شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - samani - 2014-11-24 08:52 AM

(2014-11-23 07:14 PM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان بگم یک سال هست سلاح دولتی ندادن و دیگه نمیدن و طبق خبر موسق از یه ادم رده بالا خط تولید اسلحه در داخل کشور تعطیل شده حتا واردات سلاح داردقطع میشه سلاح جایگزینم برای سلاح فرسوده نمیدند تا چند وقت دیگه قیمت اسلحه سرسام اور میرد بالا هر کی قصد خرید اسلحه دارد معطل نکند زود تر بخرد موفق باشید

سلام دوست گرامی من خودم بیشتر از یکسال هست میخوام اسلحه بخرم بنا به دلایلی نشده
اما یکی دو ماه هست که دیگه واقعا دارم از خرید پشیمون میشم یعنی چه دلیلی میتونه داشته باشه که اسلحه گرونتر از این بشه؟
اسلحه که فراوونه تو کشور یعنی اینقدر هست که حالا حالا ها کم نمیاد
و دلیل اصلی و مهم خرید اسلحه چیه؟نمیخریم که نگاش کنیم باید بشه ازش استفاده کرد و وقتی پروانه ندن مطمین باشید سلاح گرون نمیشه و ارزون میشه شما الان رو نگاه نکنید تک و توک افرادی هستند بدون پروانه میرن شکار یکسال دوسال دیگه چنان محکم میگیرن که دیگه جرات نکنی بدون پروانه بری شکار خیلی راحت جریمه ها بالا میره و دقیقا شرایطی واسه جریمه های ماشین پیش اومد یزمان جریمه ها اینقدر پایین بود که هیچکس واسش مهم نبود اما حالا...
بهرحال نظر شما محترم اما به نظر من کل جامعه شکارچی سرخورده میشه و دیگه اروم اروم اسلحه رو میزاره کنار
حالا اسلحه هرچقدر هم گرون بشه وقتی خریدار و شرایط استفاده اش نباشه میمونه پشت ویترین
موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2014-11-24 05:36 PM

عرض سلام
دوستان این موارد گران شدن بیشتر شایعه هست که توسط خود اسلحه فروش ها برای گران کردن اسلحه به کار می رود من همین کرمان را که در جریان قیمت ها هستم میگم از عید تا حالا قیمت ها هیچ تغییر محسوسی نکرده درسته در کل گرون میدن ولی همون گرون رو گرون تر نکردن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - pabzar - 2014-11-26 09:12 AM

یک اسلحه ای دوستان بهم پیشنهاد دادن که کرال دولول روهم تک ماشه هستش.صفر هم هستش.
ایا واقعا کرال نسبت به تفنگهای ترک دیگر خیلی ضعیفه؟
بخاطر کپ آلومینیومی مشکل ساز خواهد شد؟
تک ماشه بودن براش مشکل خواهد بود؟
لول روهم بهتره یا بغل هم؟
بهتر از این تفنگ چه تفنگی بالاتره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2014-11-26 09:39 AM

بغل یا سوار کاملا صلیقه شخصی است ولی در مورد تک ماشه که بازم سلیقه ولی دو ماشه شکاریتره. در مورد ارزش هم هر چقر پول بدی جواب میگیری و در حد قیمت اکار و یلدیز باشه من شخصا اونهارو ترجیح میدم. با اینکه خودم هیچ کدوم ندارمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2014-11-26 10:33 AM

در عمل موقع شکارتک ماشه بهتر و سریعتر از دوماشه عمل میکنه چون خودم دوماشه دارم و با تک ماشه هم شکاررفتم تک ماشه رو بیشتر میپسندم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2014-11-26 04:11 PM

سلام دوست عزیز ترکیه مانند ایران نیست وساخت اسلحه ازاده و حدود ۱۳۰ کارگاه وکارخانه به ساخت اسلحه مشغولند که گفتگو در مورد برندهاش وتولیداتش بحس جداگانه می طلبد اما در کل سلاح کمرشکن فشار زیادی روی کپ وارد میشد که قاعدتن فولاد از المینیوم قویتر هست در مورد تک ماشه بیشتر دلول های سوار که جنبه ورزشی دارند برای سرعت عمل بیشتر تک ماشه هستند وتک ماشه بودن مشکلی ایجاد نمیکنه در مورد لول سوار ویا بغل بیشتر باب شده که سلیغه ای هست ولی درکل گفتگوی زیاد و فنی میشد بین این دو مدل دلول کرد درکل با سوار هوازنی راحت تره و با شگاه هم میتونید برید و در مورد چه تفنگی بالاتره ؟ باز جای بحس زیاده ولی باید به بوجت نگاه کنی اگه مشکل بوجه نداری من بایکال سوار رو پیشنهاد میدم چون من خودم دارم البته به اسم یکی از افراد خانواده واقعان اسلحه خوبیه البته در صورتی که سراغ برندهای ترک میخای بری پیشنهاد من اکاره. موفق باشی. Khansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2014-11-26 09:26 PM

اکارخشک خشک۷۵۰۰

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2014-11-27 02:46 PM

[quote='amirsalaramirsalar' pid='215805' dateline='1416985414']
در عمل موقع شکارتک ماشه بهتر و سریعتر از دوماشه عمل میکنه چون خودم دوماشه دارم و با تک ماشه هم شکاررفتم تک ماشه رو بیشتر میپسندم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - khosroo - 2014-11-30 12:19 PM

سلام دوستان شرایط ثبت اکار به نرخ دولتی چیه لطفا راهنمای بفرمايد تشکر عضو جدید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2014-11-30 06:26 PM

(2014-11-30 12:19 PM)khosroo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شرایط ثبت اکار به نرخ دولتی چیه لطفا راهنمای بفرمايد تشکر عضو جدید.

سلام دوست عزیز.آکار دولتی دیگه پیدا نمیشه ولی شاهین آکار به مقدار کم بصورت دولتی هست که میتونید از فروشگاه های مجاز اسلحه و مهمات شهرتون پرس و جو کنید.