شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2014-11-22 08:34 AM

آقا حنان پیشا پیش مبارکهKhansariha (8)
قضیه ته کشیدن لول پایین آکار صحت داره و نمیشه منکرش شد که البته در بیشتر موارد با تعویض چوک تا حدی این مشکل از بین میره....اما باید توجه داشته باشین که این مشکل در همه آکارها نیست و همینطور برای بقیه برندها هم هست
شما اگر قصد خرید سلاح کار کرده دارید میتونید قبل خرید تست کنید اگر هم قصد خرید اسلحه نو را دارید که هیچ ...اینکه در سری های جدید رفع عیب شده باشند من هم نمیدانم
با این اسلحه هم میشه چهارپاره زد و بهتره که از چوک سیلندر استفاده بشه ......این اسلحه الگوی پخش خیلی خوبی داره هم برای ساچمه و هم چهارپاره

موفق باشیدKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - gorgan - 2014-11-22 11:04 AM

سلام اقا حنان .من هم پیشاپیش بهتون تبریک میگم
من خودم اکار دارم که سال قبل بصورت سهمیه ای خریدم با کلی مکافات.در مورد ته کشیدن لول پایین اکار من هم با نظر دوستمون اقای nemesis موافقم چون قبل از گرفتن اکار با چند مدل تفنگ دیگه هم تیر اندازی کرده بودم و این مشکل رو دیده بودم و این مشکل مخصوص اکار نیست (وکلا نظر شخصیه خودم اینه که برای همین هم هست که بطور پیشفرض لول پایین رو برای شلیک اول و فاصله نزدیک قرار میدن) در مورد تفنگ من هم همین مسئله صادق البته فقط با فشنگ عقاب و زمانی که از فشنگهای شاهین یا خارجی استفاده میکنم این مسئله کم ویا تقریبا حل میشه.باید کمی حوصله و وقط گذاشت تا دلیلش رو پیدا کنید ممکن از تفنگ باشه یا از خود تیر انداز یا اندازه قنداق یا نوع فشنگ و چوک .درکل من خودم از این تفنگ راضی هستم و باید بگم که بیش از 80 در صد شکار هایی که سال قبل هوازنی کردم با لول پایین بود و چوک سه خط.
اگر دولتی پیدا کردید که خوشبحالتون ولی اگر خواستین ازاد تهیه کنید میتونید در مورد دو لول های هوگلو که امسال به خود اسلحه فروش ها داده شده و الان تو بازار حدود 8تومن قیمت داره هم یه تحقیقی بکنید بد نیست .دولول دو ماشه و روی هم هست و دارای چوک ثابت .من خودم شاید برای برادرم یکی بگیرم البته من خودم هم در مرحله تحقیق هستم.
موفق باشیدKhansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2014-11-22 11:19 AM

(2014-11-14 08:45 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اگه دوتالول اکار ازهم جدا بشن وپیش تعمیرکارنبرد ایاراهی هست که اصولی ودقیق درست بشه'ممنونم/یاحق

لطفا راهنمایی بفرمایید//یاحق
(2014-11-13 05:57 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله من دیدم ...نمونش تفنگ رفیق خودم
من خودم اوایل کاور میکشیدم و بعد یه مدت دیدم قنداق داره دو رنگ میشه و بازش کردم اما باز دیشب دوباره بستم رو قنداق چون توی کوه خیلی راحت ضربه میخوره و خش میوفته و بعد از زمستان دوباره بازش میکنم تا سال آینده
البته فقط رنگ و ظاهر قنداق رو خراب میکنه و چوب چیزیش نمیشه

سلام برای ذرست کردن قتداق دو رنگ شده وست شدنش با بچه قنداق میتونید یه کم قنداق وبچه قنداقو با روغن زیتون چرب کرد وبعد چند ساعت همه شون یه رنگ میشن//یاحق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-11-22 09:14 PM

(2014-11-22 05:40 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان آکار سوار... Khansariha (8)
بنده شاید به زودی به جمع شما عزیزان پیوستم... Khansariha (256)
میخواستم بدونم که این قضیه ی پایین زدن (به اصطلاح ته کشیدن) لول پایین آکار آیا واقعا صحت داره؟ (البته جناب میرلوحی فرمودند که سلاحشون مشکلی نداره)
و آیا این مسئله در آکارهای جدید دیده شده؟
سوال دیگه اینکه آیا از دوستان کسی امسال آکار گرفته و آیا دولتیش پیدا میشه؟؟؟ (اگه هست و سراغ دارید دست ما رو هم بگیرید لطفا)
و سوال آخر، آیا با آکار میشه چهارپاره زد و لوله کشش داره یا خیر؟
ممنون از پاسختون... Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام.دولتی که اصلا گیر نمیاد.دست دوم هم اگه واقعا تمیز باشه حرف نداره چه سری اول باشه چه دوم.آکبند آزاد هم سری اول حدود 7500 تا 8 تومن و سری دوم هم بنده دیدم از 9 تومن تا هر جایی که تیغ اسلحه فروش ببره میفروشن.الان یه دولول سوار آپولو رو که هزار و اندی فشنگ باهاش شلیک شده رو میگه 9 تومن.تفنگ نو ارزشش بیش از این حرفاس مخصوصا اگه مثل آکار درجه یک ترکیه باشه.تا اونجایی که بنده دیدم سری جدید کوتاه نمیزنه ولی سری قبل یه چنتایی دیدم که کوتاه میکنه.چهارپاره و اسلاگ هم اگه فابریک باشه و با چوک سیلندر شلیک بشه هیچ مشکلی ندارهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2014-11-23 12:31 AM

عرض سلام
دوستان به چه شکل می توان اکار سری اول را از اکار سری دو تشخیص داد؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-11-23 11:14 AM

سلام دوستان
عکس زیرو از پست دوست خوبمون peymanL برداشتم. عکس مربوط به تراپ هست. اما چرا طرف عینک گذاشته؟..... وقتی که قراره به یه بشقاب از فاصله زیاد تیراندازی کنه، دیگه خطر کمونه ساچمه وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2014-11-23 05:55 PM

این نوع عینک ها باعث دیده شدن بهتر هدف میشه و تمرکز رو بالا میبره و شما راحتتر میتونی هدف رو دنبال کنی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2014-11-23 07:14 PM

سلام خدمت دوستان بگم یک سال هست سلاح دولتی ندادن و دیگه نمیدن و طبق خبر موسق از یه ادم رده بالا خط تولید اسلحه در داخل کشور تعطیل شده حتا واردات سلاح داردقطع میشه سلاح جایگزینم برای سلاح فرسوده نمیدند تا چند وقت دیگه قیمت اسلحه سرسام اور میرد بالا هر کی قصد خرید اسلحه دارد معطل نکند زود تر بخرد موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-11-23 09:27 PM

(2014-11-23 12:31 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام
دوستان به چه شکل می توان اکار سری اول را از اکار سری دو تشخیص داد؟

دوست عزیزم سری اول ها رنگ قنداق و بچه قنداقش قهوه ایه روشنه و رنگ مگسک زرده.سری دوم رنگ قنداق و بچه قنداقش قهوه ایه تیره و رنگ مگسکش قرمزهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2014-11-24 07:18 AM

تفنگ گرانو تعطیل فشنگ کمیاب پروانه تعطیل چی داره سرجامعه تفنگ بدست میاد/یاحق