شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگ های خفیف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تفنگ های شکاری (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تفنگ های خفیف (/showthread.php?tid=1314)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: تفنگ های خفیف - lockal - 2014-05-31 03:17 PM

(2014-05-31 03:09 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان تو این قیمت فقط تک تیر روس میشه خرید که اصلا توصیه نمیکنم ولی با 8-9 تومن چیز به درد بخور میشه خرید

چرا مشکلش چیه؟
با 8 9 تومان چی میشه خرید؟

RE: تفنگ های خفیف - dieselpower - 2014-05-31 04:02 PM

یه چند تاشو من دیدم دور و بر 4-5 تومن بودن افتضاح بودن هم از لحاظ لول و گلن وخیلی کارکرده و داغون بودن با اینکه زاج خورده و ترتمیز شده بودن بازم نمیشد بهشون نگاه کرد کلا اینایی که من دیدم خیلی زیاد کار کرده بودن و خیلی ساده و کلا هیچی نداشتن خلاصه 1 تومن زورکی میارزیدن البته من سالم و تمیزشو ندیدم ولی اگر هم باشه اونم قیمتش خیلی بالا میره
با 8-9 تومن مدلهای زیادی میشه خرید هفته پیش تو این رنج قیمت اسلحه فروش یدونه برونینگ یا (رمینگتون) دقیق یادم نیست 5 تیر داشت سالم و ترتمیز بود
برنو 2 شش خان هم داشت 13 تومن این خیلی جیگر بود

RE: تفنگ های خفیف - lockal - 2014-05-31 04:06 PM

(2014-05-31 04:02 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چند تاشو من دیدم دور و بر 4-5 تومن بودن افتضاح بودن هم از لحاظ لول و گلن وخیلی کارکرده و داغون بودن با اینکه زاج خورده و ترتمیز شده بودن بازم نمیشد بهشون نگاه کرد کلا اینایی که من دیدم خیلی زیاد کار کرده بودن و خیلی ساده و کلا هیچی نداشتن خلاصه 1 تومن زورکی میارزیدن البته من سالم و تمیزشو ندیدم ولی اگر هم باشه اونم قیمتش خیلی بالا میره
با 8-9 تومن مدلهای زیادی میشه خرید هفته پیش تو این رنج قیمت اسلحه فروش یدونه برونینگ یا (رمینگتون) دقیق یادم نیست 5 تیر داشت سالم و ترتمیز بود
برنو 2 شش خان هم داشت 13 تومن این خیلی جیگر بود

کدوم شهر هستید شما

RE: تفنگ های خفیف - siro - 2014-05-31 05:13 PM

کیوان جان یا سیزده تومن میشه یه دونه 270 ایرانی تمیز با 40 تا تیر سوپر ایکس خرید...یا یه برنو وسط کاملا تمیز برداشت...فک نمیکنم خفیف اونقدرا ارزش داشته باشه که ادم 13 تا باهاش پول بده هر چی هم میخواد تمیز باشه..هر چند من خودم اعجازهایی از خفیف(همین برنو 2 شیش خوان) دیدم ولی خوب کالیبریه که تو ایران نه سهمیه تیر میدن نه جواز شکار..حالا گیرم خفیفم گرفتیم فشنگ با کیفیتش کجا بود??الی انگلیس که الان شده حکم طلا نایاب و بسیار گرون که تا دونه ای 9 تومنم خودم امار دارم خرید و فروش شده..سوپر ایکس هم که دونه ای 6 پایین تر گیر نمیاد ..اینم از وضعیت فشنگ فک نمیکنم خریدن خفیف با این قیمتا صرف کنه مگر اینکه ادم فکر اعمال شاقه تو کلش باشه که اونم من اکیدا توصیه نمیکنم(شکار تو حفاظت و اینارو میگم)

RE: تفنگ های خفیف - dieselpower - 2014-05-31 08:27 PM

من اصفهان ساکن هستم.
میثم جون حق با شماست کلا یه روزی خفیف به درد اون کار میخورد که همه جا اینقدر محافظت شده نبود و تازه اینقدر شکار زیاد بود که میشد تا نزدیکهای شکار رفت و با خفیف شکار کرد حالا که هر قدم 6 تا مامور هست و تازه شکار هم تا ادم ببینه یا بو بکشه از 1000 متری با به فرار میزاره و از همه اینا گذشته توی این شرایط وخیم زیست محیطی وجدانن هم کار درستی نیست پس کسی که خفیف میخره فقط باید عشق این تفنگو داشته باشه

RE: تفنگ های خفیف - lockal - 2014-05-31 08:47 PM

دوستان معدن فروش تفنگهای خفیف کدوم شهر هت؟
کجا میشه گیر آورد

RE: تفنگ های خفیف - akhahir - 2014-05-31 08:52 PM

با این هزینه سلاح وقیمت فشنگ خرید به صرفه نیست بهتره ساچمه زنی تهیه کنید که تو باشگاه تراپ قابل استفاده هست و فشنگ ارزون تری داره
یا نمونه ورزشی تهیه کنید برای تو باشگاه این سلاح زمانی ارزش داشت که یه قوطی فشنگش 25 تا یه تومنی بود نه امروزکه علکی ترین فشنگ رو 4 تومن قیمت میدن
مهمتراینکه ساچمه زنی پروانه شکار و سهمیه فشنگ داره ولی این تفنگ خیر

RE: تفنگ های خفیف - lockal - 2014-05-31 09:10 PM

ساچمه زنی دارم اکار سوار هست
بادیم توی امضام زدم چی دارم
الانم قصد خرید خفیف رو دارم یه سالی دستم باشه تجریش کنم
دوستان معدن فروش تفنگهای خفیف کدوم شهر هست؟
کجا میشه گیر آورد

RE: تفنگ های خفیف - hellboy - 2014-06-01 07:50 AM

سلام
دادا خفیفم باید 3 سال نگهداری بعد قابل انتقاله
توی تهران و اصفهان هم گیر میاد توی همدان 2 هفته پیش یه برنو 2 واسه دوستم خریدم 9700 خدایی تمیز بود مخصوصا لولش بدون هیچ مشکلی فشنگ هم rws واسش گرفتم دونه ای 4500 گروپش توی 200 متر عالی بود
درسته که خفیف مشکلات خودش رو داره اما کسی که عاشق سلاحه نمیتونه از خفیف رو برگردونه
توی فدراسیون تیرندازی یه برونیک هست که خودم باهاش توی 150 متری گروپ 2 سانت میگیرم که توی مسابقات سه وضعیت استفاده میشه
یا علی

RE: تفنگ های خفیف - mehdirkh - 2014-07-14 04:58 PM

با سلام خدمت دوستان یه مدتیه دنبال یه خفیف طرح کلاشنیکف واسه یکی از دوستان میگردیم ولی تا حالا گیرمون نیومده .اگه بچه ها کسی سراغ داره یه ندایی بده دمش گرمه.