شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ehsannikoo - 2012-02-16 11:53 PM

دوستم یه لوله دولتی گذاشت روی اسلحه و حدود هشتصد تومن خرج کرد .تا 6 ماهم اسلحه نداشت.
یه سری اسلحه ها هست که شماره دستکوب داره اونارو میشه یه کاریش کرد.ولی اسلحه های که دولت واگذار کرده رو باید با دوندگی دولتی واسش یه لوله جدا تهیه کنی.اگه بخای هزینه کنی همه کاری میتونی بکنی لوله رو هم واست عوض میکنن که بهترین راه راهی دولتی هست و سایر راهها غیر قانونی هست و مجازات های سنگینی داره که اصلا آدم فکرشو نمیکنه.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-02-18 02:47 AM

حیف که کاتالوگ شرکت آکار اینجا نباشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-02-18 11:14 PM

(2012-02-15 11:58 AM)hunter50 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-14 11:53 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این خوب شدن یهیو بی دلیل نیست
تا 5 شنبه باید پول تمام سلاحها و مدارک رو به اسلحه مهمات تحویل بدن به خاطر این هرچه مونده باشه رو میفروشن بره
سهيل جان،آقاي محرابي اسلحه بدون جواز نمي فروشه،تا 5 شنبه براي اسلحه هاي بدون جواز هست.ايشون نماينده صنف اسلحه فروشهاي مجاز تهران هستند،اين دوستمون هم آكار مجوزدار سهميه دولتي به اين قيمت گرفتن.چون آقاي محرابي 2 يا 3 روز پيش با من هم تماس گرفت و گفت اگر نگرفتي بيا بگير.Khansariha (8)
سعید جان
بنده هم مدتهاست که ایشون رو میشناسم و میدونم تو کار بی جواز نیست
منظور من هم از واریز پول دقیقا همین بود(( واریز پول تفنگهای سهمیه دولتی به حساب اداره اسلحه و مهمات تا تاریخ 5 شنبه گذشته))
برای اسلحه های بدون جواز اخرین فرصت 30 بهمن هست که میشه یک شنبه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - choliche - 2012-03-04 05:52 PM

سلام
امروز يه اسلحه فروش چندتاآكار دولتي اصل اورده بود و واسه مشتري له له ميزد قيمتشم 2315000

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeidth - 2012-03-10 10:19 PM

با سلام خدمت هم استانی(chiliche) عزیز.میشه بگین کجا آورده بودن؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-03-10 11:42 PM

سلام هم استانی عزیز . خوش آمدی . خوشحالم که تعداد بچه های استان چارمحال داره تو سایت زیاد میشه و فک کنم باید یواش یواش تاپیک چهار محالی ها را راه بندازیم . Khansariha (219)
چولیچه عزیز شرمنده من جواب میدم . ( چون شما مخاطب این دوستمون بودی )...
خودم یه آکار ثبت نام کردم سه شنبه قبلی ! البته چولیچه عزیز خبر دادن . توی بروجن نمی دونم اما اگه اسلحه فروشی مجاز باشه حتما الان داره . توی شهرکرد هم که فک کنم کلا دوتا اسلحه فروش مجاز داریم : آزادگان (زیر فلکه فردوسی نرسیده به خواجه نصیر ) و بنی طالبی ( فلکه فردوسی ملت روبروی شورای حل اختلاف ) . من از بنی طالبی گرفتم . هم آکار داره هم یلدیز و هردو 2 و 315 . اگه خواستی بگیری حتما تاپیک یلدیز و آکار و آکار شاهین را کامل بخون تا بتونی بهتر انتخاب کنی . در ضمن آکار هاش آکار اصلی هستن . به نظرم الان فرصت خوبی برای خرید هست چون اکثر ملت تفنگ غیر مجاز تحویل دادن و تقاضای دولتی کم شده و اسلحه فروش ها هم مجبورن به همه بفروشن
راستی یه تاپیک هم واسه تست اسلحه هست قبل خرید که مطمئن شی سالم باشه بد نیس بخونیش .Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeidth - 2012-03-11 08:00 AM

با سلام و تشكر از شما هم استانيها و دوستان گرامي.راستش من حسابي پيگير اينم كه روس بخرم و يك سالي هست كه موفق نشدم پيدا كنم چون كه من دو ماشه ميخواستم ولي هر جا رفتم تك ماشه داشتن نخريدم و حالا پشيمونم و گير نمياد!،نظري هم به آكار ندارم چون بطور سليقه ايي تو دلم ننشسته ولي از اين ميترسم همين اكار هم دو روز ديگه پيدا نشه...ما با ان اوضاع و احوال مونديم به خدا چيكار كنيم!بروجن كه نداره ولي آمار بني طالبيو ميگيرم ببينم چي ميشه.........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - choliche - 2012-03-11 01:50 PM

سلام عزیز دل
صحبت مال هفته قبل بود بني طالبي اورده بود ماهم شانسي رفتيم مغازش ديدم 4يا5تا اورده منم دوستانو خبر كردم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeidth - 2012-03-11 03:27 PM

سلام .پیگیر شدم ،بنی طالبی نداشت!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royal - 2012-03-11 06:24 PM

دوستان تایپیک رو دارید به بیراهه میکشید بهتره در خصوصی در این مورد با هم بحث کنید

ممنون میشم Khansariha (8)