شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان اسنایپر 125 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: هاتسان اسنایپر 125 (/showthread.php?tid=1293)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Tomcat14 - 2013-06-15 10:09 AM

داداش شما اسلحه رو باز کن و فنرشو گریس مالی بکن،گریس پایه کربن که سفت سفت سفت باشهKhansariha (214)
اینطوری تنش یکم کم میشه ولی در هر صورت هاتسانه دیگه،مخصوصا 125Khansariha (226)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-15 06:49 PM

(2013-06-15 10:09 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما اسلحه رو باز کن و فنرشو گریس مالی بکن،گریس پایه کربن که سفت سفت سفت باشهKhansariha (214)

با تشکر دوست عزیز میگم چه واشری براش بگیرم خوبه واشر دیانا چی چه مودلی بهش میخوره می خوام دقتش خوب شه

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Professional - 2013-06-15 08:56 PM

درود
اقا امروز با اين تفنگ شليك كرديم در يك جمله مفت گران است خلاصه ميشودKhansariha (214)
اگه خواستين بخرين يك وينچستر 1028 يا همون آپاچي 900 بخرين هم ارزون تر هم با دوام تر هم دقيق تر من شخصا تستش كردم
مارك چينشم نگاه نكنين اصلاKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Tomcat14 - 2013-06-15 09:44 PM

(2013-06-15 06:49 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-15 10:09 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر دوست عزیز میگم چه واشری براش بگیرم خوبه واشر دیانا چی چه مودلی بهش میخوره می خوام دقتش خوب شه

ممنونKhansariha (8)
تا جایی که بنده اطلاع دارم واشر هیچ کدوم از دیانا ها بهش نمی خوره!چون قطرش زیاده!واشر خودش خوبه.
شما یه سه چهار دور هم فنر رو اگه تونستی کم کن،درسته قدرت کمی کم میشه ولی دقت بهتر میشه و گریس هم فراموش نشه(فقط به فنر)،کلا تفنگ دقتی نیست و شما اگه برای دقت خریدین،سخت اشتباه کردیدKhansariha (8)

(2013-06-15 08:56 PM)Professional نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
اقا امروز با اين تفنگ شليك كرديم در يك جمله مفت گران است خلاصه ميشودKhansariha (214)
اگه خواستين بخرين يك وينچستر 1028 يا همون آپاچي 900 بخرين هم ارزون تر هم با دوام تر هم دقيق تر من شخصا تستش كردم
مارك چينشم نگاه نكنين اصلاKhansariha (8)
شما بر چه اساسی این حرفو میزنی؟(اینکه اپاچی از 125 سرتره؟)
درسته 125 معایبی داره اما اینکه از اپاچی 900 کم باشه به هیچ وجه درست نیس!یک نفر تو سایت همسایه خرید به سه روز نکشید ضامن خراب شد و کلا خرد شد!
کلا جنسش زیاد جالب نیس(اپاچی)
شما هر دوتارو همزمان داشتین که این حرفو میزنین؟تست کردن این نیس که دوتا تیر بزنی و بگی کدوم تفنگ بهتره!اگه اونطوری باشه طرف دوتا با 125 میزنه و میگه:اوفف قدرته!
میگه دیانا کیلو چند؟Khansariha (214)اما در درازمدت مشخص میشه.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - bastami - 2013-06-15 11:27 PM

(2013-06-15 07:26 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان من هم تاز یه اسنایپر گرفتم تفنگ بدی به نظر نمی یاد وزنش برام خوب شده به لگدش عات کردم فقط و فقط یه خورده دقتش کمه که از شما اساتید می خوام برام یه راحل پیدا کنید به نظر شما کدوم واشر براش خوبه که عوض کنم اصلا من می خوام دقت بره بالا حتی اگه قدرتش یه خورده بیاد پایین البته نه زیاد چون برای شکارای بزرگ می خوام دوستان با تشکر.
سلام عزیز بالاخره 125 گرفتی Khansariha (368)Khansariha (368)
در هر صورت امیدوارم که مبارکت باشه
لذتشو ببریKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Professional - 2013-06-16 08:44 AM

درود دوست عزيز
من همونيم كه ضامن شكسته بودم
بله سيستم ضامنش كلا مشكل داشت كه ميشد كامل برش داشت اصلا مهم نبود
اما با كمي فني كاري درست شد و ديگر نشكست
جالب اينكه رايگان ضامن رو برام فرستادن
و اون حرفتون من دو تا تير ننداختم باهاش بلكه حدود 30 شات داشتم
كه همونطور گفتم اپاچي قويتر بود
حالا اجزاي داخلي رو وقتي بررسي كرديم واقعا رنجر الياژش مسخره تر از اپاچي بود
باور نداريد باز كنيد اقا
من الان دوستم اپاچي داره حدود 4000 شليك داشته اما هنوز هم از قدرتش چيزي كم نشده
اما رنجر با 4000 تير بايد بفرستينش گارانتي تازه اگه دبه در نيارنKhansariha (8)

