شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-07 01:04 AM

تو اهواز هست مغازه بادی فروش داره یا نه؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - amin.faraji - 2013-11-07 01:20 AM

دوست عزیز من نمیدونم تو شهر شما کجا پیدا میشه ولی پرس جو کنین پیدا میکنی حتما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - کوهنورد - 2013-11-07 01:47 AM

(2013-11-07 12:30 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر دوستان من تفنگم توی قنداقش جای پیچ ها یه کمی بالا . پایین ترک خورده باید چیکارش کنم تازه موقعی که تیر میزنم پیچهای روی محل دوربین باز میشه و مجبورم دوباره ببندمش البته من دوربین ندارم؟
با سلام :
این ترک ها بخاطر اون فنر کلفت و ضربه حاصل از اون هست .در واقع میتونم بگم تا فنرش عوض نشه شلیک با این تفنگ بیشتر به شوخی شبیه تا تیراندازی .

(2013-11-07 12:32 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هیچ کجای دنیا در تفنگهای فنری ونیترو ساچمه بیشتر از ١٨گرین استفاده نمیکنن,مگه چه خبره؟مگه چند ژوله؟الان pcpهای 60ژول ساچمه ١٨گرین نهایت استفاده میکنن,هاتسان وقتی سروحاله 32تا 35ژول انرژی داره!همون ساچمه یک گرمی کافیه.
با سلام :
حرف شما کاملا درسته دوسته من !!!! خود من هم باورش برام سخته . خیلی دوست دارم یه کرونو گراف پیدا کنم ببینم این تفنگ چی از اب درامده 22 گرین که چیزی نیست باهاش ساچمه دست ساز 40 گرینی هم زدم ولی یه خورده سنگینه برای همین فکر میکنم 28 براش خوب باشه یه جورایی مجیک پلت براش باشه .اینم بگم وقتی میگم 22گرین نه اینکه فقط شلیک کنه و ندونی کجا میخوره !! تو 25 متری بطری دلستر ها رو یکی بعد دیگری میترکونی وحالشو میبری یه کارهایی باهاش کردم که کمتر کسی باورش میشه برای همین گفتنش فایده ای نداره .سابقه این تفنگ تو ذهن همه خرابه ولی با کمی دستکاری چیز خوبی از اب درمیاد .خیلی دوست دارم یه فرصتی پیدا کنم ببرمش پیش علی اقا خال زن اونهم یه نگاه بندازه .
برای من برند مهم نیست اینکه بتونی با تیونینگ کارایی وسیله ات رو بالا ببری رو دوست دارم . الان پی-سی-پی ندارم ولی برنامه اینده ام افزایش طول لوله همین ای-تی 44 هست .
موفق باشید .

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-07 02:09 AM

سلام برای پکینگ باید به مغازه تفنگ بادی برم؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - کوهنورد - 2013-11-07 02:21 AM

با سلام :
دوست عزیز ، برای واشر فابریک ان باید برید مغازه بادی فروش ولی اصطلاح پک به انواعی از واشر ها و کاسه نمد ها اطلاق میشود و به کسی که انها را میتراشد پکینیگ تراش میگویند و کاربرد این واشر ها در صنعت خیلی زیاد است برای همین در هر شهری جایی هست که از مواد خام این گونه محصولات را بصورت سفارشی میسازند .پس باید در محلات صنعتی شهر دنبال ان بگردید .

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-07 11:18 AM

با سلام حالا برای قنقداش که ترک خورده چیکار کنم که درست شه؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2013-11-07 09:54 PM

(2013-11-07 01:47 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-07 12:30 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر دوستان من تفنگم توی قنداقش جای پیچ ها یه کمی بالا . پایین ترک خورده باید چیکارش کنم تازه موقعی که تیر میزنم پیچهای روی محل دوربین باز میشه و مجبورم دوباره ببندمش البته من دوربین ندارم؟
با سلام :
این ترک ها بخاطر اون فنر کلفت و ضربه حاصل از اون هست .در واقع میتونم بگم تا فنرش عوض نشه شلیک با این تفنگ بیشتر به شوخی شبیه تا تیراندازی .

