شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگ های خفیف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تفنگ های شکاری (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تفنگ های خفیف (/showthread.php?tid=1314)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: تفنگ های خفیف - Diana52 - 2019-09-23 04:42 PM

(2019-09-09 07:48 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-07-22 03:36 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-07-22 06:29 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا چند متر میشه رو دقت خفیف حساب کرد. 22 هورونت چقدر از خفیف معمولی قوی تره؟

سلام Khansariha (8)
تا 100 متر کاملا می شود روی دقت خفیف حساب کرد.
22 هورنت در ایران یافت نمی شود یا لااقل من ندیدم. اما قدرت آن از خفیف خیلی بیشتر است، چنانچه در بعضی از کشورها به آن پروانه شکار نیز می دهند.

هفته پیش یک عدد هورنت که زیاد هم سرحال نبود 34 تومن در اسلحه فروشی دیدم. همچنین یک عدد خفیف برنو 2 فوق العاده تمیز که البته سرویس و تمیز کاری شده بود ولی خیلی سالم بود میگفت 31 . از نظر شخصی من اسلحه باید به روز باشه و خفیف های چندین دهه قدمت با این قیمتها و کمبود فشنگش به هیچ وجه خریدنش توجیه پذیر نیست.امیدوارم روزی بیاد که بتونیم اسلحه های روز دنیا رو با قیمت واقعی خرید کنیم.

امروز مجدد سر زدم به اسلحه فروشی و چنتا عکس از خفیف برنو 2 چک، 12 خان گرفتم که برای لذت دوستان اینجا هم قرار میدم. هم خشاب 5 تایی داشت و هم 10 تایی. شماره بدنه سلاح رو با معذرت سانسور کردم.

[تصویر: nkoy_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۷۳۲.jpg]

[تصویر: vly_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۸۱۴.jpg]

[تصویر: hk7e_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۸۳۴.jpg]

[تصویر: 0pni_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۸۴۸.jpg]

[تصویر: av34_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۹۳۱.jpg]

[تصویر: spzt_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۹۳۸.jpg]

[تصویر: hhn_۲۰۱۹۰۹۲۳_۱۰۲۹۱۸.jpg]

RE: تفنگ های خفیف - SHEKAREH - 2021-06-17 03:38 PM

قیمت روز تفنگهای خفیف را لطفا اطلاع رسانی کنید

RE: تفنگ های خفیف - RezaHatamiHunter - 2021-07-28 05:19 PM

سلام
آقایون عزیز کسی از قیمت فشنگ خفیف اطلاعی داره؟
جواز ش...براش صادر میشه
نمیشه؟
صادر می کنند؟
نمی کنند؟
میخوان صادر کنن ولی نمی کنن؟
میتونن صادر کنن ولی نمی خوان؟
کلا هرچی شد مارو در جریان بزارید
البته خفیفمون از این چیزا هست از اینا که شبیه چینی 62هست کپی خودش هست Khansariha (214)

RE: تفنگ های خفیف - Fds - 2023-01-23 07:49 PM

سلام
کسی اطلاع داره میشه خفیف با مجوز خرید؟برای فروش دارن یا نه؟قیمت ها و ...؟
و اینکه با مجوز ایا سهمیه فشنگ سالیانه داره؟

RE: تفنگ های خفیف - ham - 2023-02-02 11:53 AM

(2023-01-23 07:49 PM)Fds نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی اطلاع داره میشه خفیف با مجوز خرید؟برای فروش دارن یا نه؟قیمت ها و ...؟
و اینکه با مجوز ایا سهمیه فشنگ سالیانه داره؟

درود بر شما
بله سلاح های خفیفی که با مجوز باشن قابلت خرید و فروش دارن.یه سر به مغازه های اسلحه فروشی مجاز بزنید.اطلاعات تکمیلی رو دریافت کنید.
Khansariha (8)

