شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - key - 2015-12-19 02:40 PM

جناب غفاری کارت درسته. فقط دو تا سوال برام پیش اومد

اول اینکه برای بیرون کشیدن فنر و پیستون واقعا باید کل ماشه باز بشه یا شما خودت برای تمیز کاری و تیون ماشه رو باز کردی ؟
دوم اینکه چرا از جک ورتکس به جای فنر استفاده نکردی ؟ از این جهت میپرسم که میخوام ببینم میل شخصی شما بوده یا اینکه جک ورتکس قابل نصب روی رنجر فنری نیست ؟

در اخر هم باید بگم اون لول فنر فابریک واقعا خنده داره . با اون اندازه میشه فهمید چرا فنر هاتسان این همه ارتعاش دارهKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2015-12-19 06:03 PM

تجربه کارکردن من که هم با رنجر135فنری و هم بعدا تبدیل به ورتکسش کردم اینه که رنجر135 فنری بعداز آغشته کردن فنر به گریس گرافیت لگد و تنش کمتری به نسبت زمانی داشت که اون تبدیل به جک نیترو کردم و فنررو حذف کردم!

RE: هاتسان اسنایپر 125 - nasergafari - 2015-12-20 10:56 AM

سلام به همه
ببخشید دیر جواب میدم نت نداشتم چند روز
خب اول جواب اقا کامران عزیز:خب حقیقتش اینکه چون بار اولم بود گریس خیلی زیاد زدم و با اینکه کریس پایه مس و مس کربن بود بازم تا حدخیلی کم وجود داشت یعنی بعد شلیک دود نمیکرد تفنگ ولی یه بوی بدی مثل همون سوختن روغن از تفنگ بلند میشد که بازم اذیتم میکرد و مجبور شدم تفنگ رو دوباره باز کنم خخخخخ بعد از باز کردن دیدم که واشر کلا رفته زیر گریس خخخ تمیزش کردم و یه تمیز کاری داخل سیلند و اینبار به اندازه خودش گریس زدم و خوب شد.پس پیشنهاد میکنم اگه از گریس خوب هم استفاده میکنین افراط نکنین چون هر جیزی زیادیش ضرر داره.گروپ هم حتمی در اولین فرصت ولی قدرت عالی شده.
خب جناب Keyشرمنده اسم شریف رو درست یادم نمیاد ولی اگه اشتباه نکنم کیوان بودید.فامیلیم جعفری هست که موقع ثبت نام اشتباه تایپی شده خخخ.در جواب شما باید بگم بله برای خارج کردن فنر باید ماشه کلا از جاش خارج بشه برای اینکار یه پین هست که ماشه رو به سیلندر و هر دو ضامن تفنگ وصل میکنه باید خارج بشه با خارج کردن این پین زبانه ماشه که با پیستون درگیر هست هم ازاد میشه و از جاش در میره که برای بستنش باید کل ماشه باز بشه.
برای جک ورتکس هم راستش بهش فکر نکردم شاید بعدا انجام بدم خخخخ ولی الان با این تغیرات خیلی خوب شده و فک نمیکنم نیازی به جک داشته باشه.
در اخر بگم که بعد از باز کردن ماشه وقتی میخاستم ببندمش جاهایی که درگیرهستند رو گریس زدم که نرمتر کار کنه.
بازن سوالی بود در خدمتم
مخلص همگی

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2015-12-20 02:12 PM

ناصر خان بهت گفتم که فقط خییییلی کم گریس استفاده کن! این یه رازهKhansariha (214)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - alimaleki - 2016-02-22 11:31 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)یک اسنایپر 125 دست دوم تهیه کردم لگد وحشتناکی داشتKhansariha (367)Khansariha (367)اصلا قابل کنترل نبود واشر پیستون ومیل فنر را صاحب قبلی عوض کرده بود!!!ولی من واشر را با نوع بهترتعویض کردم وفنر را هم با فنر مگنوم 350 تعویض کردم Khansariha (8)خیلی بهتر شد یک کم قدرت کم شد ولی حالا حداقل قابل تحمل است Khansariha (8) ولی یک مشکل دارد که نتوانستم برطرف کنم Khansariha (290) لوله تفنگ لق است Khansariha (290) البته به پایین !نه چپ وراست!!Khansariha (367) خیلی راحت ونرم باز میشود Khansariha (367) صفت وبه سختی بسته Khansariha (290) کاملا برعکس Khansariha (290)قفل لوله وفنرش هم کاملا سالم است Khansariha (290) ممنون میشم اساتید بزرگ در حل این مشکل راه نمایی بفرمایید Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: هاتسان اسنایپر 125 - sabergholamian - 2016-02-22 11:47 PM

ببخشید که اینطور صریح میگم.ولی انگیزه شما از خرید اسنايپر اونم دست دو چی بوده?Khansariha (172)Khansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - alimaleki - 2016-02-23 12:09 AM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) هدیه به پدرم برای افت زدایی از باغ Khansariha (8) تاکسی از افت سئوال نکرده ؟؟؟اول خرگوش و.....Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: هاتسان اسنایپر 125 - sabergholamian - 2016-02-23 12:16 AM

به جای فنر از جک ورتکس استفاده کن.منم از یکی از دوستام يدونه رسیده دستم خیلی سفت بسته میشه انگاری حس میکنی تفنگ خرابه.ولی لامصب لگد و ارتعاش زیادی داره آخه فنرش خیلی قويه و غیر اصولی.وزنشم زیاده.برا آفت زدايي ميتونستي کرال چمپيون بخری ارزششو داره نسبت به قیمتشKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - climber7043 - 2016-02-23 06:33 AM

(2016-02-23 12:09 AM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) هدیه به پدرم برای افت زدایی از باغ Khansariha (8) تاکسی از افت سئوال نکرده ؟؟؟اول خرگوش و.....Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

سلام . من خودم هاتسان ۱۲۵ دارم راضیم و یه تغییراتی داخلش دادم که بهتر شد منظورم اینه که تیونش کردم. برای دفع آفات عالیه خودم واسه ش... و هدفزنی استفاده می کنم . نسبت به قیمتش می ارزه چون تفنگ کاملا مگنوم هستش و با ساچمه سنگین آجر رو میترکونه دیگه چه برسه به آفات. Khansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - ln 1 - 2016-03-07 07:11 PM

سلاحهای رنجر در خیلی از جاهای دنیا از مقبولیت نسبی برخودارن و در بعضی جاها مثل روسیه حتی پرطرفدار ...
چند تا عکس از تفنگهای تیون شده در russian .forum. بود که به نظرم دیدنش خالی از لطف نیست .
تفنگها هم هاتسان 125 و 135 هستن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینها مدل پالپاپ بود .
اینو شخصا خیلی پسندیدم .

حتما دوستان مطلع هستند که تبدیل تفنگهای کمر شکن به سیستم بالپاپ بسیار سختتر از گزینهای سایدلور است (مثل دیانای 52 که موارد بالپاپ فراوون داره )