شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - صادق قرنجیکی - 2013-02-08 09:24 PM

میلاد جان ممنون از این ریویوی مقدماتی ، (منتظر یه تجربه شکار و کرنوگرافی از این سلاح هستیم )
منم تونستم اسنایپر 125 دوستمون رو نوروز رفتم خونه یه دستی رو سرش بکشم که همینطویر خوابیده تو خونه و داره خاک می خوره !!!

RE: هاتسان اسنایپر 125 - mayer - 2013-02-08 09:50 PM

افرین مرسی Khansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - rezamohammadi - 2013-02-08 11:18 PM

با سلام
من امروز تونستم رنجر 125 خودمو تست کنم ، لگدش خیلی زیاده تا جائی که کتفم رو کبود کرد ، تو 25 متر تنظیمش کردم ، از قدرت و دقتش بدم نیومد ، تو 25 متر البته نیم سانت خطا زد و نتونستم مرکز سیبل رو بزنم ، در کل تا اینجا بدم نیومد ازش .
ارادتمد

RE: هاتسان اسنایپر 125 - milad123 - 2013-02-08 11:33 PM

دوست عزیز تفنگ قوی لگد قوی هم داره باید اونقدر باهاش کار کنی تا قلق و نحوه محار لگد دستت بیاد

RE: هاتسان اسنایپر 125 - rezamohammadi - 2013-02-08 11:46 PM

(2013-02-08 11:33 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تفنگ قوی لگد قوی هم داره باید اونقدر باهاش کار کنی تا قلق و نحوه محار لگد دستت بیاد

آقا میلاد میخوام بدونم واسه تیراندازی با این اسلحه بهتر که محکم بچسبونمش به کتفم یا نه شل نگهش دارم ؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - milad123 - 2013-02-09 07:07 PM

والا من خودم شل نگهش میدارم و با این شیوه تو بدن من راحته شما باید ببینی تو بدن شما کدوم روش بهتر جواب میده

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Don Corleone - 2013-02-09 07:36 PM

ممنون میلاد جان ریویو خوبی بود.البته سلاح های ترک در حد قیمتی خودشون بد نیستن و همینطور که گفتید بعضا در مورد بدیهاشون اغراق میشه.
اما یک نکته اگر نگیم مهمترین فاکتور یک سلاح امنیت اون هست قطعا یکی از مهمترین فاکتورها امنیت یک سلاح هست.متاسفانه همونطور که گفتید کارخانه هاتسان در این مورد بسیار ضعیف کار کرده و همونطور که میدونید بسیاری از دوستان از عملکرد ضامن ناراضی بودن و حتی گاها شلیک ناگهانی صورت میگرفت.مسئله ای که یه موردش میتونه در کارخانه های مطرح تفنگ بادی رو تخته کنهKhansariha (226)البته توجیه شون هم جالب بوده ساچمه 18 گرین استفاده کنید تا سلاح مشکل امنیتی نداشته باشه...Khansariha (290)در کل باید قبول کرد که هاتسان یک برند درجه دو و سه در زمینه تفنگ بادی محسوب میشه.گرچه تونسته یه وجه ای برای خودش تو اروپا پیدا کنه اما هنوز خیلی راه داره.
نکته بعدی اینه که اگر تفنگ هاتسانی که برای مشتری اروپایی فرستاده میشه برای مشتری ایرانی هم فرستاده میشد غمی نبود.اما اظهر من الشمسه که هاتسانهای صادراتی به ایران از کیفیت به مراتب پایین تری از نمونه اروپایی برخورداره.اینجاست که میگن گل بود به سبزه نیز اراسته شدKhansariha (226)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - sorooshsaharfekr - 2013-02-09 09:13 PM

