شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2015-06-30 02:26 PM

کامران عزیز
بدون شوخی بگم من همیشه عاشق رمینگتون 870 بوذم و اگه اون چیزی که خوذم می خواستم گیرم میومد قطعا پنج تیر برتا نمی گرفتم
ضمنا راجع به لق زدن لول تفنگ دوستم که گفتم (870) تفنگو پیش خاکریزی کرمانشاه برد فکر حدود دو ساعتی بیشتر نکشید مشکل حل شد الان به هیچ وجه لول لق نمی زنه و تسمه روی لول با خط نشانه روی بدنه کاملا دریک مسیر هستند حدود 200هزار تومان هم هزینه شد. چیزی که آذرشهاب می گفت تفنگ باید یک هفته پیشم باشه و یک میلیون هم هزینه کار میشه.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - abcdefghijklm - 2015-06-30 05:02 PM

واقعا این ظلم نیست تو سایت هر خارجی یعنی تو خود سایت درونی قیمت اسلحه دولول و پنج تیر شون از هزار دلار شروع میشه تا سه هزار دلار و تفنگ های خیل ی زیبا و فوق العادل دلربا ولی حالا ما باید برای سه تنفگ اروپایی قدیمی ده دوازده هزار دلار یعنی سی چهل میلیون تومن پول بدیم هی چی بگیم باید به عکساسون نگاه کنیم حسرت بخوریم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-06-30 05:29 PM

میشه چیکار کرد دوست عزیز.ما ایرانی ها همیشه باید حسرت خارجی هارو بخوریم.آمریکایی ها رمینگتون و شورولت کروت میسازن ما نخجیر و وانت پراید میسازیم.در کل هرچی ما تولید میکنیم برا اونا مثل اسباب بازیه.هیچ وقت حق انتخاب نداریم.باشگاه گلوله زن که نداریم هیچ فشنگ تراپ که دونه 2000 تومنه.آخه چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (290)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-06-30 09:17 PM

میر لوحی جان جدی میگم باشگاه گلوله زنی نداریم فدای سرت طرفای ما باشگاه تراپ هم نداریم اصلا نمیدونن تراپ معنیش چی هست ولی ماکه نباید خونه نشینی اختیار کنیم /یه 270 یا برنو بخر وباخودت ببر صحرا هرتعداد فشنگ که خواستی خالی کن وبرگرد خونه /

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-07-01 08:12 AM

قربون شکل ماهت برم مگه من رو گنجم که هر تعدادی خواستم فشنگ گلوله زن بخرم و بندازم.فعلا باید به همین تفنگای موجود بسنده کرد تا ببینیم چی میشه.قیمت ها سر سام آوره.من تا حالا با آشنا روشنا سه بار رفتم میدون تیر.سه تا 13 تا فشنگ با کلاش.تیر اندازی با تفنگای جنگی حالش بیشتره.جدا از این بحثا ایشالا اگه بشه ترجمه کامل کاتالوگ آکار رو میذارم تو تاپیک.تابستونه و از دانشگا خبری نیست ولی ترم تابستونه که سر جاشه.تا بشه زود تر ترجمش میکنم.مطالب خوبی توش نوشتهKhansariha (399)Khansariha (214)Khansariha (256)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ab-ba - 2015-07-10 07:30 AM

سلام دوستان اکار سوار یه سوال تخصصی داشتم از محضر دوستان
اگه روی اکار از این افزایش طول اکسترنال ببندیم تاثیری رو برد یا دقت سلاح داره
لطفا اونهایی که تجربه دارن از تجربیاتشون به ما هم منتقل کنن
البته برای شکار کبک و تیهو از چه چوک و فشنگ شماره چند استفاده بشه در فاصله 50-60 متر
با تشکر از تمامی شما Khansariha (256)Khansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-07-10 08:27 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده افزاینده لول15 سانتی دارم 5 سانتش میره داخل لول به جای چوک فابریک و10 سانتش بیرون میمونه که لول اکار میشه 81 سانت وهرچوکی که بخوام توی افزاینده ها میبندم درمورد بردکمتر از 20متر به برد سلاح اضافه میکنه واین برد بیشتر نتیجش میشه افت کمتر ودقت بیشتر / درمورد شماره فشنگ برای کبک وامثالهم من بیشتر از 4-5-6 استفاده میکنم وبرای این کار ازچوک فول ونیم بهره میبرم / از صدقه سری محیطزیست از زمستان 92 به این طرف دیگه کبک بی کبک آهههههههههههههههههههه ناگفته نماند افزاینده ها به علت درازیشون باشلیک های پی درپی شل میشن / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-07-10 11:48 AM

سلام.داداش آسمان این افزاینده ها چند قیمت هستن؟؟؟ میشه یکی شو ببندی رو لول بالا بعد به جای اینکه چوک روش ببندی افزاینده بعدی رو بهش اضافه کنی و بعدش چوک فول رو دومی ببندی که بشه 91 سانت؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-07-10 02:16 PM

علیک سلام بله میرلوحی جان میشه وطول لول میشه 91 سانت ولی من در این شرایط باهاش شلیک نکردم که ببینم چقدر دربرد تاثیر گذاره / من زمستان 92 خریدم دونه ای 100 تومن از فردوسی /

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2015-07-10 02:48 PM

(2015-07-10 11:48 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.داداش آسمان این افزاینده ها چند قیمت هستن؟؟؟ میشه یکی شو ببندی رو لول بالا بعد به جای اینکه چوک روش ببندی افزاینده بعدی رو بهش اضافه کنی و بعدش چوک فول رو دومی ببندی که بشه 91 سانت؟؟؟؟Khansariha (8)

سلام داداش میخای باهاش ستاره بزنی؟Khansariha (256)