شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس (/showthread.php?tid=132)

تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - AIRKING - 2011-01-27 07:09 PM

سلام.
دیدم هر کی یه تایپیکی برای شهر واستان خودش زده گفتم ما استان فارسی ها عقب نیفتیم.
سالامین جان بیا اینطرف ببینم :D
فعلا ما دو نفر بیشتر نیستیم ام به زودی تعدامون افزایش پیدا میکنه.

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - shadow640 - 2011-01-27 08:15 PM

سالامین دوست منه امروز هم جاتون خالی با هم رفتیم دد:D من هم مثل شما شیرازی هستم

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - AIRKING - 2011-01-27 09:30 PM

سلام به کاربر جدید.
دوست خفنی داری ها.:D
راستی اسم شریفتون؟
یا علی

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - ALIANA-54-T06 - 2011-01-27 10:27 PM

جلال جان سلام من که نمیتونم بگم حسودیم نمیشه ولی خوب یک روزی بشه همه بچه ها دور هم جمع بشیم بقول شما بریم د د .انشا الله ;):D

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - AIRKING - 2011-01-28 08:58 AM

دستت درد نکنه مهندس.
شرمندمون میکنی.:D:blush:
خیلی ارادت داریم.
شمارت رو برام پی ام بکن فردا عصر مزاحمت میشم.
یا علی

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - esmaeil1356 - 2011-01-29 09:16 AM

بابا چه خبره توي استان فارس !!!

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - farzzin - 2011-01-30 10:03 PM

سلام
من هم استان پارسیم
ولی نه توی شیراز توی مرودشت:D:D

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - farzzin - 2011-01-30 10:26 PM

مگه مرودشتیا چشونه؟؟؟؟؟؟:D:huh:

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - AIRKING - 2011-01-30 10:58 PM

سلام فرزین جان.
منم مرودشتی هستم.:)
خوبی ؟؟؟؟
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که شهرستان مرودشت در شمال شهرستان شیراز واقع شده و قطب کشاورزی استان و کشور و جز برترین تولید کنندگان گندم کشور هست.شهرستان مرودشت تا تخت جمشید تنها 5 کیلومتر و تا نقش رستم 10 کیلومتر فاصله داره.از جنوب به شیراز (در فاصله 45 کیلومتری شیراز) از شمال به خرم بید و پاسارگاد منتهی میشه.
شغل اول مردم این شهرستان کشاورزی هست.زمین های حاصل خیز بسیاری داره و برنج کامفیروز یکی از خوش طمع ترین برنج های تولیدی در کشور هست(البته یکی از گرون ترین ها هم هست).یک شهرستان مهاجر پذیر هست.اولین شهرستان بعد از شیراز چه از نظر وسعت و چه از نظر جمعیت و چه از نظر صنعت هست.به دلیل وجود منابع کشاورزی فراوان و اب فراوان در این منطقه کارخانجات تولید مواد غذایی فراوانی در اطراف این شهرستان مشغول به فعالیت هستند.دو سد بزرگ بر روی دو رودخانه یکی سد درودزن بر روی رودخانه کر و دیگری سد سیوند بر روی رودخانه سیوند در حوضه استحفاظی این شهرستان قرار دارد.این دو سد با تجه به قرار گیری در دو منطقه بسیار خوش اب و هوا جز مناطق گردشگری و البته شکار می باشند.از سمت شرق نیز این شهرستان به دریاچه بختگان متصل میشود که سالانه پذیرای هزاران پرنده مهاجر هست.
مردمون خوش قلب و مهمان نوازی دارد .به دلیل مهاجر پذیر بودن از بعضی ناهنجاری های معمول و مرسوم رنج میبره (متاسفانه) که اصلا دوست ندارم راجع بهش نه خودم صحبتی کنم نه صحبتی بشنوم.
یکی از خوش اب و هوا ترین مناطق ایران در فصول بهار و تابستان هست.و یکی از دلایلی که سلسله هخامنشیان در این مکان اقدام به گذران دوران تابستان و بهار میکردند به همین دلیل بوده.
در کل از همه دعوت میکنم سری به این شهر و استان فارس بزنن و از زیبایی های این استان حتما لذت ببرن.از شیراز و از جهرم با اون باغ های بسیار زیباش از فسا با اون درخت های پرتغال وزیتونش از میمند زمان گلاب گیریش و از سپیدان در تابستان و زمستانش و از دریاچه پریشان کازرون و از باغ های گردو بوانات و از تخت جمشید و پاسارگاد و حافظ و سعدی ,از بهشت گمشده و تنگه الله اکبر .خدایش هیچ استانی ندیدم مثل فارس 4 فصل رو همزمان داشته باشه.الان هوا در اباده و ده بید منفی 10 درجه هست و در لار و خنج و گراش و جهرم مثبت 23و الی 25 و در مرودشت 8 درجه بالای صفر.
همین جا از همه دعوت میکنم حتما یه سر به استان فارس بزنن و از مهمون نوازی مردمون این استان و از اماکن دیدنیش بیشترین لذت رو ببرن.

یا علی

RE: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس - esmaeil1356 - 2011-01-31 07:26 AM

بابا فارسيها دمتون گرم
جلال جان پس همينه شما اونجا وفور نعمت دارين و هر دفعه ميرين شكار دست پر ميگردين
خوش بحالتون