شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-17 12:25 AM

دست گلت درد نکنه آقای BurstFire که جواب من رو دادی شاید هم حق با تو باشه و دقیق نزدم ولی من قبلنا تفنگ چینی داشتم دقتش خیلی بهتر بود راحت گنجیشک و کفتر می نداختم نمی دونم این چشه؟
حالا اگه ببرمش وسه پکينگ تراش دیگه حله خوب میشه قیمتش چقدر میشه این پکينگ تراش؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - کوهنورد - 2013-06-17 01:58 AM

حال من هی میخواهم هیچی نگم ولی این دوستان نمیگذارند !!!
اگر ما بیاییم به یکی بگیم وسیله ای که خریدی اشغاله (حالا هرچی ،تفنگ ،کامپیوتر ،ماشین و......) دردی از طرف دوا میشه ؟ اگر میتونید راه حل بدید اگر نه دل طرف رو خون نکنید .هیچ وسیله ای در دنیا نیست که غیر قابل استفاده باشه ولی راه داره بعضی ها هر چی که داشته باشند طوری استفاده میکنند که فکر میکنید بهترین وسیله است کامپیوترش بهترین ظرفیتها و نرم افزار ها را دارد ماشینش خوب درامده ! لباسش عجب تن خوری دارد !!!! ولی وقتی خوب دقت میکنید میبینید.............
اگر کسی تفنگ چینی میخرد میداند که اوانیکس ای ار 6 در قدرت بی همتاست ولی امکاناتش همینقدر است حالا اگر دانش انرا داشته باشد که هیچ ولی اگر نداشته باشد باید بگردد دنبال اینکه چطوری از وسیله ای که خریده بهترین راندمان را بگیرد ما هم باید به هم در این زمینه کمک کنیم
در مورد رنجر 125 قبلا هم گفتم نیاز به تیونینگ اساسی دارد فنر فابریک ان به دردش نمیخورد اگر به پکینگ تراش هم دسترسی ندارید باز هم مهم نیست تعویض فنر بسیار مهمتر از واشر ان است قطعات ان هم اینطور که میگویند نیست من اقلا 4 تایش را باز کردم با اینکه هیچ روغنکاری نشده بودند اثری از سایش و خوردگی ندیدم بعد از انجام کارهایی که قبلا توضیح دادم اسلحه بقدری نرم و روان کار میکند که باعث تعجب میشود دقت ان هم بقدری افزایش یافته تا نبینید باور نمیکنید فقط عیب ما اینست که دیانا رو روش کاور میکشیم مبادا خط بیفته این تفنگ رو چون نمیشناسیم و نمیدونیم چطور میشه ازش کار کشید میگیم اشغاله . در گذشته ماشینی تولید میشد بنام اریا که موتور 6 سیلندر داشت و از سرعت و شتاب واستحکام ونرمی .....بی ام و رو به چالش میکشید ولی خیلی ها باهاش تصادف کردند .چرا ؟؟؟ چون عقلشون نمیرسید یه بوستر روش نصب کنن !!!!! واسه همین هم ماشینی شد که عوام ازش بد میگفتن ولی انایی که میدونستن چکار کنن باهاش حال میکردند .انوقت همون ادمای عوام یا مجبور بودن حسرت بی ام و رو بخورن یا نهایتا فولکس قورباغه سوار شن . ما خودمونیم که انتخاب میکنیم کی باشیم و چی سوار شیم !!!!!
تیغ برا ، دشمن فنا

