شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - javadzahra - 2014-12-02 11:01 PM

با سلام. اگه بخوایم یه اسلحه سهمیه ای رو بعد از اومدن جواز موقت از اسلحه فروش تحویل بگیریم اسلحه همراه چه مدارکی باید به ما تحویل بشه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2014-12-03 07:30 AM

سلام فقط دفترچه راهنما اگرم نبود مهم نیست/یاحق
ببخشید باید بیمه نامه و کارت گارانتی هم باشه/یاحق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - falakian - 2014-12-13 12:32 PM

با سلام.
برای یکی از بستگان دنبال یه اکار اکبند میگشتم.
سئوال این بود که این اکار ها موجود در بازار ساخت ترکیه هست یه مشترک ساخته میشه. ؟ اخه یکی دیدم یه طرف گپ سلاح نخچیر نوشته شده بود.
میخواستم بپرسم دوستان ی یک و دو سال پیش اکار خریدن ایا این نوشته ها روی سلاح انها هم هست. ؟
یا چطور میشه شاهین اکار را از خود اکار تشخیص داد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2014-12-13 12:52 PM

(2014-12-13 12:32 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
برای یکی از بستگان دنبال یه اکار اکبند میگشتم.
سئوال این بود که این اکار ها موجود در بازار ساخت ترکیه هست یه مشترک ساخته میشه. ؟ اخه یکی دیدم یه طرف گپ سلاح نخچیر نوشته شده بود.
میخواستم بپرسم دوستان ی یک و دو سال پیش اکار خریدن ایا این نوشته ها روی سلاح انها هم هست. ؟
یا چطور میشه شاهین اکار را از خود اکار تشخیص داد.

با اجازه اساتيد
دوست عزيز سلام
يك سري از آكارها به صورت كامل همراه با كيف از تركيه وارد شدن يك سري ديگر هم باز به صورت كامل از تركيه وارد شد اما بدون كيف. اين چند سال اخير هم به صورت منتاژ داخل عرضه شد. تمام آكار ها از تمام سري هايي كه براي شما گفتم روي كپ و لول آنها نخجير چاپ شده. اميدوارم اطلاعات درستي در اختيارتون گذاشته باشم. شاد باشيد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - guilanshekar - 2014-12-13 12:54 PM

همین که شماره بدنه اسلحه با 618 شروع بشه یعنی اکار
روی همه اکارا ارم نخجیر هست
زیر کپ هم نوشته akar
اما اکار اصل هم چند سری داره
که سری اول فرقش با سری دوم در هارد کیس و یه (قلم زنی فرم) در بالای پیشانی جنگی
الانم صفرش 7500

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2014-12-13 02:23 PM

سلام اسلحه اکار چون به سفارش کارخانه نخجیر وارد شده دو طرف کپ ارم نخجیر شرکت اکار هک کرده Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - falakian - 2014-12-13 07:44 PM

با سلامKhansariha (8)
ممنون وسپاسگزارم از دوستانی که راهنمایی کردن.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masoudsalamat - 2014-12-15 04:13 PM

لازم به ذکره که خود این سری اولها هم دو مدل هستن در واقع قدیمی ترین آکاری که دیدم قلمزنی رو که دوستمون فرمودن رو داشت ولی تفاوتش با سری بعدی فقط در رنگ چوب و خطوط تیزتر درجای انگشت بچه قنداق بود رنگ قنداق و بجه قنداق هم به نارنجی میزد بچه قنداق کمی ضخیم تر از مدلهای فعلی بود مدلهای بعد که وارد شدن (که بنده هم یکی خریدم) رنگ چوب قنداق و بچه قنداق قهوه ای بود کمی هم رنگ بچه قنداق پریده تر بود ضمنا خطوط جای انگشت حالت نرمتری به خودش گرفته بود که تا الان ادامه داره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2014-12-15 11:41 PM

دوستان عزیز سلام.امروز جواز موقتم اومد آکارم رو گرفتم.چندتا سوال داشتم 1.موقعی که می خوام اسلحه رو توی جعبه بذارم میتونم اهرم قفل کپ رو با فشار دادن پینی که توی کپ وجود داره صاف کنم؟ وآیا اینکار برای تفنگ ضرر داره؟ 2.اینکه با توجه به خشک بودن اسلحه کدوم قسمت های اسلحه رو لازمه روغن کاری کنم؟3.کلا چه کار هایی رو باید در نگهداری از این سلاح انجام بدم و رعایت کنم.با سپاس

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2014-12-16 02:04 PM

(2014-12-15 11:41 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.امروز جواز موقتم اومد آکارم رو گرفتم.چندتا سوال داشتم 1.موقعی که می خوام اسلحه رو توی جعبه بذارم میتونم اهرم قفل کپ رو با فشار دادن پینی که توی کپ وجود داره صاف کنم؟ وآیا اینکار برای تفنگ ضرر داره؟ 2.اینکه با توجه به خشک بودن اسلحه کدوم قسمت های اسلحه رو لازمه روغن کاری کنم؟3.کلا چه کار هایی رو باید در نگهداری از این سلاح انجام بدم و رعایت کنم.با سپاس

دوستان سلام کسی نبود جواب بده؟یک سوال دیگه 2 تا چوکی که به صورت فابریک روی تفنگه باید روش علامت آکار باشه؟