شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگ های خفیف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تفنگ های شکاری (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تفنگ های خفیف (/showthread.php?tid=1314)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: تفنگ های خفیف - abbasf - 2016-03-11 07:47 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان عزیز این خفیف بنده است ساخت اف ان بلژیک نظرتون چیه؟

RE: تفنگ های خفیف - climber7043 - 2016-03-11 09:12 PM

(2016-03-11 07:47 PM)abbasf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافه کلاسیک و ساده ای داره. منو به یاد چینی ۶۲ که قدیما داشتم میندازه(خخخ..) ظاهر ساده و به نظر با کیفیتی داره مخصوصا لوله آن و اگه کار بلژیک باشه که حرف نداره دیگه چی از این بهتر. حالا ساختش ماله چند ساله پیشه؟
اگه یک کفی قنداق با کیفیت روش نصب کنی دیگه عالی میشهKhansariha (8)

RE: تفنگ های خفیف - کوهنورد - 2016-03-12 01:17 AM

(2016-03-11 07:47 PM)abbasf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام :
دوست عزیز ورودتون رو به انجمن خوشامد میگم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تفنگتون که حرف نداره انشالله براتون بی خطر کار کنه ولی نکته بسیار جالبش نصب ریل دوربین روشه که عموما اینها بصورت فابریک ریل دوربین ندارند (بخاطر فرم حرکت گلنگدن ) اگر میشه یک عکس از نزدیک از ریل دوربین بگذارید تا اگر احیانا دوستی از این نوع تفنگها رو داشت یا خرید ، نحوه نصب ریل رو از شما یادگار داشته باشه .
در مورد قنداق هم اگر حوصله داشتید ، یک قنداق شکیل برایش بسازید که کلی به زیبایی و قیمت سلاح می افزاید
با تشکر

RE: تفنگ های خفیف - abbasf - 2016-03-12 08:18 PM

سلام دوستان .در مورد پایه دوربین این و بگم که کار یکی از دوستان خودمه که خیلی وارد هست و قنداق های خیلی عالی هم میتراشه .عکس هاشو از نزدیک میزارم. پایه هم از بغل نصب شده
در مورد قنداق هم درسته قنداقش ساده است ولی چون تمیزه دلم نماید عوضش کنم .شاید یه روز عوض کردم .البته یه برنو دارم که قنداقش جنگی اول باید انو عوض کنم

اینم عکس قبلا از نصب دوربین

جناب کوهنورد ان طور که یادمه قبل از نصب دوربین یه راهنمایی های از جناب عالی گرفته بودم.نمیدونم تو کدوم تاپیک بود

RE: تفنگ های خفیف - کوهنورد - 2016-03-16 01:01 AM

با سلام :
عباس جان تشکر میکنم بابت عکسها . یادم اومد قبلا با هم کمی همفکری داشتیم اگر درست یادم مونده باشه شما راجع به اصالت تفنگ داشتید تحقیق میکردید (عکس هم نمیشد بگذارید و بند انگشتی میشد !!!!!!خخخخخخ)
ولی در مورد قنداق یکم وسواس بیشتری بخرج بدید . یک قنداق شکیل و خوش قبضه شبیه به تفنگهای گلوله زنی اروپایی بقدری تفنگ رو زیبا میکنه که دیگه برنو را کنار میگذارید !!!!خخخخخخخخخخ
اگر در تعطیلات بتونید ما را به یک گروپ 100 متری مهمان کنید که دیگه عالی میشه و دومین عیدی مون رو هم از شما میگیریم .
موفق باشید

RE: تفنگ های خفیف - asman - 2016-03-16 07:19 AM

(2016-03-16 01:01 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که دیگه برنو را کنار میگذارید !!!!خخخخخخخخخخ

استاد کامران نبینم کسی برنو رو کنار بذاره نوکرتم دلم میگیره از این قضیه خخخخخخخخخخ
من که دلم نمیاد
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: تفنگ های خفیف - abbasf - 2016-03-16 06:06 PM

سلام.بله درست میگید اقای کوهنورد باید به فکر یه قنداق خوب باشم.نتیجه گروپ 100 متری رو هم.حتما میزارم .جدید فشنگ سوپر ایکس1260 خریدم باید امتحان کنم

RE: تفنگ های خفیف - mortezazadeh - 2016-03-16 06:22 PM

[font=Arial]سلام جدیدا سلاح روخریدید؟قیمت چند هست؟

RE: تفنگ های خفیف - abbasf - 2016-03-16 10:32 PM

سلام. نه پارسال خریدم به قیمت هفت تومان

RE: تفنگ های خفیف - کوهنورد - 2016-03-16 11:56 PM

با سلام:
اول از همه خدمت جناب احمدی عزیز عرض کنم که بنده سهوا و بدون قصد چیزی گفتم که به جناب برنو برخورد !!!!!!خخخخخخخ
اصلا چه کسی میتونه به برنو اساعه ادب کنه ؟ خخخخخخخخخخخخ
دور از شوخی برنو با تاریخ معاصر ایران پیوندی ناگسستنی پیدا کرده و از اونجایی که من و خیلی از دوستان اولین تجربه گلوله زنی رو با برنو آغاز کردیم برای همگی ما جایگاهی ویژه داره .
منظور بنده این بود که تفنگی به این سبکی اگر یک قنداق ارگونومیک و زیبا داشته باشه میتونه همراه همیشگی آدم در بیابون باشه . هم قدرتش مناسبه و هم میشه در مکانهایی تیراندازی کرد که با گلوله زنی امکان اون نیست سر و صدا و خطر کمونه کردن و خیلی چیز های دیگه ، که باعث میشه کاربرد گلوله زن محدود بشه ، رو نداره .
عباس آقا میشه بفرمایید دوربین رو توی چه مسافتی صفر کردید و اینکه لوله اسلحه چند سانتیه ؟ مبارکتون باشه ولی با قیمتهای پارسال یکم گرون نخریدید ؟
موفق باشید