شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2015-02-23 06:17 PM

سلامKhansariha (8)
مبارکت باشه داداش،بخیروخوشی ازش استفاده کنی وهزارسال ماشش برات بچکونهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arashroohan - 2015-02-23 09:03 PM

ممنونم ايشاالله
البته دلم ميخواد يه پترن هم ازش بگيرم ولي ميترسم بدون كارت برام دردسر بشه اخه فعلن جواز موقت اومده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2015-02-23 11:51 PM

سلام دوست عزیز مبارکت باشه انشالاه خاطرات خوبی باهاش داشته باشی اگه خیلی دوست داری زودتر یه پترن بگیری بگرد تو منطقه خودتون یه جای پرت وساکت پیدا کن انشالاه موفق باشی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arashroohan - 2015-02-24 07:25 AM

ممنونم محبت دارين
ديشب چوك هاش رو باز كردم ولي پشتش هيچ آرم و يا نشونه اي از كارخانه آكار نبود كلن هيچ جاش ارم آكار نداشت
ميخواستم بدونم شما كه آكار صفر خريدين برا شما هم همين طور بوده يا كه ماله من دست كاري شده
يه كم هم بچه قنداقش خلاصي داره يعني به دو طرف لق ميزنه (به بالا پايين لقي نداره)
ميخواستم بدونم راهي داره درستش كرد يا بايد ببرم پيش تعمير كار مجاز؟
ببخشيد كه زياد ميپرسم
از همه بزرگان و پيشكسوتا تشكر ميكنم كه نظر لطف دارن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2015-02-24 10:18 AM

(2015-02-24 07:25 AM)arashroohan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم محبت دارين
ديشب چوك هاش رو باز كردم ولي پشتش هيچ آرم و يا نشونه اي از كارخانه آكار نبود كلن هيچ جاش ارم آكار نداشت
ميخواستم بدونم شما كه آكار صفر خريدين برا شما هم همين طور بوده يا كه ماله من دست كاري شده
يه كم هم بچه قنداقش خلاصي داره يعني به دو طرف لق ميزنه (به بالا پايين لقي نداره)
ببخشيد كه زياد ميپرسم
از همه بزرگان و پيشكسوتا تشكر ميكنم كه نظر لطف دارن

خيالت راحت باشه چوك هاي تمام آكارها به صورت فابريك چيزي روش نوشته نشده.
بچه قنداق تفنگ من هم لقي داشت البته اون به بالا و پايين لقي داشت كه خودم درستش كردم با يك بار باز و بست كامل بچه قنداق اما لقي به چپ و راست را نميدونم ميشه با باز و بست مجدد درست كرد يا نه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - FMJ - 2015-02-24 12:30 PM

(2015-02-24 07:25 AM)arashroohan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...يه كم هم بچه قنداقش خلاصي داره يعني به دو طرف لق ميزنه (به بالا پايين لقي نداره)
......

باسلام.
آرش خان در مورد لقی بچه قنداق اگه به طرفین لقی داره / اولا بگید لقی از سمت جلوی بچه قنداقه یا عقب ؟ در چه حده؟ اگر از داخل بچه قنداق (قفل و بست فنری داخل) یک عکس واضح هم بگذارید راه گشا خواهد بود....
با تشکر.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arashroohan - 2015-02-24 01:14 PM

سلام خدمت عزيزان
راستش لقي از قسمت عقب بچه قنداق
مقدار لقي هم در حد 3 ميلي متر بنظر ميرسه ، طور كه وقتي تكونش ميدم يا اسلحه رو تو دست ميگيرم و بلند ميكنم و به طرفين نشانه ميگيرم صداي برخورد بچه فنداق با لول مشخص به گوش ميرسه
از بابت عكس هم چشم امشب از داخلش عكس ميگيرم ميذارم تا قفل و بستش رو ببينيد با تشكر از لطفتون به بنده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - FMJ - 2015-02-24 01:52 PM

خب اگه از سمت عقب لقی درحد 3م م داره پس از اتصال فاق و زبانه ایه بچه قنداق با سلاح هم عکس بذار. احتمالا اگر از قفل و بست داخل بچه قنداق نباشه یه مقدار خردگی در این قسمت باشه و بقول معروف جا باز کرده ... البته نمیشه دقیق نظر داد / حالا عکساتو بذار انشالله باکمک دوستان عیب یابی میشه و مشکلتون براحتی حل میشه / اصلا مساله ی مهمی نیست ...Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hunternakhjir - 2015-02-25 09:42 PM

(2015-02-23 02:03 PM)arashroohan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داغ داغ خدمت شما

البته قابل دوستان رو نداره
پيشكش
انشالله كه هر كي عاشق اسلحه است بدست بياره
من كه خيلي وقت بود ميخواستم يه رو هم ترك بگيرم كه حالا قسمت شد
البته فكر كنم كمتر پسر بچه اي پيدا ميشه كه عشق اسلحه نباشه چه برسه به مردا و جوونا

البته قابل دوستان رو نداره
پيشكش
انشالله كه هر كي عاشق اسلحه است بدست بياره
من كه خيلي وقت بود ميخواستم يه رو هم ترك بگيرم كه حالا قسمت شد
البته فكر كنم كمتر پسر بچه اي پيدا ميشه كه عشق اسلحه نباشه چه برسه به مردا و جوونا

سلام دوست عزیز خیلی خیلی مبارکه یه سوال؟
تفنگ سهمیه بود ؟ تفنگ شما آک بند هستش؟
آخه رو قنداق و لوله جای بند داره ولی رو آکارهای قبلی که دیدم این مورد نبوده ؟Khansariha (172)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mazandaran - 2015-03-05 07:47 PM

با سلام خدمت همه اساتید محترم.
واسه استفاده اسلاگ و تک گلوله با تفنگ های ترک،با توجه به این که از بقیه تفنگ ها مثل بایکال و....کیفیت لولش پایین تره،از تگ گلوله های 16 استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد؟؟
بعدش در کل برد و کشندگی کدوم کالیبر(12یا16) بهتره؟؟