شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - milad123 - 2013-03-31 09:04 PM

چون کولیس نداشتم چشمی به نظر میاد تقریبا برابر هستند از نظرنفوذ وشاید کمی در حد 1 میل اسنایپر بیشترباشه(با توجه به چیزی که در محل دیدم چون عکس زیاد با کیفیت نیست)البته در حد کمی بیشتر.دیگه دوستان ببخشن هدف فقط معرفی و بررسی دقیقتر سلاح هست و همیشه وقت ما متاسفانه کمه اما سعی کردم در همین وقت کم این تست رو انجام بدم.باتشکر از اقا حمید حکمی که در این امر به من کمک بسیاری کردن.یک نکته رو هم بگم اون قسمت از تخته که برای گروپ گیری استفاده شده از نظر ظخامت با اون قسمتی که گروپ گرفته شده تفاوت داره و محکمتره برای همینه که در گروپ ساچمه زیاد نفوذ نداشته.گفتم توضیح بدم خدایی نکرده برای کسی سوالی پیش نیاد

RE: هاتسان اسنایپر 125 - mhrSB - 2013-03-31 09:38 PM

(2013-03-31 03:19 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ضمن اقا محراب هم قسمت شد دیدیم و ایشون اسلحه رو دست گرفتن و 2تا تیر باهاش زدن باید ببینیم نظر ایشون که 54 دارن چیه.

سلام اقا میلاد
من که میگم با اقا عباس رفیق بودین و یه سلاح خوب به شما داده که فعلا خراب نشه خخخخخخ
حالا از شوخی بگذریم،بد نبود.قدرتش که معلومه چیهKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
دقتش را هم باید سر فرصت کل بندازم،تا درست معلوم بشه(متاسفانه سر کشیدن کاور زیاد به دوربین فشار امد و از تنظیم خارج شد و برای همین نتوانستم امروز کل بندازم)Khansariha (256)
ولی جای برخورد ساچمه را من نمیتوانستم تشخیص بدم،چون با لگدی که میزد کلا هدف را گم میکردمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
مسلح کردنش هم که خیلی سخت تر از اسلحه خودم بود و باید دوتا بیل مکانیکی میامدن کمک خخخخخخ
فقط مانده کیفیتش که باید دید چگونه باشه.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
کلا خوش دستی اسلحه قابل قیاس با دیانا ها نیست.
اینایی که بالا گفتم یکم اغراق هم توش بود.
در نتیجه ای که گرفتم:
1-دقتش خوب بود،ولی بازم راه داره تا عالی محصوب بشه(اگه با ساچمه های دیگه بهتر جواب بده خوبه)
2-قدرتش خیلی خوب بود،از 350 و 54 بیشتر بود.
3-مسلح کردنش یکم سخت بود.
4-اگه بشه براش یه قنداق ساخت خیلی خیلی خوش دست تر و زیبا تر میشه.
5-اما بازم میگم لگد سنگینی داشت(شاید هم من بهش عادت نداشتم)
اگه کیفیتش هم خوب باشه برای رنج قیمت پایین میشه براش فکر کرد،ولی اگه من باشم قدرت کمتر را انتخاب میکنم،مثل گامو و در عوض این که هرکی داره راضی هست.
امروز نظرم یکم درباره محصولات ترک عوض شد ولی تنها چیزی که مانده لگد سلاح،کیفیت قطعات و خوش دستیش هست که برای من حل نشده(تا حالا بعدا مفصل تر ببینمش)
من زیاد تاکیید کردم برای بعد چون امروز نزدیک 5 دقیقه سلاح را دیدم و این قدر کافی نیست برسی تخصصی کنم.Khansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - arashyakuza - 2013-04-01 09:51 AM

سلام
آقا میلاد زحمت کشیده کلی واسه تست این صلاح دستشم درد نکنه Khansariha (8)
میدونم این برای اطلاع همگانه و بنظر من محصولات فنری رنجر لنگه کفشی در بیابانه و واقعا این ضرب المثل برای رنجر گفته شده

