شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-02-11 08:37 PM

Khansariha (8)به روی چشم هانتر جان تا آنجایی که بتونم و اطلاع داشته باشم انجام وظیفه میکنم دوست عزیز
یاعلی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - colonela - 2012-02-14 05:26 PM

سلام

من امروز یک اسلحه آکار به قیمت دولتی خریداری کردم، فکر می کنم امروز آخرین روزی بود که سلاح توزیع می شد، البته دنبال یلدیز بودم که نشد خریداری کنم البته یک مغازه در فردوسی داشت ولی می گفت که فروختم همه ی سلاح ها گرچه نگمونم راست می گفت . با توجه به اینکه سال آینده مشخص نیست شرایط چگونه باشه من همین رو خریدم به قیمت 2312000 تومان فروشنده بسیار انسان خوبی بود و هر چی داشت رو فروخت امروز به کسی هم نه نمی گفت .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sadra9496 - 2012-02-14 06:48 PM

دوست عزیز کی بود؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - colonela - 2012-02-14 07:11 PM

(2012-02-14 06:48 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کی بود؟

فروشگاه محرابی، آقای محرابی،

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-02-14 11:53 PM

دوست عزیز این خوب شدن یهیو بی دلیل نیست
تا 5 شنبه باید پول تمام سلاحها و مدارک رو به اسلحه مهمات تحویل بدن به خاطر این هرچه مونده باشه رو میفروشن بره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - slug - 2012-02-15 11:58 AM

(2012-02-14 11:53 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این خوب شدن یهیو بی دلیل نیست
تا 5 شنبه باید پول تمام سلاحها و مدارک رو به اسلحه مهمات تحویل بدن به خاطر این هرچه مونده باشه رو میفروشن بره
سهيل جان،آقاي محرابي اسلحه بدون جواز نمي فروشه،تا 5 شنبه براي اسلحه هاي بدون جواز هست.ايشون نماينده صنف اسلحه فروشهاي مجاز تهران هستند،اين دوستمون هم آكار مجوزدار سهميه دولتي به اين قيمت گرفتن.چون آقاي محرابي 2 يا 3 روز پيش با من هم تماس گرفت و گفت اگر نگرفتي بيا بگير.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-02-16 09:10 AM

با سلام خدمت همه
همونطور که میدونید تفنگ آکار 2 سال گارانتی داره ، حلا میخواستم بدونم این گارانتی شامل چه قسمتهایی میشه و گارانتی تعویض داره یا تعمیر ؟

مثلا اگه لوله تفنگ بر اثر شلیک چهارپاره باد کرد لوله را عوض میکنند ؟ یا مثلا چند صفحه قبل توی همین تاپیک یه بچه ها گفت که لوله تفنگ دوستش بر اثر شلیک متوالی 50 تا فشنگ تراپ از هم باز شده و زه روش بلند شده ، حالا با این حساب این لوله شامل گارانتی میشه ؟

اگه تفنگ از دستت بیفته و قنداق عیب پیدا کنه چی ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-02-16 07:59 PM

در مورد بیمه نامه تفنگ های شکاری کسی اطلاع داره .

این بیمه با تفنگ دولتی ارائه میشه یا باید جدا تهیه بشه ؟ برای شخص ثالث تا چه سقفی را بیمه میکنه ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ehsannikoo - 2012-02-16 11:26 PM

سلام دوست عزیز
در خصوص بیمه عرض اسلحه با بیمه عرضه نمیشه و شما میتوانید از بیمه شکارچیان و محیط بانان استفاده کنید که بیمه ایران این بیمه نامه رو در اختیار شما قراد میده.(پرداخت خسارات جانی)
در مورد گارانتی هم در صورتی اسلحه از دستت بیوفته و عیب کنه که دیگه به گارانتی ربطی نداره بهت میگن میخواستی حواستو جمع کنی .
قنداق و کج شدن و له شدن لوله بر اثر ضربه شامل گارانتی نمیشه.
ولی در کل اسلحه های ساخت داخل ساده تر شامل گارانتی قرار میگیرند.
یکی از دوستانم سال پیش لوله آکارش از چند سانت بالای خزانه باد کرد بعد از 2 ماه برگه کارشناسی واسش فرستادن که چون بر اثر استفاده فشنگ خارج از توانایی اسلحه شلیک کرده و فشنگ استاندارد نبوده شامل گارانتی نمیشه در صورتی که فقط فشنگ کارخونه ایرانی باهاش شلیک کرده بود حالا چطوری کارشناسی شده بود خدا میدونه!!!!
ایرادای سوزو ماشه و این خرده خرجا هم ارزش دوندگی گارانتی رو نداره.
انشالله که کارت به گارانتی و خدمات اسلحه توسط دولت نیوفته که از اسلحه و شکار سیرمیشی.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-02-16 11:36 PM

ممنون از جواب شما

خوب حالا نهایتا تکلیف این دوستتون چی شد ؟

اسلحه که مثل خودرو نیست که اگه دولت گارانتیش را قبول نکرد بدیم بیرون یه لوله برامون عوض کنند ،

اگه همچین مشکلاتی پیش بیاد ، با تامین هزینه تعویض لوله از طرف صاحب اسلحه دولت لوله را برامون عوض میکنه ؟