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Ali - 2013-06-17 02:18 AM

در مورد تیر خوردن به کفتر و در رفتنش!این حتی با پی سی پی هم ممکنه بشه!کلا به تفنگ ربط نداره.من یه 52 داشتم حسرت به دل موندم کفتر بزنم فریز بشه!تیر میرفت قلبشو سوراخ میکرد،کلی خون ازش میرفت بازم زنده بود و باید ذبحش میکردم!!!!!!!!!ربطی به اسلحه نداره.درحالیکه با دیانا 27 از 60 متری کفتر زدم فریز شد!!!!بگیر نگیر و نقاط حساس داره،
در مورد اسنایپر هم من تا حالا ندیدم و تیر نزدم ولی چند تا از دوستانی که داشتند گفتند کیفیتش بهتر شده.
به هرحال یک زمان هاتسان خدائی میکرد و خوب میفروخت،کم کم که چندتا مشکل پیش اومد و مسئولینش میخاستن سرو ته قضیه رو هم بیارند گندش بالا اومد که چیه!ولی خوب بعد از اون دیگه درصد فروشش خیلی کم شد و روشن سازیها اثر داشت تا اینکه این محصول اومد و فکر کنم در حال حاضر سعی کرده باشند کیفیت قطعات و دقت رو بیشتر کنند.یعنی بعیده که باز هم خاسته باشند 30یاست قبلی رو پیش ببرند و فقط روی قدرت کار کنند با اینکه دیدن که شکست خوردند و احتمال خیلی زیاد سعی کردند این محصولات جدید رو بهتر کنند کما اینکه روی پیسیپی ها هم کلی کار کردند.Khansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-17 03:48 AM

سلام دوستان میگم من این اسلحه رو 22 دو روز قبل انتخابات خریدم قیمتش 715 هزار که به من تخفبف داد 695 هزار خریدم با کیف ضد آب 30 هزار که من کلا با این اسلحه یک بسته پرو مگنوم با چند تیر حدودا 20 تیر از این ساچمه Ts-22 زدم نو نو فقط باهاش راحت نیستم یه خورده بی دقته به نظر شما اگه برم مغازه از من پسش میگیره یا نه چون به پولش نیاز دارم می خوام یه شادو IGT بخرم ؟
من یه چنروزیه به فروشگاه تهران و اصفهان و دزفول زنگ زدم گفتند شادو IGT رو ندارن بنظر شما از کجا میشه تهیه کرد قیمتش چقدره آیا به اندازه 125 اسنایپر قیمتش؟
تازه اسنایپرم گارانتی هم داره.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Professional - 2013-06-17 09:01 AM

(2013-06-17 03:48 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میگم من این اسلحه رو 22 دو روز قبل انتخابات خریدم قیمتش 715 هزار که به من تخفبف داد 695 هزار خریدم با کیف ضد آب 30 هزار که من کلا با این اسلحه یک بسته پرو مگنوم با چند تیر حدودا 20 تیر از این ساچمه Ts-22 زدم نو نو فقط باهاش راحت نیستم یه خورده بی دقته به نظر شما اگه برم مغازه از من پسش میگیره یا نه چون به پولش نیاز دارم می خوام یه شادو IGT بخرم ؟
من یه چنروزیه به فروشگاه تهران و اصفهان و دزفول زنگ زدم گفتند شادو IGT رو ندارن بنظر شما از کجا میشه تهیه کرد قیمتش چقدره آیا به اندازه 125 اسنایپر قیمتش؟

درود دوست عزيز فروشگاه های اينترنتی برای اينكار هست شما با يك جستجوي ساده به نتيجه دلخواهتون ميرسيد شادو آی جی‌ تی هم به قيمت حدودا 650000 تومان هست.اما به نظر من اگر مكانيزم igt رو دوست داري هانتر IGT بگير.Khansariha (8)
درضمن اين بحث ربطي به اين موضوع نداشت منو ببخشيد.بايد در تايپيك مربوطه سوال ميكرديد

