول سوار بایکال بگیرید که واقعا فوق العاده ست. و واسه تراپ نیز مناسب هستش. پیشنهاد میکنم که حتما روش فکرکنید .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2015-11-04 10:55 AM

دولول روس بسیار عالیه فقط مد نظر داشته باشید تفنگ سنگینیه و در راهپیمایی و دویدن دنبال شکار قطعا خستتون میکنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alienali - 2015-11-04 11:23 AM

(2015-11-04 10:55 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دولول روس بسیار عالیه فقط مد نظر داشته باشید تفنگ سنگینیه و در راهپیمایی و دویدن دنبال شکار قطعا خستتون میکنه
مهم کیفیته . و عرض کردم که برای تراپ بیشتر مد نظرمه . بعدا شکار . . .
(2015-11-04 10:55 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهم کیفیته . و عرض کردم که برای تراپ بیشتر مد نظرمه . بعدا شکار . . .
مهم کیفیته واسه من . و عرض کردم که برای تراپ بیشتر مد نظرمه . بعدا شکار . . .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - smostafam - 2015-11-04 11:43 AM

دوست عزیز اگر صرفا برای تراپ سلاح نیاز داری میتونی از هیئت تیراندازی سلاح رزینی ایتالیایی به قیمت حدود 12تومن تهیه کنی و به ورزش شیرین و دلچسب تراپ ادامه بدی. البته یک نکته این سلاح صرفا برای ورزش هست و مجوز برای استفاده های غیر ندارد. در غیر اینصورت میتونی با صرف هزینه حدود هشت تومن سلاح یلدیز مدل اسپرتینگ تهیه کنی که با داشتن جواز ارتش کاربرد دو منظوره دارد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alienali - 2015-11-04 03:03 PM

ممنونم . از راهنمایی های دوستان

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-11-04 11:19 PM

البته یکی از دوستانم هست که مدتهاست اسلحه آکار داره و باش خیلی هم تراپ رفته و هیچ مشکلی نداشته........ دوست من، اگر آکار هم خریدی شک نکن که تو تراپ ناامیدت نمی کنه...... و ضمنا می تونی باش پروانه شکار بگیری و شکار هم بری.....