شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) (/showthread.php?tid=1355)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - aghashekar - 2017-01-03 02:56 PM

سلام
تست کردم. لینک مشکلی ندارد. فقط یکی دو بار رفرش بزنید تا صفحه باز شود. می توانید لینک را مستقیم در ادرس بار مرورگرتان کپی کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشیدKhansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2017-01-12 03:55 PM

(2017-01-03 02:56 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تست کردم. لینک مشکلی ندارد. فقط یکی دو بار رفرش بزنید تا صفحه باز شود. می توانید لینک را مستقیم در ادرس بار مرورگرتان کپی کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید:khansariha (8):
سلام حقیقتش من هر چی میزنم یک صحفه دیگه باز میشه و همه اش هم انگلیسی نوشته
اگر امکان داره خودتون کتاب یازنامه ناصری رو آپلود کنید و لیک دانلودش رو بزارید داخل انجمن
خیلی ممنون

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - aghashekar - 2017-01-12 04:29 PM

سلام
دوست عزیز کتاب انلاین است و قابلیت دانلود ندارد. شاید مشکل از مرورگرتان است. من لینک را تست کردم. راحت باز می شود.
در گوگل می توانید عبارت "سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران" را جستجو کنید و بعد در صفحه باز شده عبارت "بازنامه ناصری " را جستجو کنید.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2017-01-14 01:33 PM

داداش خیلی ممنون پیداش کردم
بعدن هم میرم کتااب پسر عمه ام رو میارم اون هم باز نامه ناصری هست ولی خطش فرق داره با اون راحت تر هستمKhansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2018-09-08 03:53 PM

دوستان چرا کسی اینجا فعالیتی نداره خاک میخوره

خودم یک مطلب میزارم
شما هم همراهی کنینKhansariha (8)
باید بدونید که برای ساخت کلاه قدم اول یک الگو مناسب هست (طراحی الگو کلاه پرنده شکاری)

انواع الگو ها وجود داره

الگو هندی

الگو عربی

کسایی که اولین بار میخوان کلاه بسازند یا مبتدی هستند باید از الگو هندی استفاده کنند که نتیجه بهتری بگیرند

[تصویر: hoodtype4.gif]

نمونه الگو هندی در عکس بالا

[تصویر: hoodtype12.gif]

عکس بالا نمونه الگو کلاه عربی است

برای کشیدن الگو باید وقت و مدت زمان زیادی داشته باشید

البته نرم افزار هایی هم هستند که اندازه بدید بهشون الگو براتون ظراحی میکنند که اگه دوستان حمایت کنند برنامه رو میزارم

دوستان اگه سوالی درباره پرندگان شکاری داشتند بنده در خدمتشون هستمKhansariha (48)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - aghashekar - 2018-09-08 11:59 PM

سلام
دست شما درد نکنه. با این بگیر و ببند و وقت کم معدود افرادی میتونن از پرنده شکاری نگهداری کنند. من قبلا دلیجه و سارگپه و پیغو داشتم. الان اصلا فرصت ندارم وگرنه لذت این کار را با هیچی نمیشه مقایسه کرد.
شما از تجربیات و خاطراتتون بنویسید. ما هم استفاده می کنیم.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2018-09-09 12:14 AM

والا من در اون حدی نیستم که بخوام تجریباتم رو در اختیار بزارم چون تجربه زیادی ندارم
از خاطره هم نمیدونم باید اینجا بگم یا تو تاپیک خاطرات شکار
طرف اومد پیشم میگفت عقاب دارم از 50 متری طبله میندازم میاد رو دستم و این حرفا و از این دروغ و ببند ها
بعد بهش گفتم لوازم قوشبازی هم داری؟
گفت چی؟ لوازم قوشبازی؟
قوشبازی چیه؟بازی مثل شطرنجه؟ منم فقط دست به شکمم گرفته بودم و میخندم
نمیدونم داشت دروغ میگفت که طبله کشی میکرده یا واقعا نمیدونست قوشبازی چیعKhansariha (290)
خاطره چند تایی دارم دلی بقیه اش رو احتمالا تو موضوع خاطرات شکار بگم
اینجا هم جاش نبود البته. از مدیران عذر خواهی میکنمKhansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2019-02-05 05:44 PM

سلام خسته نباشید
دوستان کسی الگو دستکش قوشبازی داره؟
اگر دارین لطفا ارسال کنیدKhansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2019-07-19 06:41 PM

دوستان بنده یک منبعی پیدا کردم توش همه چی راجب پرنده های شکاری هست
نمیدونم اجازه هست که لینکشو بزارم یا نه ...
من میزارم اگه مشکلی بود اطلاع بدین حذف کنم این پست رو????

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - RezaHatamiHunter - 2021-08-07 06:07 PM

قیمت چرخ و بهری؟