شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) (/showthread.php?tid=1355)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - timsarr - 2014-11-11 03:20 PM

[img]http://[/img]
سلام بر همهگى من تازه با اىن ساىت اشنا شدم فقط نمىدونم چتور ىاىد عکس بزارم دوست داشتم عکساى پرنده هاى شکارىمو
براتون بزارم راهنما ىى کنىد
سلام Samuelجان شما فىس بوکم دارىن

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - Samuel - 2014-11-11 04:44 PM

(2014-11-11 03:20 PM)timsarr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]http://[/img]
سلام بر همهگى من تازه با اىن ساىت اشنا شدم فقط نمىدونم چتور ىاىد عکس بزارم دوست داشتم عکساى پرنده هاى شکارىمو
براتون بزارم راهنما ىى کنىد
سلام Samuelجان شما فىس بوکم دارىن

سلام دوست عزیز ..

خوش اومدی .... شما باید عکساتون رو توی سایتی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپلود کنید و لینکشون رو اینجا قرار بدهید.

بله ..فیسبوک دارم.. تو پیام خصوصی میدم خدمتتون Khansariha (8)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - falconry98 - 2014-11-13 11:04 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرقی درشت وزیبای بود...!

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - AST - 2014-11-13 11:02 PM

سلام دوستان
من تقریبا چند سالی هست قوشبازی میکنم وعلاقه خیلی زیادی به این کار دارم
اگه دوست دارید درمورد وسایل مورد نیاز برای قوشبازی ونحوه ساختشو بهتون اموزش بدم
البته اگه مدیران محترم اجازه بدنKhansariha (214)Khansariha (214)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - Samuel - 2014-11-13 11:07 PM

(2014-11-13 11:02 PM)AST نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من تقریبا چند سالی هست قوشبازی میکنم وعلاقه خیلی زیادی به این کار دارم
اگه دوست دارید درمورد وسایل مورد نیاز برای قوشبازی ونحوه ساختشو بهتون اموزش بدم
البته اگه مدیران محترم اجازه بدنKhansariha (214)Khansariha (214)

درود.

خوشهالم که دوستان علاقمند را اینجا میبینم.

متاسفانه از انجایی که مجوز های لازم برای اینکار داده نمیشود و از طرفی غیرقانونی میباشد.

متاسفانه تا اطلاع ثانوی آموزش در مورد این مسائل فقط در پیام خصوصی امکان پذیر میباشد.

این تاپیک هم با هماهنگی های انجام شده فعلا برای معرفی پرندگان شکاری باز میباشد.

بدرودKhansariha (256)

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - AST - 2014-11-14 12:01 AM

باشه مشکلی نیست
پس فعلا ولی من فکر نکنم مشکلی باشه یکمی سخت گرفتین

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - timsarr - 2014-11-16 01:57 PM

ساموعا جان قصت زدن ساىت ندارى دىگه

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - Samuel - 2014-11-16 04:22 PM

(2014-11-14 12:01 AM)AST نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه مشکلی نیست
پس فعلا ولی من فکر نکنم مشکلی باشه یکمی سخت گرفتین

ما خودمان خیلی دوست داریم این کار صورت بگیره و اموزش همگانی انجام بشه..

حتما اگر این بستر فراهم شد خبرتان میکنیم تا از تجربیات شما دوست عزیز استفاده کنیم

بدرودKhansariha (8)
(2014-11-16 01:57 PM)timsarr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساموئل جان قصد زدن ساىت ندارى دىگه

متاسفانه موفق به دریافت مجوز آموزش پرندگان شکاری نشدیم فعلا...
و بخاطر یک سری مسائل کاری واقعا وقت کم میارم

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - aghashekar - 2016-02-07 12:28 AM

سلام دوستان

مدتها بود دنبال کتاب بازنامه ناصری بودم. حتما همه شکارچیان آشنا به فن شکار با پرندگان شکاری نام این کتاب را شنیده یا آنرا خوانده اند. بالاخره دیشب در کتابخانه دیجیتال ملی ایران توانستم نسخه چاپ سنگی کتاب را ببینم و آنرا به صورت آنلاین مطالعه کنم. واقعا یک گنجینه است. الان تا صفحه 120 را خوانده ام و خیلی لذت برده ام. گفتم این لذت را با شما تقسیم کنم. موفق باشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: شکار با پرندگان شکاری ( قوشبازی - falconry ) - mohammadmehdighasemi - 2017-01-03 02:09 PM

درود بر دریا دلان طبیعت
استاد لینکی که دادید خراب است