شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-08-18 10:45 PM

دوستان ببخشید سوال زیاد می پرسم.کدوم قسمت ها رو باید نگاه کنم که ببینم لول ترک داره یا نه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Huntsman - 2015-08-18 11:02 PM

جناب asman منظورم ست چوک 6 تایی بود که دوستمون shekari گفتن خریدن و فابریک آکار هست ، خواستم بدونم از کجا مطمئن شدن چوک اصلی هست با توجه
به اینکه اکارم در کاتالوگش ست چوک 6 تایی نداره .
چوک های روی تفنگ اگر تعویض نشده باشند ، قطعا فابریک و اصل هستن هرچند آرم نداشته باشن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-08-18 11:15 PM

درمورد اصل بودن یا نبودن چوکهای بازار فقط میتونم اینو بگم که هرکدوم خوش تراشتر واصولی ترساخته شدن چه ازنظر طول وچه قطر داخلی وخارجی وچه از نظررزوه وکیفیت والیاژ بکار برده شده میتونیم اقدام به خرید کنیم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - parandehabi - 2015-08-18 11:41 PM

(2015-08-18 09:53 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آسمان عزیز.انگار آدم هر چی حساس تر میشه بدتر بلا سرش میاد.راستش به طور فابریک چوک 2و3 روش بود ولی چون هیچ آرمی روش نبود ترجیح دادم یک ست 6 تایی اصل بخرمش که بهتر باشه که اونم از شانس ما اینجوری شد.اون چوک 2 رو رفتم به فروشنده دادم گفتم بهش، قراره عوض کنه.حالا واقعا خیالم راحت باشه که هیچ مشکلی براش پیش نیومده؟من خودم فکر میکنم مشکل چوک از ١ میلیمتر قطور بودن سر چوکش باشه.
سلام
دوست گرامی همینطور که دوستان راهنمایی کردن چوک آکار در کاتالوگ خودش به این صورت که گفتید نیست آدرس زیر هم آدرس سایت آکار قسمت چوکهاش هستش فکر کنم خودتون ببینید و ی مقایسه ای انجام بدید و البته اگه امکانش هست نتیجش رو هم تو این تاپیک قرار بدید ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واین هم ی سایت معتبر در مورد چوک آکار داخل ایران که مثلا یکی از نمایندگیهاش توی شهر ما اصفهان آقای زادهوش هستش که تقریبا اکثر اهالی شکار توی ایران میشناسن ایشون رو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-08-23 04:03 PM

سلام
آکارو دادم تعمیرگاه مجاز اسلحه، روش برام بند گذاشت. جابندی های اصل آکارو خریدم 50 تومن. البته از 25 تومن (چینی) بود تا 50 تومن که اصل آکار بود. نکته اینکه ارزوناش رو لوله سوار نمی شد و مشکل ساز بود و تنها اصلیاش روی لوله خوب چفت می شدند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - parandehabi - 2015-08-23 04:54 PM

(2015-08-23 04:03 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آکارو دادم تعمیرگاه مجاز اسلحه، روش برام بند گذاشت. جابندی های اصل آکارو خریدم 50 تومن. البته از 25 تومن (چینی) بود تا 50 تومن که اصل آکار بود. نکته اینکه ارزوناش رو لوله سوار نمی شد و مشکل ساز بود و تنها اصلیاش روی لوله خوب چفت می شدند.

دوست گرامی
سلام
اون قسمت بند که روی لول به صورت بست هستش متحرک هست یا ثابت یعنی روی لول پایین و بالا میشه
اگه اینطوری هست یا به مرور شل بشه و بازی کنه آیا امکانش هست به لوله و زاج آسیب برسونه یا نه ؟ممنون
یا حق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-08-23 05:54 PM

سلام
بست روی لول کاملا ثابت و محکم و غیرقابل حرکت است. اصلا امکان نداره که اون قسمت روی لول بازی کنه. چون اونقدر محکم بسته شده که امکانش وجود نداره. البته نوع ارزون قیمتش ممکنه که بعد از یک مدت شل بشه. اما نوع اصلش خیلی محکمه و اسلحه ساز تضمینش کرد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-09-02 04:07 PM

سلام خدمت دوستان
عرض شود که چهارپاره 9 تایی مارک زوبر خریدم. می خواستم بدانم که با تفنگ دولول سوار آکار، با چه چوکی شلیک کنم بهتر است؟.......... قبلا از یکی از دوستان این انجمن پرسیدم که گفت چوک بالا 4 خط و چوک پایین 5 خط........... اما یکی دیگه از دوستان گفت چوک بالا 5 خط و چوک پایین 6 خط..............
نظر بقیه دوستان چی هست؟.... ممنونم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - 300WSM - 2015-09-02 04:26 PM

با نیم چوک (3 خط) وبالاتر راحت شلیک کن ,لول بالاو پایین هم فرق چندانی نداره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-09-02 07:37 PM

(2015-09-02 04:07 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
عرض شود که چهارپاره 9 تایی مارک زوبر خریدم. می خواستم بدانم که با تفنگ دولول سوار آکار، با چه چوکی شلیک کنم بهتر است؟.......... قبلا از یکی از دوستان این انجمن پرسیدم که گفت چوک بالا 4 خط و چوک پایین 5 خط........... اما یکی دیگه از دوستان گفت چوک بالا 5 خط و چوک پایین 6 خط..............
نظر بقیه دوستان چی هست؟.... ممنونم

اگه میخوای تفنگت مرگ نداشته باشه و چند سالی برات کارکنه 9 تایی رو همیشه با لول پایین و چوک 6خط یا همون چوک سیلندر بنداز اگر نه که خب با هر چوکی دلت میخواد بزن.من با 9 تایی استرلینگ چوک سیلندر و لول پایین عالی جواب گرفتم.نا گفته نماند برد موثر چهارپاره 9 تایی برای حیوانی مثل گراز 60 متره.بیش از 60 متر ریسکه