شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2015-02-08 01:39 PM

(2015-02-07 11:20 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.میخواستم بپرسم کدوم فشنگ های چهارپاره 9 تایی یا 12 تایی فابریک با دولول آکار با چوک 5 و 6 بهترین پترن رو توی فاصله 50 60 متری دارند؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

سلام دوست عزیز همونطور که دوستمون گفتن چوک سیلندر استفاده کنید و هرچه فاصله بیشتر میشه از چهارپاره بزرگتر استفاده کنید که انرژی بیشتری حفظ میکنه.یاعلیKhansariha (256)Khansariha (256)
اگه امکان پرکردن فشنگو دارید خودتون این کارو بکنین بهتر جواب میده درضمن بهتره زیاد از چهارپاره استفاده نکنین که عمر سلاح پایین میادKhansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2015-02-16 05:26 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
امروزپیش تعمیرکارسلاح شهرمون بودم،میگفت که داخل لوله ی تفنگ آکارکروم کاری نشده؟به نظردوستانی که آکاردارن اینطوریه؟؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2015-02-16 05:50 PM

(2015-02-16 05:26 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
امروزپیش تعمیرکارسلاح شهرمون بودم،میگفت که داخل لوله ی تفنگ آکارکروم کاری نشده؟به نظردوستانی که آکاردارن اینطوریه؟؟؟؟

از ايشان سوال ميكردي پس چگونه سخت كاري شده داخل لوله ؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2015-02-16 05:59 PM

راستش بحث لول نخجیرپیش اومد،اونم گفت لوله نخجیرکروم کاری شده است،اماداخل لول آکارفاقدپوشش کرومه!!!!حالامن موندم حرف ایشون درسته یاغلط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2015-02-16 09:17 PM

حرفش غلطه تمامى سلاحهاى دنيا داخل لول رو كرومكارى ميكنن
در رابطه با اسلحه خودتم اگه داخل لول ضربه نديده نترس برو حالشو ببر چيزيش نميشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2015-02-17 12:17 PM

داخل لول اکار کروم نداره! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Khansariha (290)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - FMJ - 2015-02-17 04:25 PM

اگه کروم کاری نشده باشه میشه لوله گاز ....!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2015-02-17 04:33 PM

دوستانی که آکاردارن،ازم ناراحت نشنKhansariha (8)Khansariha (8)
من فقطچیزی روکه شنیدم بازگوکردم!!!!!!
منم موقع شنیدن این حرف خیلییییییی تعجب کردم!!!!!!!حالااون تعمیرکاره برچه دلیلی این حرفوگفته،خدامیدونه!!!!!!!!!!!!
هرچندکه منم به این حرف اعتقادندارم
لوله آب که نیست،حتمابایدکرومکاری شده باشه!!!!!!!!!!!!
یاحق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2015-02-17 08:01 PM

پیرو فرمایشات دوستان اسلحه های کارگاهی هم حداقل یه کروم کاری ماس مالی دارن.،اونوقت چطور میشه اکار نداشته باشه. کروم کاری شده واتفاقا خیلی هم عالیه. البته یه چیزی که خودم چند مورد دیدم این بود که داخل چمبر زنگ زده بود ولی داخل لول خیلی تمیز بود.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2015-02-17 10:20 PM

سلام به همه دوستان . دوست عزیز زیاد فکرتو در گیر این حرفها نکن مگه میشه داخل لول اسلحه کروم کاری نشد ! از این جور تعمیر کارا زیادند که حرفهای بی پایه واساس میگند شنونده باید عاقل باشد