شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - key - 2013-11-06 11:11 AM

این شد یه جواب منطقی . نه اینکه نمد رو خودمون گرد کنیم بزاریم توی لوله . شرمنده ادامه بحث توی تاپیک تمیز کردن لوله مخلص همه دوستان هم هستم Khansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Don Corleone - 2013-11-06 11:17 AM

بهتر نیست کمی دوستانه تر با هم بحث کنیم؟؟Khansariha (8)
همونطور که دوستان گفتند نمدهایی در بازار موجود هست برای تمیز کردن لوله منتها من نشنیدم که برای فنری هم بشه استفاده کرد.تا اونجایی که من میدونم استفاده این نمدها برای پی سی پی هست.حالا شاید راهی وجود داشته باشه که برای فنری هم بتوان استفاده کرد.
من برای پاک کردن لوله سلاحم از کیت تنظیف گامو استفاده میکنم و راضی هستم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این صورت که ابتدا چند قطره بنزین داخل لوله میریزم بعد برس مسی رو چند بار توی لوله بالا و پایین میکنم.در اخر هم چند قطره روغن اضافه میکنم و با نمد مخصوص لوله رو تمیز میکنم.مطمئن باشید این روش هیچ اسیبی به خان و لوله سلاح نمیزنه.
یا حقKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-06 12:41 PM

سلام بچه با تشکر از جوابتون من دیروز بیکار بودم گفتم حالا که بیکارم یه سری به تفنگم بزنم وقتی با تفنگ تیر میزدم بی دقت بود طوری که یه ساچمه رو بالا یکیو پایین و چپ و راست میزد یعنی همه تیرا به هدف نمی خورد پرت و بلا میزد از 10 متری تازه من از 5 متری هم زدم که بازم پرت و بالا میزد نظر دوستان چیه باید چکارش کنم مشکل از کجاست بعدا گروپشو نشونتون میدم که خیلی اوضاش خرابه؟
این هم از عکس خیر سرم رفته بودم گروپ بگیرم حالا لطفا منو راهنمایی کنید ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - rezakaraj - 2013-11-06 01:33 PM

البته گروپ شما به پترن گیری بیشتر شبیه هستش درسته اسنایپر دقتش خوب نیست ولی نه انقدر
1.بهتره با ساچمه های سنگین مثل باراکودا و تی اس 22 هم تست بکنی(البته شما نگفتی چه ساچمه ای زدی)
2.موقع شلیک تفنگ شما دیزلینگ نداره؟
3.مگسک و شکاف درجه رو یک چک بکن ببین لقی نداره
4.از یک ساپورت خوب برای تیراندازی استفاده بکن.
5.البته امکان داره به علت خرابی واشر پیستون یا اورینگ لوله هم باشه.
و نتیجه رو بگو تا دوستان بتونند بهتر راهنمایت بکنند.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - کوهنورد - 2013-11-06 03:10 PM

با سلام :
دوست عزیز اقا رضا کرجی راست میگویند این بیشتر شبیه پترن ساچمه زنی است !!! من یه 125 th دارم بعد از تیون خال رو خال میزنه انقدر ازش راضیم که دیگه دیانا 35 که دارم به چشم نمیاد. هم از قدرتش هم دقتش خیلی راضیم . یکی دیگه از دوستان این سایت یه 135 رو تیون کرده بود انهم خیلی راضی بود . تو پستهای قبلی طریقه تیونش رو گفتم . فنر خودش خیلی مزخرف وبطرز بی منطقی سفت است ولی قطعات وجنس قطعات ان خوب است .اگر برای واشر ان به پکینگ تراش مراجعه کنید از مال من هم بهتر خواهد شد چون مال من واشر فابریک دارد که خوب نیست

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-06 03:40 PM

از ساچمه مچ با پرومگنوم استفاده کردم دیزلینگ هم استفاده نکردم درباره پکینک یه خورده توضیح بدید قیمتش چقدره چون من تو این کارا وارد نیستم کجا هست من تو اهوازم من رو راهنمایی کنید بعد کسی 125 اسنایپرش عین من بود و درست شد اگه ببرمش پکینک لگدش هم کم میشه من حاضرم قدرتش کم شه ولی دقتش خوب شه؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - nasergafari - 2013-11-06 03:55 PM

سلام
داداش دیزلینگو که استفاده نمیکنندتفنگ اگر روغن یا گریسی که به فنر میزنی بیشترازحدباشه به واشر برسه براثرحرارت ایجادشده ازحرکت پیستون میسوزه که تفنگ دودمیکنه پدرواشرو درمیاره.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-06 04:00 PM

من تا حالا از دیزلینگ استفاده نکردم.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-11-06 05:49 PM

دوستان اگه میشه یه کمی از واشر پکینک و تعمیراتش صحبت کنید تا من هم تفنگمو تعمیرش کنم قیمتش چقدر میشه؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - rezakaraj - 2013-11-06 06:13 PM

دوست من اول باید تفنگت رو باز کنی ببینی واشر پیستونت مشکل نداره (ساییده یا نسوخته باشه)
من خودم برای دیانا خودم خواستم پکینگ بسازم ولی چون تراشکار جنس المانی بکار نبرده بود جواب نداد و من به شما توصیه میکنم تفنگ رو باز کنی و داخل سیلندرت رو با تینر بشوری و از ساچمه ای مثل تی اس 22 استفاده بکنی.باراکودا گیر بیاری که عالی میشه.
[تصویر: 13837488171.jpg]