دوستان یه سوال داشتم
شرکت تویوتا نمیتونه پرایدخوب بسازه؟وقتی هاتسان پی سی پی درست میکنه همه ازش راضین با اون دقت و کیفیت نمیتونه تفنگ بادی خوب درست کنه؟حالا دوستان نریزن سرم که داری طرفداری میکنی ولی خداییش یکم منطقی باشیم درسته که به دیانا نمیرسه ولی خداییش اینطور هم که شما میگین نیستKhansariha (214)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - royal - 2013-02-09 09:38 PM

اولا از اقا میلاد بابت این معرفی و ریویو ی خوب متشکرم البته چند نکته من بار ها با 125 تیراندازی کردم که دوستم گول تبلیغات فضایشو خورد باید بگم که در این مدت که من باهاش تیراندازی کردم واقعا من به جز قدرت زیادش نکته مثبی در تفنگ ندیدم ( جسارت به شما میلاد عزیز نباشه ) او از همه قتش که واقعا من بسیار متعجبم که چرا تفنگ ما تو 15 متر گروپ میداد اندازه شات گان !!!!!!!! ولی مال اقا میلاد گروپش در 20 متری اندازش شده یه در نوشابه ولی مال من با پرومگنوم بود حالا شاید مشکل از ساچمه بود که فکر نکنم اینقدر تفاوت داشته باشه نکته بعدی امنیتش هستش که من هیچ وقت نتونستم بهش اعتماد کنم و با خیال راحت حملش کنم که این بزرگترین ضعف هر تفنگی به شمار میره که خود هاتسانم بهش اعتراف میکنه و یه توجیه بی معنی هم براش داره از ساچمه 18 گرینی استفاده کنید چون لگد زیادش مغزی ماشه رو مستعلک میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقع ایا این توجیه قابل قبوله ؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چرا مثلا دیانا 350 هم با اون قدرتش این مشکل رو نداره !!!!!! چون کیفیت قطعات هاتسان افتضاحه و نمیشه از این مورد گذشت کرد و اما نکته بعدی موقع مسلح کردن یکیمون باید قنداق رو میگرفت یکی دیگه مون لول رو میاورد پایین تا مسلح بشه ( زیادی اغراق کردم خخخخخخخخخخ) ولی خدایش مسلح کردنش واقعا سخته و خیلی سفته و مورد بعدیش لگد اونه که دیگه از حد به در شده و برای یه تفنگ بادی خیلی زیاده و اصلا در حد قابل قبولی نیست مورد بعدی هم وزن زیادشه و مورد بعدی صدای یا قطعات داخلی اونه که زیاده

در کل این برداشت من از تفنگ هاتسان بود و شاید نگرش من با دیگر دوستان فرق داشته باشه ولی واقعا هر وقت باهاش تیر اندازی میکردم اصلا ازش لذت نمیبردم و امیدوارم کسی ناراحت نشه ولی هر چند که هاتسان در زمینه پی سی پی خوب حمل کرده در زمینه فنری افتضاحه و به نظر من ارزش پولی که حالا قرار ه برا پرداخته بشه رو نداره

امیدوارم کسی دلگیر نشده باشه

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tika - 2013-02-14 11:13 AM

من تجربه استفاده از استرایکر هزار رو داشتم
وقتی نو بود تا مدتی شاید 3 یا 4 بسته پرومگنوم دقت و قدرت عالیی عالی بود
من بی نهایت برای اون روزهاش احترام قائلم
اما واشر سر پیستونش زود مستهلک شد و دقتش شد شاتگان و قدرتش شاید 40 درصد افت کرد
البته رو به گشادی رفتن محل پیچ های بدنش (قنداق پلاستیک) تو دقت کمش تاثیر داشت
اما انکار نمیشه کرد که لولش که باعثه دقتش بود عالی بود
من حداقل از چهل متری با چهار تا شلیک سه تا رو به کلاغ زدم با مگسک!
بالاتر هم نگرفتم
عالی بود
اگر انقد افت نمیکرد برای خودم هم میخریدم
اون برای پسر دایی بود
Khansariha (256)