RE: هاتسان اسنایپر 125 - tinger - 2013-06-16 02:21 PM

دوست عزيز واشر تفنگت رو با خودت ببر خيابان ناظم الطبا تهران,اونجا پکينگ تراش زياده, بگو از جنس پلي اورتان ميخوام,اگه المانيش باشه که عاليه اگه نبود جنس چينيش هم خوبه.بعد همونطور که دوستمون گفت به فنرش حسابي گريس پايه کربن يا همون گرافيت بزن,برو حالشو ببر,به عنوان کسي که نا حالا چندين رنجر رو تعمير و همين برنامه بالا رو سرشون پياده کردم و سه ساله دارم با ١٣۵تيراندازي ميکنم بهت ميگه تفنگ خوبيه و زياد به حرفهاي مايوس کننده ديگران توجه نکن,البتم ميفيتش به تفپگهاي الماني نميرسه ولي اگه کارهاي بالا رو روش اجرا کني قول بهت ميدم هم دقتت بيشتر ميشه هم قدرتت و هه بطور قابل ملاحظه اي تنش و لگد تفنگ کم ميشه.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Assassin's - 2013-06-16 09:01 PM

خیلی ممنون دوست عزیز از جوابت امرو صبح که من باهاش شلیک کردم ار فاصله 10 متری کله در نوشابه رو میزدم ولی از نزدیک که به کفتر دقیق وسط سینش نشونه گرفتم زدم فقط پرهاش ریخت و فرار کرد کلا تا حالا هیچی باهاش نتونست شکار کنم فقط اول که یه بلبل زدم باید چیکارش کنم یه خورده بی دقته تازه دوربین هم ندارم باید چیکار کنم اصلا باید چطور مگسکو تنضیم کنم هر طور که تنضیم کنم بازم بی دقته؟
(2013-06-16 02:21 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز واشر تفنگت رو با خودت ببر خيابان ناظم الطبا تهران,اونجا پکينگ تراش زياده, بگو از جنس پلي اورتان ميخوام,اگه المانيش باشه که عاليه اگه نبود جنس چينيش هم خوبه.بعد همونطور که دوستمون گفت به فنرش حسابي گريس پايه کربن يا همون گرافيت بزن,برو حالشو ببر,به عنوان کسي که نا حالا چندين رنجر رو تعمير و همين برنامه بالا رو سرشون پياده کردم و سه ساله دارم با ١٣۵تيراندازي ميکنم بهت ميگه تفنگ خوبيه و زياد به حرفهاي مايوس کننده ديگران توجه نکن,البتم ميفيتش به تفپگهاي الماني نميرسه ولي اگه کارهاي بالا رو روش اجرا کني قول بهت ميدم هم دقتت بيشتر ميشه هم قدرتت و هه بطور قابل ملاحظه اي تنش و لگد تفنگ کم ميشه.

جایی تو اهواز نیست که برم پکينگ تراش زياده انجام بدم چون تهران نمی تونم؟
تازه من سلاحم 125 اسنایپره 135 نیست؟

RE: هاتسان اسنایپر 125 - Tomcat14 - 2013-06-16 09:35 PM

دوست گلم،گفتم که چیکار کن!Khansariha (214)
به تاپیک تنظیم مگسک مراجعه بکنید و مطالب رو بخونید.

RE: هاتسان اسنایپر 125 - BurstFire - 2013-06-16 11:45 PM

(2013-06-16 09:01 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون دوست عزیز از جوابت امرو صبح که من باهاش شلیک کردم ار فاصله 10 متری کله در نوشابه رو میزدم ولی از نزدیک که به کفتر دقیق وسط سینش نشونه گرفتم زدم فقط پرهاش ریخت و فرار کرد کلا تا حالا هیچی باهاش نتونست شکار کنم فقط اول که یه بلبل زدم باید چیکارش کنم یه خورده بی دقته تازه دوربین هم ندارم باید چیکار کنم اصلا باید چطور مگسکو تنضیم کنم هر طور که تنضیم کنم بازم بی دقته؟
(2013-06-16 02:21 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جایی تو اهواز نیست که برم پکينگ تراش زياده انجام بدم چون تهران نمی تونم؟
تازه من سلاحم 125 اسنایپره 135 نیست؟
دوست عزیز سلاحت مبارک باشه. به نظر من فعلاً که سلاح نو هست کاری بهش نداشته باش و از تیراندازی لذت ببر. اینکه توی 10 متر در نوشابه میزنی نشون میده که دقتش بد نیست!؟ حالا اینکه پرنده رو ننداخته شاید شما به نقطه حساس و کشنده پرنده نزده باشی و اون در رفته اما در هرحال چون زخمی شده خواهد مرد.
من نمیدونم شما چندوقته تیراندازی میکنی و سطح مهارتت چقدره اما مهارت تیرانداز در هدفزنی دقیق یک شرط اساسیه. اگر تازه شروع کردین یک مدت تمرین کن تا قلق سلاح دستت بیاد اونوقت دقتت هم بالاتر میره. در مسئله دقت علاوه بر ویژگیهای سلاح، مهار کردن لگد و سرعت عمل در چکاندن ماشه وقتیکه مگسک روی هدف قرار گرفت، تنظیم تنفس و ... همگی با هم اثر گذار هستند.
از من میشنوی فعلاً به اجزای سلاحت که نو هستند دست نزن تا در آینده اگه لازم شد اونا رو با قطعات دیگه عوض کنی. سعی کن از سلاحت لذت ببری و با تبلیغات کاری نداشته باش.Khansariha (8)