شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - FMJ - 2015-01-28 02:24 PM

نگفت فرقش چیه ؟؟؟!!! اختلاف قیمت داره / نداره ؟؟؟!!! .... شاید منظورش آکار و شاهین بوده !!!! مطمئنی گفت کد...؟؟!!! مثلا نگفته سری....؟!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mmahdighomi - 2015-01-28 02:25 PM

سلام بر دوستان، امروز رفتم يه آكار ديدم، ميگفت آك هستش اما چوك رو كه نگاه كردم انگار خط ساچمه بود روش، ولي گفت به شرط آك ميده 8تومن، يجاي ديگه هم تو كارتن بود ميگفت 8500، راستش چون هيچ تجربه هاي ندارم ميپرسم، چرا كنار قبضه زده نخجير، وضعيت شماره روي گپ لوله هم بدجور حك شده بود انگار دست كوب بود ، موندم بخرم يا نه؟؟
اگر بايد به معيار هاي خواصي دقت كنم يا شماره سريال يا مدل، راهنمايي فرماييد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-01-28 08:30 PM

دوستان سلام.میخواستم بپرسم تفنگم رو سر هم نگه دارم بهتره یا جدا؟ چون این روزا مرتب باهاش کار دارم مجبور میشم هردفعه باز و بسته کنم میترسم قطعاتش مستهلک بشه از طرفی اگه سر هم نگه دارم به پوکه پرون فشار میاد به نظرتون چیکار کنم بهتره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2015-01-28 09:36 PM

سلام دوست عزیز اگه برای مدت طولانی یعنی یک ماه به بالا میخواید از اسلحه استفاده نکنی بازش کن اما وقتی زود به زود استفاده میکنید بسته نگه دارید و نگران زعیف شدن فنر پوکه پران نباشید موفق باشی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - guilanshekar - 2015-01-28 09:43 PM

دوستان اکار صفر 7500 شمارشم با 618 شروع میشه
لطفا جو ندید
ول کنیم اکارو 10 معامله میکنند
از ماست که بر ماست
امروز شنیدم اپالو رو 15 معامله کردن یکم فروشنده رو به چالش بکشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mmahdighomi - 2015-01-28 11:08 PM

چه جوی برادر، اینجا مطرح کردم تا از اطلاعات شما و دوستان استفاده کنم، و ممنون از راهنمایی شما

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - babakmzm - 2015-01-29 01:02 AM

دوست عزيز مشهد اكار همون ٨ تا ٨/٥ ميفروشن
ولي تهران فروشگاه ميرلوحي در خيابان فردوسي ٧/٥ ميفروشه
اكار اصل با كد ٦١٨ شروع ميشه و زير لوله نوشته ساخت تركيه
البته تو جواز ساخت ايران نوشته!!! ولي اسلحه خيلي خوب و خوش دستيه
من ٦ ماه هست كه خريدم و انواع گلوله سنگين رو باهاش زدم
از اسلاگ بگير تا مگنوم و چهار پر ٩ تايي اخ هم نگفته!!!
خيالتون راحت!!!

(2015-01-27 02:32 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام. کسی از شما تجربه استفاده از چهارپاره با آکار رو داره؟میخواستم بپرسم با سالی نهایتا 6-7 تا چهارپاره با چوک سیلندر شلیک بشه مشکلی براش پیش میاد؟کدوم چهارپاره فابریک و چند تایی کمترین فشار رو به تفنگ میاره و قدرت کافی مثلا برای شکار گراز توی فاصله 50تا60 متری رو داره؟وبا کدام لول شلیک کنم نتیجه بهتری میگیرم؟با سپاس

با سلام خدمت شما دوست عزيز
براي شكار گراز چهار پر ٩تايي بهترين گزينه هستش در فاصله اي كه شما فرمودين!
البته من خودم با ٢٠ تايي يدونه ١١٠ كيلوييشو زدم ولي نزديك بود جونمو از دست بدم!!
ولي گراز حيواني نيست كه بشه باهاش شوخي كرد !
گراز زخمي هييييچييييي حاليش نيست و به هيچي رحم نداره !!!
شما روزه شك دار نگير و با همون ٩ تايي بزن !!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2015-01-29 01:51 AM

(2015-01-28 02:25 PM)mmahdighomi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان، امروز رفتم يه آكار ديدم، ميگفت آك هستش اما چوك رو كه نگاه كردم انگار خط ساچمه بود روش، ولي گفت به شرط آك ميده 8تومن، يجاي ديگه هم تو كارتن بود ميگفت 8500، راستش چون هيچ تجربه هاي ندارم ميپرسم، چرا كنار قبضه زده نخجير، وضعيت شماره روي گپ لوله هم بدجور حك شده بود انگار دست كوب بود ، موندم بخرم يا نه؟؟
اگر بايد به معيار هاي خواصي دقت كنم يا شماره سريال يا مدل، راهنمايي فرماييد

سلام دوست عزیز اول اینکه اکار به سفارش نخجیر وارد شده به خاطر همین شرکت اکار ارم نخجیر رو بغل کپ هک کرده و دوم اینکه شماره اسلحه اکار با ۶۱۸ شروع میشه و زیرکپ هم کلمه اکار به انگلیسی نوشته شده ولی شما از نزر قیمت مراقب باشید که اسلحه فروش ها خدای نکرده پول ازافه از شما نگیرن قیمت اکار اکبند الان 7/400 هست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mmahdighomi - 2015-01-29 07:36 AM

[/quote]

سلام دوست عزیز اول اینکه اکار به سفارش نخجیر وارد شده به خاطر همین شرکت اکار ارم نخجیر رو بغل کپ هک کرده و دوم اینکه شماره اسلحه اکار با ۶۱۸ شروع میشه و زیرکپ هم کلمه اکار به انگلیسی نوشته شده ولی شما از نزر قیمت مراقب باشید که اسلحه فروش ها خدای نکرده پول ازافه از شما نگیرن قیمت اکار اکبند الان 7/400 هست
[/quote]

سلام، ممنون از راهنمايي شما، ديروز متوجه شدم، مشخصات درسته اما قيمت پرت بود، به احتمال زياد تهران قيمت ها منطقي تر هستش، باز هم ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-01-29 03:24 PM

دوستان سلام.قیمت ست 6 تایی چوک های اصل آکار چقدر هست؟ یک جا رفتم میگفت 95 یک جای دیگه میگفت 130 البته 95 تومنی مشکوک میزد.با سپاس