(2013-11-07 12:32 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هیچ کجای دنیا در تفنگهای فنری ونیترو ساچمه بیشتر از ١٨گرین استفاده نمیکنن,مگه چه خبره؟مگه چند ژوله؟الان pcpهای 60ژول ساچمه ١٨گرین نهایت استفاده میکنن,هاتسان وقتی سروحاله 32تا 35ژول انرژی داره!همون ساچمه یک گرمی کافیه.
با سلام :
حرف شما کاملا درسته دوسته من !!!! خود من هم باورش برام سخته . خیلی دوست دارم یه کرونو گراف پیدا کنم ببینم این تفنگ چی از اب درامده 22 گرین که چیزی نیست باهاش ساچمه دست ساز 40 گرینی هم زدم ولی یه خورده سنگینه برای همین فکر میکنم 28 براش خوب باشه یه جورایی مجیک پلت براش باشه .اینم بگم وقتی میگم 22گرین نه اینکه فقط شلیک کنه و ندونی کجا میخوره !! تو 25 متری بطری دلستر ها رو یکی بعد دیگری میترکونی وحالشو میبری یه کارهایی باهاش کردم که کمتر کسی باورش میشه برای همین گفتنش فایده ای نداره .سابقه این تفنگ تو ذهن همه خرابه ولی با کمی دستکاری چیز خوبی از اب درمیاد .خیلی دوست دارم یه فرصتی پیدا کنم ببرمش پیش علی اقا خال زن اونهم یه نگاه بندازه .
برای من برند مهم نیست اینکه بتونی با تیونینگ کارایی وسیله ات رو بالا ببری رو دوست دارم . الان پی-سی-پی ندارم ولی برنامه اینده ام افزایش طول لوله همین ای-تی 44 هست .
موفق باشید .
من جز اولین کسانی بودن که اواخر سال 87بود فکر کنم که رنجر خریدم شاید بالای پنجاهه دفعه من تفنگهای رنحر رو باز وبسته کردم رنجر ١٣۵روی کاریش کردم که 70متر بر ثانیه سرعت تیرش بیستر شد لگدش در حد دیانا34شد ودقت رویایی,وقتی تفنگم رو به دوستن فروختم شگفت زده شده بود!ولی استفاده از ساچمه بیشتر از 18 گرین اشتباست و سرعت رو به پایین 220متر بر ثانیه میرسونه که قوس منحنی پرواز را بالا میبره وپدر واسر پیستون و فنر رو تو دراز مدت در میاره!

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-07 10:53 PM

(2013-11-07 09:54 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-07 01:47 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :

با سلام :
موفق باشید .
من جز اولین کسانی بودن که اواخر سال 87بود فکر کنم که رنجر خریدم شاید بالای پنجاهه دفعه من تفنگهای رنحر رو باز وبسته کردم رنجر ١٣۵روی کاریش کردم که 70متر بر ثانیه سرعت تیرش بیستر شد لگدش در حد دیانا34شد ودقت رویایی,وقتی تفنگم رو به دوستن فروختم شگفت زده شده بود!ولی استفاده از ساچمه بیشتر از 18 گرین اشتباست و سرعت رو به پایین 220متر بر ثانیه میرسونه که قوس منحنی پرواز را بالا میبره وپدر واسر پیستون و فنر رو تو دراز مدت در میاره!

سلام دوست عزیز میشه بگی چه کاری روش انجام دادی خوب شد تا من هم انجام بدم؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-08 11:21 AM

با سلام من شنیدم که برای رنجر استفاده از ساچمه 15 گرینی باعث تجریب تفنگ میشه نکه قدرتیه حالا واقعا حقیقت داره یا نه ؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2013-11-08 12:48 PM

(2013-11-08 11:21 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من شنیدم که برای رنجر استفاده از ساچمه 15 گرینی باعث تجریب تفنگ میشه نکه قدرتیه حالا واقعا حقیقت داره یا نه ؟

ساچمه 15.43گرینی استاندارد هیچ اسیبی به تفنگ نمیرسونه حتی با ساچمه.کروسمن هم 13.5گرینی هم مشکلی ایجاد نمیشه,یه سری به تاپیک ساچمه سنگین برای تفنگهای فنری در همین انجمن بزنید اونجا کامل توضیح داده.منتها بهتره از از ساچمه هایی با کالیبر بالاتر از 5.5مثبل 5.51 و 5.52و. . .استفاده بشه که فشاری به پیستون و واشرش نیاد!برای تیون رنجر,کاری که من انجام دادم باید حتما تغییراتی در پیسوت و واشر بدی ,اگه تراشکار فنی واشنا سراغ داری,سیستم واشر هم باید عوض بشه.خلاصه داستان داره.