شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-04-17 10:38 PM

خودم تو باشگاه نقش جهان اصفهان یه سری باهاش تیر انداختم.خوب که بشقاب دور میشد و منم نشانه روی میکردم و تیرو مینداختم 90 درصد فشنگا بشقاب رو میزد.بسیار خوشدسته.با پروانه ورزشی فکر کنم بین 5 تا 7 تومن و آزادشم اصفهان میدن 14 تومن ناقابل.البته تا 5 سال جواز شکار نمیدنKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - atash - 2015-04-18 12:23 PM

(2015-04-17 05:44 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه محبت کنید بفرمایید این نابل هم ازادش تو بازار هست و ایا قیمتش چقدر با اکار تفاوت داره؟
خصوصا لول 75 سانت
ممنون

سلام دوست عزیز من نمیدونم قیمتش دقیقش تو بازار چنده اما من یه مدل تراپ ویه مدل اسکیت از هیئت تیراندازی بخرم هر دونه ای هفت تومن
(2015-04-17 10:38 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم تو باشگاه نقش جهان اصفهان یه سری باهاش تیر انداختم.خوب که بشقاب دور میشد و منم نشانه روی میکردم و تیرو مینداختم 90 درصد فشنگا بشقاب رو میزد.بسیار خوشدسته.با پروانه ورزشی فکر کنم بین 5 تا 7 تومن و آزادشم اصفهان میدن 14 تومن ناقابل.البته تا 5 سال جواز شکار نمیدنKhansariha (8)

سلام آقای mirlohi،ممنونم از نظرتون،من یه دونه نابل اسکیت دارم واسه فروش، اکه اک توی کیف برگ سبز هم باهاشه، میخاستم بدونم اطلاعی از قیمت دقیقش دارید در حال حاضر. ممنونم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - atash - 2015-04-21 09:24 AM

(2015-04-17 10:38 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام mirlohi عزیز،داداش جواب سوال مارو ندادیا نوکرتم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-04-21 09:02 PM

داداش شما دوتا سوال پرسیدی جوابتو دادم.ساخت ترکیه هست.تا اونجایی که میدونم لول 71 برا تراپ بدون هوا خنک و لول 75 برا اسکیت دارای هوا خنکه.تفنگه خوبیه میتونید ثبت نام کنید با پروانه ورزشی خریداری کنید.من ازش بدی ندیدم.ولی مدلی که برا اسکیت ساخته شده جمع زن تره.البته آکار نابل با پروانه ورزشی حدود 7 تومنه و آکار مخصوص تراپ با پروانه ورزشی حدود 4 تومن شاید هم بیشتر.شما به هیچ عنوان به اسلحه فروش نده.مفت ازت بر میداره خودش قلمبه روش سود میکنه.اگه لول 75 هوا خنک باشه تو بازار آزاد میتونی 14 تومن شاید هم بیشتر بفروشی.کمتر از 14 بدی همش ضرره.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - atash - 2015-04-22 11:17 AM

(2015-04-21 09:02 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما دوتا سوال پرسیدی جوابتو دادم.ساخت ترکیه هست.تا اونجایی که میدونم لول 71 برا تراپ بدون هوا خنک و لول 75 برا اسکیت دارای هوا خنکه.تفنگه خوبیه میتونید ثبت نام کنید با پروانه ورزشی خریداری کنید.من ازش بدی ندیدم.ولی مدلی که برا اسکیت ساخته شده جمع زن تره.البته آکار نابل با پروانه ورزشی حدود 7 تومنه و آکار مخصوص تراپ با پروانه ورزشی حدود 4 تومن شاید هم بیشتر.شما به هیچ عنوان به اسلحه فروش نده.مفت ازت بر میداره خودش قلمبه روش سود میکنه.اگه لول 75 هوا خنک باشه تو بازار آزاد میتونی 14 تومن شاید هم بیشتر بفروشی.کمتر از 14 بدی همش ضرره.Khansariha (8)

مرسی mirlohi جان خیلی لطف کردید،من یه دونه نابل اسکیت یاهمون لول 71 دارم ( براي فروش ميبايست با مسئول فروش آقا سهيل هماهنگ كنيد )

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2015-04-26 07:30 PM

(2015-04-22 11:17 AM)atash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-21 09:02 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی mirlohi جان خیلی لطف کردید،من یه دونه نابل اسکیت یاهمون لول 71 دارم ( براي فروش ميبايست با مسئول فروش آقا سهيل هماهنگ كنيد )

سلام.اگه واقعا نو باشه حداقل 10 تومن می ارزه.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-05-19 08:57 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - seyedabbas - 2015-05-20 11:53 AM

سلام
آکار صفر تو جعبه میگه 7800خوب میگه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2015-05-20 12:36 PM

دوست عزیز قیمت تو همین اندازست حالا 500 بالا یا پایین

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-05-20 01:24 PM

کمتر از 7 تومن نیست مگه از دست مصرف کننده نه مغازه دار