RE: هاتسان اسنایپر 125 - milad123 - 2013-04-02 10:30 AM

درپایان به همه دوستان باید بگم این سلاح برای شکار بسیار مناسبه و دقت و قدرت این کار رو کاملا داره برای هدف زنی هم در حد معقول در رده سلاح های مگنوم بدنیست.فقط توجه داشته باشید مثل دیانا مگنوم 350 باید دوربین خوب مثل لیپرز یا سنتر پوینت روش ببندید که عمری باشه و تنظیم هم به هم نریزه.در ضمن دوستانی که این سلاح رو تهیه میکنن باید متوجه لگد این سلاح باشن و بتونن اونو با تمرین و به دست اوردن قلق سلاح مهارکنن(منظورم اینه که یکی برای اینکار سلاح رو خیلی محکم میگیره یا یکی سلاح رو ازاد میزاره برای لگدو.......)درست مثل دیانا 350 یا سلاح های مگنوم.البته کیفیت ساخت رو نمیشه با دیاناها یا برند دیگه مقایسه کرد اما در کلاس خودش با یک سوم قیمت دیانا واقعا معقوله و برای افرادی با بودجه در این محدوده به شرط رعایت نکاتی که گفتم مناسبه

RE: هاتسان اسنایپر 125 - memo - 2013-05-09 12:13 PM

سلام
همه ميدونند كه محصولات رنجر در قدرت حرف اول و در دقت حرف آخرا ميزنند و به نظر من تفنگي ارزش خريد داره كه همه بتونند باهاش دقيق بزنند نه بعد از دو سال كه گذشت و براي هر شليك سه صفحه محاسبات انجام دادن بشه باهاش دقيق زد!
چون تمام شوق و ذوق آدم كور ميشه!Khansariha (214)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Tomcat14 - 2013-05-09 01:28 PM

تو تفنگ بادی حرف اول و آخر رو دقت میزنه!Khansariha (8)مثل وایرخ 80 یا دیانا52 و 54 و ...
هر چه قدر هم که قدرتمند باشه ولی نتونه دقیق بزنه به دردی نمی خوره!رنجر قدرتمند هست که در مقابل لگد قدرتمندی هم دارهKhansariha (214)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - arash1324 - 2013-05-09 06:49 PM

(2013-05-09 12:13 PM)memo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همه ميدونند كه محصولات رنجر در قدرت حرف اول و در دقت حرف آخرا ميزنند و به نظر من تفنگي ارزش خريد داره كه همه بتونند باهاش دقيق بزنند نه بعد از دو سال كه گذشت و براي هر شليك سه صفحه محاسبات انجام دادن بشه باهاش دقيق زد!
چون تمام شوق و ذوق آدم كور ميشه!Khansariha (214)

سلام

محصولات رنجر شاید شاید!!! ... در قدرت حرف اول رو برای یه هفته داشته باشن ولی باتعاریفی که از دوستان داشتم فنرش بیشتر از حد انتظار افت میکنه .
بقول شاعر : رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود - رهرو آنست است که آهسته و پیوسته رود .

RE: هاتسان اسنایپر 125 - memo - 2013-05-09 10:30 PM

سلام دوستان
چرا تو تفنگهاي رنجر اصلا نميگن كه اين تفنگ چند ژوله فقط ميگن پر قدرته؟!Khansariha (226)
راستش من تو فكر يه اسنايپر بودم ولي دست كه گرفتم دلمو زد يه جوري نچسبه البته نظر شخصيه
به دوستان زحمت كش اسنايپر دار توهين نشهKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-15 07:26 AM

با سلام دوستان من هم تاز یه اسنایپر گرفتم تفنگ بدی به نظر نمی یاد وزنش برام خوب شده به لگدش عات کردم فقط و فقط یه خورده دقتش کمه که از شما اساتید می خوام برام یه راحل پیدا کنید به نظر شما کدوم واشر براش خوبه که عوض کنم اصلا من می خوام دقت بره بالا حتی اگه قدرتش یه خورده بیاد پایین البته نه زیاد چون برای شکارای بزرگ می خوام دوستان با تشکر.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - صادق قرنجیکی - 2013-06-15 08:01 AM

فقط می تونم بگم Khansariha (290) ، یه پست رو چندجا نمی زنن دوست عزیز Khansariha (8) مهدی جون ببخشید ها ، شرمنده که من پست باقالی گذاشتم ولی اول صبح بود و با خوشحالی اومدیم پست های جدید دوستان رو مطالعه کنیم که با ... Khansariha (290)