شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگ های خفیف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تفنگ های شکاری (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تفنگ های خفیف (/showthread.php?tid=1314)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: تفنگ های خفیف - tinger - 2014-03-07 09:06 PM

(2014-03-07 08:46 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (48)
من همچنان بین خرید ساچمه زنی و خفیف دارم بررسی میکنم
یک خفیف 5 تیر رمینگتون تمیییییز غیر اتوماتیک دیدم طرف 6.5 گفته میارزه؟؟؟؟؟؟Khansariha (214)
همون ساچمه زنی رو بگیر،تفنگ خفیف در ایران مال کسی که عاشق باشه!!!

RE: تفنگ های خفیف - Huntsman - 2014-03-07 09:07 PM

به نظر من نصف پول خفیف رو بده یه پی سی پی بگیر ،تقریبا همون کار خفیف رو میکنه
یه شکاری هم در کنارش بگیر
تفنگ خفیف عالیه ولی نه برای وضعیت ما که فشنگش گیر نیاد و همش تو فکر فشنگ باشی
در ضمن سلاح گرم محدودیت های خودش رو هم داره

RE: تفنگ های خفیف - dieselpower - 2014-03-07 09:09 PM

اره داداش قیمتش همینه ارزون نگفته گرون هم نگفته
ولی قسمت اول رو متوجه نشدم این دو چه ربطی به هم دارند ؟
خفیف بیشتر عشقه و شکار هم که هیچ مجوزی نداره تازه واسه هدف زنی هم باشه pcp دقیق تر و به صرفه تر هست

RE: تفنگ های خفیف - Zoli - 2014-03-07 09:32 PM

سلام
دوستان اهل فن تو اين هفته دارم ميرم تهران قصد خريد يه اسلحه خفيف رو دارم ،دوستان كدوم مارك رو توصيه ميكنن؟
حدود قيمت تا٦ميليون،واسه استفاده خاصي هم نميخوام فقط واسه داشت ميخوام بيشتر،
اينجا يه مارك ديدم فروشنده ١٠٠تا هم فشنك روش ميداد،ماركش رمينكتون بود ولي اسلحه تميز نبود٤٨٠٠ميكفت
اصلا تجربه اي هم در مورد خفيف ندارم،ظاهرا پروانه هم بهش نميدن،
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

RE: تفنگ های خفیف - کوهنورد - 2014-03-08 12:18 AM

با سلام :
اقا نوید گل ، تو تهران صاحب خفیف نمیشی !!!! قیمتها نجومی ، فروشنده ها چون بی رقیب هستند کمی بی انصافی میکنند ، دو-سه ماه پیش خیلی از مغازه ها رو سر زدم چیزی نبود . اگر همون که میگی لولش سالم باشه بخر بقیه اش رو هم درستش میکنی . اگر 4500 بگیری تازه میشه هم قیمت مارادور !!!!!!!! من خودمم خیلی دنبال خفیف میگردم (برای رفیقم ) ولی چیز بدرد بخور پیدا نکردم . موفق باشی
(2014-03-07 08:46 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (48)
من همچنان بین خرید ساچمه زنی و خفیف دارم بررسی میکنم
یک خفیف 5 تیر رمینگتون تمیییییز غیر اتوماتیک دیدم طرف 6.5 گفته میارزه؟؟؟؟؟؟Khansariha (214)
با سلام :
بسطامی جان ، همونطور که دوستان گفتن این دو مقوله کاملا از هم جداست . بدلیل اینکه به خفیف پروانه شکار تعلق نمیگیره اگر شما اسلحه تو با خودت در کوه وبیابان همراه داشته باشی تخلف محسوب میشه (اقدام به شکار ) . گیر بهش زیاده . شما همون ساچمه زنی رو بگیر با پروانه با خیال راحت برو هر جا که میخواهی . یه پی-سی-پی هم بگیر برای عشق و حال و هدف زنی و .......... (البته نمیگم همه رو یک شبه بخر !!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخ)
ولی من جای شما باشم با همون 6500 یه دولول مناسب میگیرم که حالش کمتر از خفیف هم نیست . پایینتر هم بخوای باز هم میشه ( شد تاپیک مشاوره ساچمه زنی !!!خخخخخخخخخ)

RE: تفنگ های خفیف - Zoli - 2014-03-08 12:53 AM

جناب كوهنورداينجا فروشنده ها بدترن
بابا همين اسلحه رو سال قبل ميداد ٣١٠٠ الان شده اينقدر
اين اسلحه لولش جالب نبود ،اكه قنداق و زاجكاري بود فقط حتما ميخريدمش ولي جالب نبود،١ دونه برونينك كاليبر ٢٠ دارم مونده رو دستم فشنك كاليبر ٢٠نيست ديوونه شدم اينقدر گشتم،گفتم حداقل عوضش كنم با يه خفيف اخه جواز گلوله زن و ساچمه دارم و اينو بنام داداشم زده بودم ،عوضش كنم يه خفيف خوب به نام خودم بخرم و باقيشم يه دوربين واسه برنو بخرم مابقيشم بزارم تو دستم،اسلحه قديميه ولي بدليل نبود تير استفاده نشده زياد

RE: تفنگ های خفیف - ln 1 - 2014-03-10 03:07 PM

سلام به رفقا . برای خرید نخجیر 3 نیاز به تحویل گوله زنی یا خفیف دارم . گلوله کمتر از 4 تومن پیدا نکردم ولی خفیف تک تیر ( مدلش یادم نیست) یکی از دوستان دارند و قیتش هم حدود 3200 گفتن. از این قیمت کمتر هم پیدا میشه برای تعویض یا همینو بگیرم؟

RE: تفنگ های خفیف - rezajf - 2014-03-10 03:52 PM

دوست عزيز در خصوص قانون تعويض خفيف به گلوله زن بيشتر تحقيق كنيد و با اطمينان كامل اقدام كنيد چرا كه تا جايي كه بنده ياد دارم در قبال اسقاط خفيف حواله ساچمه زني تحويل مي دادند
از طرفي با صرف هزينه حدود 4 ميليون و پرداخت حدود 4 ميليون براي گلوله زن شما حدود 8 ميليون هزينه و چند ماه دوندگي داريد اگه به صورت آزاد اقدام كنيد با صرف اندكي هزينه بيشتر سلاح مورد علاقه رو در اسرع وقت تهيه مي كنيد

RE: تفنگ های خفیف - shekarmi - 2014-03-10 04:57 PM

سلام آقا رضا درست میگن یه خفیف داشتیم به عنوان اسقاط تحویل دادیم بعد گفتن گلوله زن شاملش نمیشه فقط میتونن ساچمه زن نخجیر بجاش بدن .....کار از کار گذشته بود و به اجبار ساچمه زن نخجیر جایگزینش کردیم ....

RE: تفنگ های خفیف - dieselpower - 2014-03-10 08:16 PM

(2014-03-10 03:07 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به رفقا . برای خرید نخجیر 3 نیاز به تحویل گوله زنی یا خفیف دارم . گلوله کمتر از 4 تومن پیدا نکردم ولی خفیف تک تیر ( مدلش یادم نیست) یکی از دوستان دارند و قیتش هم حدود 3200 گفتن. از این قیمت کمتر هم پیدا میشه برای تعویض یا همینو بگیرم؟
سلام
داداش میشه بگین اون گلوله زن 4 تومنی چه تفنگی هست.ممنون