RE: تفنگ های خفیف - mortezazadeh - 2023-02-02 06:26 PM

سلام برنو دو دوازده خان تمييز كسى سراغ داره؟قيمت مناسب

RE: تفنگ های خفیف - Fds - 2023-04-03 11:39 AM

سلام
جواز ورزشی سلاح خفیف چه محدودیت هایی داره؟از اسلحه تو مکان خاصی باید استفاده کرد؟
کلا مجوز ورزشی سلاح چه تفاوتی با مجوز سلاح شکاری داره؟

RE: تفنگ های خفیف - tinger - 2023-04-05 09:50 PM

(2023-04-03 11:39 AM)Fds نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جواز ورزشی سلاح خفیف چه محدودیت هایی داره؟از اسلحه تو مکان خاصی باید استفاده کرد؟
کلا مجوز ورزشی سلاح چه تفاوتی با مجوز سلاح شکاری داره؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی فکر کنم سلام خفیف به هیچ وجه به عنوان شکارمجوز نمیدن و به جز مجوز سلاح ورزشی و استفاده در باشگاه ، مجوز دیگه ای بهش نمیدن این قانون خیلی ساله که تصویب شده.
حتی حمل در طبیعت در کاور هم با مشکلات خاص خودش مواجه هست. بالاخره بایدحسرت همه چیز رو در این سرزمین بکشیم ومجبور به خرید یه pcp به قیمت ۶۰میلیون بشیم.

RE: تفنگ های خفیف - Alirezaipure - 2023-06-12 07:02 PM

سلام و ارادت خدمت دوستان عزیز من می خواستم یک تفنگ خفیف کالیبر ۲۲ برای تمرین تیراندازی خریداری کنم می خواستم ببینم از چه قیمتی شروع میشن و آیا فشنگ هاشون براحتی گیر میاد چون علاقه زیادی به تفنگ ها با مکانیزم فشنگ و باروتو اینا دارم و علاقه ایی به تفنگ بادی ندارن

RE: تفنگ های خفیف - Hamer - 2023-07-04 12:43 AM

(2023-06-12 07:02 PM)Alirezaipure نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و ارادت خدمت دوستان عزیز من می خواستم یک تفنگ خفیف کالیبر ۲۲ برای تمرین تیراندازی خریداری کنم می خواستم ببینم از چه قیمتی شروع میشن و آیا فشنگ هاشون براحتی گیر میاد چون علاقه زیادی به تفنگ ها با مکانیزم فشنگ و باروتو اینا دارم و علاقه ایی به تفنگ بادی ندارن

سلام ، قیمت تفنگ خفیف فقط مدل برنو 2 ساخت چک رو اطلاع دارم که اگر اصطلاحا در حد باشه بین 120 تا 150میلیون ، فشنگ هم ایرانی اگه گیر بیاری حدود 30تومن دونه ای و خارجی که بیشتر پیدا میشه مخصوصا تو سایتهای اینستا از 40تومن برند سیربلوت تا 90تومن برای cci یا وینچستر که روکش دار و هالوپوینت هستند ، سهمیه هم من امسال گرفتم 30عدد مارک رمینگتون سر سربی دونه ای 30تومن علی الحساب چون قیمت هنوز نهایی نشده ، گویا فروشنده ها به افزایش زیاد قیمت سهمیه امسال در همه رده ها اعتراض کردند و درخواست کاهش نرخ اعلامی رو دارند ، لازم به ذکر که قیمت تفنگ و مهمات خفیف تقریبا معادل یک 270 ایرانی و برنو است واگر سلاح گرم ندارید معمولا در ایران علاقمندان به ترتیب ذیل خرید میکنند اول ساچمه زنی (پران) بعد گلوله زنی و در مرحله سوم خفیف ، یعنی معمولا خفیف برای تکمیل شدن کلکسیون خریده میشه برعکس سایر کشورها که به علت ارزانی تفنگ و مهمات خفیف در اولین مرحله برای فراگیری و تمرین از نوجوانی تهیه میشه ، کلا همه چیز ما بر عکس همه دنیا است ، یک بسته صد تایی فشنگ cci در خارج هفده دلار معادل هشتصد و پنجاه هزار تومان است و همون بسته در ایران 9 میلیون تومان فروخته میشه ، امیدوارم سلاح مورد نظر خود را خریداری نمایید ، موید باشید