شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-09-02 08:09 PM

(2015-09-02 04:07 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
عرض شود که چهارپاره 9 تایی مارک زوبر خریدم. می خواستم بدانم که با تفنگ دولول سوار آکار، با چه چوکی شلیک کنم بهتر است؟.......... قبلا از یکی از دوستان این انجمن پرسیدم که گفت چوک بالا 4 خط و چوک پایین 5 خط........... اما یکی دیگه از دوستان گفت چوک بالا 5 خط و چوک پایین 6 خط..............
نظر بقیه دوستان چی هست؟.... ممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به عقیده این حقیر فقط با چوک سیلندر 18/5mm که همراستا وهم قطر طول لوله بزنید تا به سلاحتون فشار نیاد و از عمرش نکاهه چرا نوشتم 18/5 ؟ چون پری روز پیش اسلحه فروش بودم ست 6 تایی چوک اورده بود که علامتهای 1- 6 خطش اشتباهی روی چوک حک شده بود وبا کولیس باید تشخیص میدادی که کدوم چوک چه شماره ایه / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - nimrooz - 2015-09-02 10:29 PM

جناب احمدی عزیز فرمودن ... به نظر بنده حقیر هم چوک سیلندر استفاده شه بهتره ،تادبه تفنگ فشار کمتری وارد شه...
البته با هر چوکی میشه شلیک کرد ولی ... قیمت ریسک رو باید پذیرفت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-09-03 03:12 PM

از راهنمایی دوستان متشکرم. حتما از نظرات دوستان استفاده خواهم کرد. ضمنا با کولیس قطر چوکها را اندازه خواهم گرفت تا خطوطی که روی چوکها قرار دارند با قطر استاندارد آنها هماهنگ باشد و نتیجه را متعاقبا اعلام خواهم نمود.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-09-06 07:39 PM

سلام
یکی از دوستانم یه تفنگ دولول سوار خریده که خودش میگه آکاره............ اما زیر کپش ننوشته آکار، هر چند که از نظر ظاهر شبیه آکاره........... به نظر دوستان مارکش چیه؟......

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - parandehabi - 2015-09-06 08:04 PM

(2015-09-06 07:39 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یکی از دوستانم یه تفنگ دولول سوار خریده که خودش میگه آکاره............ اما زیر کپش ننوشته آکار، هر چند که از نظر ظاهر شبیه آکاره........... به نظر دوستان مارکش چیه؟......
سلام
احتمالا شاهین آکار باشه تفنگش
یا حق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-09-06 09:04 PM

عکس ویا توضیحات کامل از ظاهر ونوشته های سلاح بذارید تا بهتر ومطمن تر بشه رای دادparandehabiجان درست میفرمایند احتمالا شاهین باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-09-06 09:37 PM

(2015-09-06 09:04 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس ویا توضیحات کامل از ظاهر ونوشته های سلاح بذارید تا بهتر ومطمن تر بشه رای دادparandehabiجان درست میفرمایند احتمالا شاهین باشه

ممنونم دوست من.......... احتمالا شاهینه.......... بنده یه نظر دیدمش، که تقریبا عین تفنگ خودم بود فقط زیر کپش آکار نوشته نشده بود، هر چند که خودش می گفت آکاره، آما نوشته نشدن کلمه آکار زیر کپش، منو به شک انداخت، هر چند که فرق زیادی با هم ندارند و تقریبا میشه گفت که یکی هستند........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-09-06 10:39 PM

نوهست یا دست دوم ؟؟ قیمت ؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-09-06 10:57 PM

(2015-09-06 10:39 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوهست یا دست دوم ؟؟ قیمت ؟؟

دست دوم هست و فکر کنم گفت 5 تومن گرفته........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - parandehabi - 2015-09-06 11:52 PM

سلام
دوست گرامی تفاوت دو مدل شاهین آکار و خود آکار ترک توی همین تاپیک کامل توضیح داده شده اون اوایلش فکر کنم توی این صفحه باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته فکر کنم تفاوت عمدش توی مونتاژ ایران و ترک بودن و تولید لوله شاهین داخل ایران هست که باعث تفاوت وزن هم در دو مدل شده و تفاوتهای دیگه که خودتون توی تاپیک پیدا میکنید
یا حق