شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگ های خفیف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تفنگ های شکاری (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تفنگ های خفیف (/showthread.php?tid=1314)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: تفنگ های خفیف - Koroosh - 2015-11-13 06:08 PM

باسلام خدمت جناب کوهنورد
ممنون از لطف جنابعالی
مارک تفنگ روی بدنه آن شولتز آلمان نوشته شده و کالیبر 22 هستش، لول رو که از قنداق باز کردند زیرکوپ جای خشاب تعبیه که با دریچه آلمینیومی با دو پیچ روی اونو پوشانده بودند.
بزرگترین مورد زنگ زدگی و ترس از بریدن خان هستش.
البته بنده تمایل به خرید سلاح به مراتب تمیزتر رو دارم که البته اگر بتونم پیدا کنم.

RE: تفنگ های خفیف - کوهنورد - 2015-11-13 11:34 PM

با سلام :
زنده باشید ، گفتم هورنت تک تیر ندیدم تا حالا . چرا جای خشاب این بیچاره را کور کردند ؟ خیلی عجیبه
برند آنشوتز ، از درجه یک های جهان اسلحه است ولی اینطور که میفرمایید تفنگ بیچاره در حال احتضاره .
امیدوارم تفنگ خوب و دلخواهتون رو پیدا کنید ولی با عرض پوزش با اون پول میتونید یه گلوله زن بخرید که دنیاییه واسه خودش . البته خفیف هم دنیای لذت بخشی داره مثلا میشه باهاش جاهایی تیراندازی کرد که با گلوله یا ساچمه نمیشه و لگد کم و دقت و .....
ای کاش بشه تفنگ مناسب با قیمت مناسب وارد بشه . الان تهران یک خفیف 22 هست با طرح لور اکشن که آدم رو یاد غرب وحشی میندازه ، اصل وینچستر ، ولی مشکلش قیمتشه ، 35 میلیون تمام !!!!!

RE: تفنگ های خفیف - Koroosh - 2015-11-14 08:05 AM

با سلام
خدمت استاد عزیز جناب کوهنورد
ممنونم بزرگوار، به علت نا آشنایی و ناشیگری بنده نتونستم عکسشو بزارم ولی ممنونم از پاسخ‌گویی جنابعالی به پرسش این شاگرد.
با سپاس و درود بر شما

RE: تفنگ های خفیف - radreza - 2015-11-18 01:31 PM

(2015-11-13 02:10 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب راد رضا ببخشید من الان این پست شما رو دیدم با تفاسیری که از تفنگ مورد نظر عنوان کردید از هر جهت ارزش خرید رو داره با توجه به اینکه پست ماله یکی دو ماه قبله امیدوارم الان در راه منزلتون باشه خخخخخخخخخ

ممنون کامران عزیز
من چند ماهیه که در نظر دارم این خفیف رو بخرم سر قیمت توافق کردیم طرف از دوستان فابریکمه اما خیلی دل سنگینه و بخاطر بعد مسافتی که با مرکز استان داریم قسمت نمیشد که بریم برای بنام زدن و این دوست ما هم مدارک رو نشونم نداده بود که ببینم چی به چیه تا اینکه نهایتا روزی رفتیم یزد که اخرین روز جواز حملش بود به همین خاطر قرار شد اول مدارک ایشون تمدید بشه بعد بنام من بزنهKhansariha (290)
جالب اینکه توی یزد اکثر اسلحه فروشا میگفتن 4 میخرم و 4.5 مشتری دارم .حتی یکیشون تا چند روز ول کن ما نبود و تماس میگرفت و پیگیر خرید بود.
برای دست گرمی عکس اسلحه رو قرار میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دوستانی که سوال پیش امده که مرکز استان ما بیرجنده باید بگم بله اما چون قبلا شهر ما زیر مجموعه یزد بوده هنوز تعدادی از پرونده های دوستان یزد مونده که برای این مورد خاص رفتیم یزد

RE: تفنگ های خفیف - mortezazadeh - 2015-12-23 07:28 PM

باسلام .لطفا راهنمایی کنید برنو دو تمییز حدود چه قیمتی هست والان کسی سراغ داره؟

RE: تفنگ های خفیف - Marksman - 2015-12-24 12:05 PM

(2015-12-23 07:28 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام .لطفا راهنمایی کنید برنو دو تمییز حدود چه قیمتی هست والان کسی سراغ داره؟

اگه تمیز باشه حدود 17 تومن قیمت می خوره که به نظر بنده حقیر اصلا نمی ارزه این قدر پول بالاش بدی!

RE: تفنگ های خفیف - mortezazadeh - 2015-12-24 01:26 PM

واقعا ارزش این رقم نداره اما چه میشه کرد بهرحال کسیکه خفیف دوست داره شما بگو چی بجاش بگیره ؟

RE: تفنگ های خفیف - tinger - 2015-12-24 01:55 PM

(2015-12-24 01:26 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا ارزش این رقم نداره اما چه میشه کرد بهرحال کسیکه خفیف دوست داره شما بگو چی بجاش بگیره ؟
خفیف دردسره! پروانه شکار که بهت نمیدن ، اگرم اهل شکار مباشی هرجا تو بیرون از شهر بگیرنت شکار هم نکرده باشی متهم به اقدام به شکار میشی،فشنگشم که نایاب و گران هست.
شمامیتونی با هزینه بسیار کمتر یه pcpبگیری و لذت ببری البته نمیخوام بگم pcpجانشین تفنگ خفیف هست چون از هیچ جهاتی قابل مقایسه نیست .

RE: تفنگ های خفیف - asman - 2015-12-24 03:03 PM

(2015-12-24 01:26 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم ساچمه زن دارم هم گلوله زن وشاخکام مثل حشرات خخخخخخخخخخ میجنبه واسه خرید خفیف اما اگر حوصله دردسر خفیف رو نداشتید که یکیش تهیه مهمات هست ویکیش قطعات یدک سلاح میتونید برید سمت گلوله زن که قطعاتش همگی یافت میشه و اگر اهل لانگ رنج هستید 270 البته با مهمات خارجی واگر نه برنو

RE: تفنگ های خفیف - mortezazadeh - 2015-12-25 01:59 AM

سلام جناب احمدی عزیز من گلوله هم دارم براهمین دنبال خفیف هستم .راستی کارهای 270 من تموم شد خوب شده دست همه اساتید درد نکنه.راستی اسمان عزیز والتر چه جور خفیفی هست (مدلهای بازار ایران) عکسی ازش دارید؟