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2013-06-17 09:03 AM

(2013-06-17 03:48 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيلي خيلي بعيده که فروشنده ازت پس بگيره مگه با نصف قيمت,در ضمن رنجر ١٣۵با اسنايپر و کلا مدلهاي مگنوم هاتسان از نظر ساختار وسامانهقدرت و موتور هيچ فوقي ندارن فقظ ١٣۵ يه مقدار قطر سيلندر و پيستون بيشتره,تنها راهت هموني بد که گفتم شايد من نا حالا رنجر ١٣۵ و125رو 30 بار بازو بسته کردم اصلا ميخوام يه توضيح المسايل درباره رنجر بنويسم خخخخخخخ ولي جدي خيلي تجربم بالاست هيچ چيز مثل گريس زدن به فنر و تعويض واشر نيست پدر جان حالا اگه سه حلقه از فنرت هم کم کردي بدک نيست ولي واجب نيست چون خودش بريک اين يعني فتر خسته ميشه و کوتاه ميشه.igt هم حودودا 650تومنه که با يه دوربين دورو بر 850تا 900ميشه,زنگ بزن تهران اکثر فروشگههاي فردوسي دارن و برات ميفرستن اگه شماره مغازه خواستي هم خصوصي پ بده

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-22 03:00 AM

سلام خدمت دوستای گلم مشکل تفنگم اسنایپرم واشرش بود که خرابه دادم به مغازیی برام عوضش کرد خوب شد امروز از فاصله 12 متر با مگسک یه گنجیشک زدم دلم سوخت به حالا گنجیشکه ساچمه ازش رد شد خورد به دیوار صداشو شنیدم گنجیشه درجا مرد چه لحضه بدی ولی خیلی قدرتی اسنایپر.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-22 08:41 AM

(2013-06-22 08:09 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.واشری که بستی جنسش چیه؟دقت و قدرت تغییری کرده؟Khansariha (226)

علیکم السلام واشرش همون واشر تفنگ اسنایپره یکی نو بنداز یه خورده مگسک رو تنظیم کن حله تازه لگدش هم خیلی کم شده دقتش هم که خوب شد حیف که بوجه من به دربینش نمیرسه وگرنه می خریدم.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-23 07:32 AM

سلام بچه ها من امروز تونستم گروپ از اسلحم بگیرم ولی بلد نیستم چطور عکسو وارد کنم؟
خوب اشکالی نداره بچه ها من این عکسو برای شما لینک می کنم که باید دانلودش کنید فقط حجمش حدود 600 کیلوبایته.
ولی حسابی تفنگم توپ شده ها از فاصله 16 متر با مگسک هوا هم خوب و آفتابی بود دوستان اون قسمتی که دایره قرمز هست تو عکس با پایه تفنگ هست و اون که توی خال زدم با دست خودم بود انگار با دست دقیقتر می زنه نه.
ساچمه گامو مچ تفنگم 125 اسنایپر بدون دوربین با مگسک.

لینک عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر بدید خوبه یانه؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - morii - 2013-06-23 08:54 AM

سلام دوست من,بنده هم مثل شما این طوری رفتار میکردم که با مطالعه و استفاده از مطالب همین سایت یه اطلاعاتی هرچند ناقص بدست آوردم که مطرح میکنم بهرحال امیدوارم حداقل شروعی باشه برایه یاد گیری بیشتر.

با اجازه اساتید.برادر این کاری که شما کردی هدف زنیه,برایه هدف زنی خوبه البته بنظره من,اما گروپ گیری برایه سنجش رفتاره انواع ساچمه تو فواصل مختلف رویه اسلحه مورده نظر هستش یعنی شما تو یه فاصله ای معین سیبلی میزاری با تمرکز رویه نقطه ای از سیبل حداقل 5 شلیک میکنی تا عیار اون نوع ساچمه تو اون فاصله رویه اسلحه شما مشخص بشه تا در شکار و هدف زنی بتونی درصد خطارو با الگویی که تو ذهنت داری از اسلحه و ساچمه و فاصله به حداقل برسونی,برایه این که گروپ قابل قبولی برایه خودت بگیری و عادت کنی با صفحه سفید که فقط یه نقطه روش ایجاد کردی شروع کن مخصوصا که با مگسک کار میکنی این طوری تمرکز میره بالا دقیقا تمرکز کن که شرایط یکسان رعایت بشه برایه حداقل 5شلیک یعنی 2تا با ساپورت 3تا سر دست نه,تو یه حالت.ببخشید زیاده گویی کردم.البته ببخشید این مطالب مربوط یه این تاپیک نمیشد.