شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2015-01-29 08:02 PM

داخل فروشگاه اینترنتی کمپو انواع چوک برای اکار داره با قیمت میتونید مقایسه کنید. دوستان با گراز شوخی نکنید فقط و فقط 9دانه و با فاصله مطمین(60متر حدود)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-02-02 11:52 PM

دوستان سلام.امشب وقتی میخواستم چوک هایی که امشب خریده بودم رو روی تفنگم ببندم متوجه شدم لبه عقبی چوک به اندازه خیلی ریز ضربه خورده و به طرف داخل کج شده.میخواستم بپرسم اگر این چوک رو روی لول ببندم مشکلی توی پترن و خردگی توی چوک ایجاد میشه؟ باید برم عوضش کنم یا مشکلی نیست؟ممنون از دوستان که من رو راهنمایی می کنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - babakmzm - 2015-02-03 01:17 AM

(2015-02-02 11:52 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.امشب وقتی میخواستم چوک هایی که امشب خریده بودم رو روی تفنگم ببندم متوجه شدم لبه عقبی چوک به اندازه خیلی ریز ضربه خورده و به طرف داخل کج شده.میخواستم بپرسم اگر این چوک رو روی لول ببندم مشکلی توی پترن و خردگی توی چوک ایجاد میشه؟ باید برم عوضش کنم یا مشکلی نیست؟ممنون از دوستان که من رو راهنمایی می کنید.

دوست عزيز به هيچ عنوان از اين چوك استفاده نكنيد كه احتمال تركيدگي لول بسيار بالا هست !!!!
با يك اشتباه و جدي نگرفتن اين موضوع جون خودتون رو به خطر نيندازيد!!
Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2015-02-03 11:52 AM

حتما نشون یه تعمیرکار و یا یه استادکار نشون بدین که ممکنه در مسیر حرکت ود یا ساچمه مشکل ایجاد کنه و باعث درد سر بش شاید هم با کوچکترین اصلاح درست بشه و مشکلش حل بشه. ولی احتیاط شرطه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2015-02-03 12:45 PM

(2015-02-02 11:52 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

[تصویر: shotgun_choke_malfunction_F.jpg]
خيلي احتياط كن ممكنه يك چنين اتفاق هايي براي چوك پيش بياد اما خوب اين براي چوكه اما سر تفنگ و از همه مهم تر براي خودت البته دور از جون شما معلوم نيست چه بلايي مياد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2015-02-03 12:46 PM

سلام پسش بدی بهتره بالاخره پول دادی و درضمن همونطور که دوستان گفتن استفاده نکن.یاعلیKhansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-02-03 07:23 PM

ممنون از شما دوستان عزیز. باید عرض کنم اون ضربه و فرورفتگی آن قدر ریز هست که براحتی دیده نمیشه ولی در هر صورت میرم تعویضش میکنم.با سپاس از دوستان که همیشه راهنمایی میکنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bikhyal - 2015-02-04 09:36 PM

سلام امکان داره به مرور زمان ترک بندازه تو لول

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-02-07 11:20 PM

دوستان سلام.میخواستم بپرسم کدوم فشنگ های چهارپاره 9 تایی یا 12 تایی فابریک با دولول آکار با چوک 5 و 6 بهترین پترن رو توی فاصله 50 60 متری دارند؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2015-02-08 11:22 AM

دوست عزیز سعی کنید تمام فشنگهای چارپاره( با هرشماره ای) را با چوک سیلندر شلیک کنید تا کمترین فشار به سر لول شما برسه و ضمناً پترن خوبی هم میده