شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-01-29 08:17 PM

دروووووووووووووووووود بی پایان بر تمام دوستان .

آقا نظرتون در مورد اسلحه مذکور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:huh::huh:

دوستان نظراتشون رو بفرمایند تا ما هم استفاده کنیم.
چون طرفای دو ماهه که ما واسه این اسلحه ثبت نام کردیم ولی هییییییییییچ خبری نیست.:-/

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ALIANA-54-T06 - 2011-01-29 08:56 PM

(2011-01-29 08:17 PM)ahmad1373 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون طرفای دو ماهه که ما واسه این اسلحه ثبت نام کردیم ولی هییییییییییچ خبری نیست.:-/
احمد جان همین هفته هم به من پیشنهاد شد یکیش دو لول روی هم روسی حدود 3 میلیون تومان (قیمت دولتی) بود و چند مدل دیگه هم بود مثل 5تیر دستکش معمولی 1.5 میلیون و 5تیر ویژه نیز 1.6 میلیون بود و چند تای دیگه .... فعلا:D

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - craftsman - 2011-01-29 09:14 PM

احمد آقاي گل
تفنگ آكار از نخجير 1-2 و صياد ايراني خيلي بهتره مباركتون باشه اما تفنگ دولول بغل هم روسي واقعا يه سرو گردن بالاتر از آكاره
و فكر ميكنم قيمت روسي ارزونتر هم باشه من خودم تفنگ ساخت تركيه دارم خيلي قديميه اما باهاش تك گلوله و چهارپاره زياد شليك كردم مشكلي نداشته.اما جديدا رو نميدونم كه آيا همون كيفيت رو دارن يا نه
اما تفنگهاي روسي بايكال كه من با تكلولش كار كردم فوق العاده ست احتمالش زياده كه تفنگ دولول خودمو ببرم تحويل بدم مقداري هم پول بدم تكلول يا دولول روسي بگيرم هرچند هر تفنگي بخرم بايد قنداقشو خودم بسازم و عوض كنم
شما رو نميدونم اما اگه من تو شرايطي مثل اين بودم و امكان تعويض وجود داشت بدون ترديد ميرفتم سراغ روسيها حتي تكلولش!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-01-29 10:20 PM

آخه من واسه تراپ میخوام و با بودجه 3 میلیون تومنی من هم نمیشه انتظار برتا یا پرازی رو داشت.
چه کنیم که بچه پولدار نیستیم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Saeed-AT44-Long - 2011-01-30 02:04 PM

(2011-01-29 08:56 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-01-29 08:17 PM)ahmad1373 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمد جان همین هفته هم به من پیشنهاد شد یکیش دو لول روی هم روسی حدود 3 میلیون تومان (قیمت دولتی) بود و چند مدل دیگه هم بود مثل 5تیر دستکش معمولی 1.5 میلیون و 5تیر ویژه نیز 1.6 میلیون بود و چند تای دیگه .... فعلا:D

علي آقا اگه دولول سوار كه مي فرمائيد تك ماشه و پران هست مجالش نده داداش فوق العاده است كيفيت ساخت واقعا خوبي داره يه خورده سنگين هست البته نه به اندازه نخجير!!! اما خيلي خوش دسته
در مورد سؤال آقا مسيح به نظر من كه اين طور نيست يعني تا پارسال اينجوري نبود الان رو نمي دونم ولي باز فكر ميكنم الان هم مال روس باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - craftsman - 2011-01-31 07:24 PM

در مورد پاكستاني بودن حرف و حديث زياده اما فكر نميكنم ساخت پاكستان باشه.اصولا اگه پاكستان اينقدر عرضه داشت روش مينوشت ساخت پاكستان كه تبليغي براي كشورش بشه!!نه اين تفنگها روسي هستند من با تكلول بايكال كار كردم مطمئن هستم روسي بود اينو حتي ميشد با لمس لوله اسلحه حس كرد صمن اينكه مثل بقيه تجهيزات روسي فاقد زيبايي هست .تقريبا هيچ كشوري جرات نداره روي وسيله اي حك كنه كه ساخت كشور ديگه ايه خصوصا تو بحث اسلحه .اما از ايران و تركيه اينكارا بر مياد!!نمونه ش تفنك آكار تركيه رو به اسم نخجير ميفروشن!!!!بعد ميگن محصول مشترك.يا تفنگهاي پنج تير پران ساخت تركيه رو به اسم برونينگ ميفروشن!!!شخصا ديدم روي لوله تفنگ آشغال تركي نوشته بود برونينگ!!!اونم با حكاكي ناشيانه كه نصف حروفش نيفتاده بود برونينگ همون مدلي رو هم كلاردشت ديدم كه كپش فولادي بود قيمت14 ميليون! اما مال تركيه كپش آلومينيومي!!
ضمنا داستان پاكستاني بودن تفنگهاي بايكال مثل دروغين بودن چيني بودن دياناست!!اين شايعه رو عده اي از فروشندگان ساختن براي اينكه :تفنگهاي آكار ساخت تركيه رو قبل از اين تفنگها تحويلشون دادن اگه مردم بفهمن كه بايكال روسي هست آكار ها تو مغازه ها باد ميكنن رو دست فروشنده بنابر اين شايعه كردن كه ساخت پاكستانه دقيقا مثل شايعه دياناي چيني!!تا بتونن آكارها رو بفروشن ضمنا قيمت دولول روس تو بازار آزاد شنيدم بالاي 4.8 هست!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ali55 - 2011-02-27 03:28 PM

سلام بر دوستان عزیز.
لطفاً نظرتون رو در مورد تفنگ دو عقاب ترکیه بیان کنید.
آیا از کیفیت و دقت و... تفنگ خوبی است؟
متشکرم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masih.hunter - 2011-02-27 05:03 PM

احمد جان حرف نداره من باهاش کار کردم از لحاظ کیفیت هم پیداست خیلی خوبه من که فکر میکنم تحت لیسانس اروپا

باشه مبارکت باشه انتخاب خوبیه :)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-02-27 11:44 PM

(2011-01-30 02:04 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-01-29 08:56 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علي آقا اگه دولول سوار كه مي فرمائيد تك ماشه و پران هست مجالش نده داداش فوق العاده است كيفيت ساخت واقعا خوبي داره يه خورده سنگين هست البته نه به اندازه نخجير!!! اما خيلي خوش دسته
در مورد سؤال آقا مسيح به نظر من كه اين طور نيست يعني تا پارسال اينجوري نبود الان رو نمي دونم ولي باز فكر ميكنم الان هم مال روس باشه

(2011-02-27 05:03 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احمد جان حرف نداره من باهاش کار کردم از لحاظ کیفیت هم پیداست خیلی خوبه من که فکر میکنم تحت لیسانس اروپا

باشه مبارکت باشه انتخاب خوبیه :)

ممنون دادا مسیح!
ولی مثل اینکه اسم من رو هر چیز بیفته نحس میشه!
به جان خودم الان 3 ماهه که پولو واریز کردم ولی هیچی به هیچی!
در صورتی که قرار بود تفنگا 10 روز بعدش بیاد.
میبینی شانس مارو؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shayan - 2011-04-09 09:54 PM

اقای ali55 درمورد تفنگ دو عقابه :ما یه تک تیر چخماقی دو عقابه داشتیم تفنگهای بدی نیستند اگر که لول بلند باشه برای فواصل دور مناسبه در کل تفنگهای خوبی هستند.