شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-06 07:28 PM

خوب چطور تفنگمو باز کنم راهنمایی کنید؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - rezakaraj - 2013-11-06 09:01 PM

من به شما توصیه میکنم اگر تجربه ای در باز کردن تفنگ بادی ندارید این کار رو نکنید چون فنر رنجر قوی هستش و جا زدن و ازاد کردن فنر بدون فنر جمع کن کمی سخت هستش.اول باید قنداق رو جدا کنید سپس پین های انتهایی رو خارج کرده و بوش پشت فنر رو مثل عکس زیر ازاد کنید.
[تصویر: 13837588831.jpg]

RE: هاتسان اسنایپر 125 - کوهنورد - 2013-11-06 09:05 PM

با سلام :
دوست خوبم شما قبل از تعمیر تفنگ کمی تاپیک راهنمایی برای تعمیر سلاح رو مطالعه کنید تا تصویر کلی از کاری که باید انجام بشه رو بدونید . اینکه میپرسید چطوری بازش کنم معلوم است که قبلا این کار رو انجام نداده اید و تجربه کار فنی تان کم است پس برای شما باز کردن این تفنگ نشدنی است زیرا باز کردن این تفنگ خیلی مشکل است و باید تمام قطعات ماشه تک تک باز شوند وگرنه پیستون بیرون نمیاید بستن ان از باز کردنش هم سخت تر است و یک قلق دارد که اگر انرا ندانید ماشه کار نخواهد کرد . البته لولو هم نیست کسی که به کار فنی و خصوصا تفنگ وارد باشد میتواند انجام دهد حالا از خیر پکینگ بگذر یکی را پیدا کن اینکاره باشد فنرش را تعویض کن ساچمه پرو مگنوم برای این تفنگ بچه بازی است من با تفنگم کمتر از تی -اس 22 نمیزنم تازه فکر میکنم هنوز این ساچمه سبک است باید 28 گرین سامیانگ رو تست کنم فکر کنم خوب باشد .یک بنده خدایی هم بود یه مبلغی میگرفت و سلاح را تیون شده با ضمانت تحویل میداد ولی مشکل شما راه دور تان است که صرف نمیکند . تفنگ من هم دقیقا مثل شماست فقط قنداق و مازل ان با هم فرق دارد . موفق باشید
مثل اینکه پستهای ما همزمان شد !!! اقا رضا خدا خیرتان بدهد که به این دوستمان کمک میکنید دستتان درد نکند راستی اقا رضا فکر نمیکنید خارج کردن پین های پشت فنر برای مرحله اخر باشد بهتر است ؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - rezakaraj - 2013-11-06 09:54 PM

من به طور کلی گفتم و وارد جزییات نشدم که برای بیرون اومدن پیستون نیاز به باز کردن قطعات ماشه هستش خواستم یک نمای کلی از کار دست دوستمون بیاد.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - صادق قرنجیکی - 2013-11-07 12:26 AM

دوست عزیز assasin ، همانطور که آقا رضا و کاربر کوهنورد گفتن باز کردن ماشه های هاتسان برای کسی که آشنایی اولیه با نوع آنها نداره کمی سخته و بستنش هم سخت تر ، ما روی سلاح استرایکر 1000 از همین برند هاتسان این بلا سرمون اومد. قبلش فنر و قطعات شادو 1000 و کرال مگنوم رو باز کرده بودم ولی وقتی این سلاح رو باز کردیم و خواستیم فنر نو بندازیم روش پدرمون در اومد(شرمنده عامیانه گفتم چون واقعا پدرمون در اومد و به ... Khansariha (219)) تا ببندیمش.Khansariha (290)
مخصوصا اینکه این مدل 125 اسنایپر فنر بزرگتر و و قویتری داره ، بهتر هستش یه تعمیرکار با انصاف و کاربلد پیدا کنید برای چک آپ سلاحتون . ولی قبلش با توجه به توصیه دوستان با ساچمه های سنگین هم امتحان کنید و چک کلی و درست انجام بدید. نشد دیگه با دوستان و در تایپیک راهنمایی برای تعمیر تفنگ مشورت کنید.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-07 12:30 AM

با تشکر دوستان من تفنگم توی قنداقش جای پیچ ها یه کمی بالا . پایین ترک خورده باید چیکارش کنم تازه موقعی که تیر میزنم پیچهای روی محل دوربین باز میشه و مجبورم دوباره ببندمش البته من دوربین ندارم؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2013-11-07 12:32 AM

در هیچ کجای دنیا در تفنگهای فنری ونیترو ساچمه بیشتر از ١٨گرین استفاده نمیکنن,مگه چه خبره؟مگه چند ژوله؟الان pcpهای 60ژول ساچمه ١٨گرین نهایت استفاده میکنن,هاتسان وقتی سروحاله 32تا 35ژول انرژی داره!همون ساچمه یک گرمی کافیه.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - amin.faraji - 2013-11-07 12:40 AM

دوستان برای پکینگ بهتر هست از پکینگ اماده پلی یورتان که تحمل 400حرارت و 450بار فشارو نیز تحمل میکنند استفاده کنید که خرابی نداره اندازه مختلفشم تو بازار هست.
برای باز کردن ماشه قبل باز کردن از چند زاویه عکس بگیر اگه زیاد وارد نیستین بعد باز کنید.
برای باز کردنم باید اول 2تا پینی که ماشه نگه میداره در بیارین بعد یه لوله توی سوراخ پین قرار بدین بعد پین اخریو در بیارین به ارومی.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-07 12:52 AM

سلام دوست عزیز این پکینک چی باید چکار کنم برای تفنگم قیمتش چقدره تو اهواز هست جایی ؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - amin.faraji - 2013-11-07 01:00 AM

اگه پکینگ تفنگ شما خوب کار نمیکنه و دچار لب پری شده نیاز به تعویض داره اگه نه که نیاز نیست عوض بشه. اگه تفنگو از نمایندگی خریدن میتونین قطعه معیوب رو با برگه گارانتی سلاح به نمایندگی پست کنین و قطعه نو برای شما ارسال میکنن به طور رایگان. اگر هم از نمایندگی نگرفتین باید پیستونو در بیارین و تو بازار دنبال پکینگ پلی یورتان اصل هم قیمتش حدودا 20 تومن هست