شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت ابزار و قطعات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت ابزار و قطعات (/showthread.php?tid=129)

RE: ساخت ابزار و قطعات - lockal - 2014-06-13 12:38 PM

سلام
دوستان من 4 تا پایه 2 متری برای سایه بان میخواستم که تلسکوپی باشه و کم جا
دوستان میتونند راهنمایی کنن که از چی میتونم استفاده کنم؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - jabili - 2014-06-18 07:19 PM

تو فکر این بودم که برای کپسول پایه ای چیزی درست کنم که اینور و اونور مخصوصا وقتی تو ماشینه غلت نخوره.یه فکر خوبی بسرم زد بعد عملیش کردم عالی شد
اونم اینکه یه بست ناودان 5 اینچی گرفتم و با اون بستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته میخوام قسمت قرمز رو برش بدم واز قسمت آبی سوراخ ایجا کنم تا جای کمتری اشغال کنه.
دوستان خوشحال میشم نظراتتونو بدونم

RE: ساخت ابزار و قطعات - saeedpourrajabi - 2014-06-29 12:18 AM

سلام دوستان این هم رابط فیلمبرداری از دوربین اسلحه مخصوص موبایل البته در سطح مبتدی [تصویر: ucp.php?go=fileuser&id=702]

RE: ساخت ابزار و قطعات - royall - 2014-06-29 12:46 AM

عکس نمیاد ... Khansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - mhrSB - 2014-06-29 12:59 AM

گویا دوست عزیزمون کاربر saeedpourrajabi ادرس صفحه : پوشه فایل ها را گذاشتن.
ولی باید ادرس خود عکس را میزاشتن.
اینم اصلاح شده ارسالشون میشه.
(2014-06-29 12:18 AM)saeedpourrajabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این هم رابط فیلمبرداری از دوربین اسلحه مخصوص موبایل البته در سطح مبتدی
[تصویر: 14039877462.jpg]
[تصویر: 14039877461.jpg]
این مورد هم مدل جالبی هست،یک سوال هم داشتم،شما به چه روشی اینو فیکس میکنید.
یعنی دقیقا لنز دوربین گوشی در محدوده تصویر دهی دوربین تفنگ قرار بگیره؟اخه این جوری فقط برای یک دوربین(رو تفنگی) کاربرد داره!Khansariha (226)
اینم ادرس تاپیکی که برای این وسیله هست(اگه ارسالتان را ان جا هم بزارید خوبه)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - saeedpourrajabi - 2014-06-29 12:35 PM

دوستان سلام
از اینکه حجم عکسها زیاد هست ودوستان رو به زحمت انداختم عذر میخوام
دوست عزیزم mhrsb از اینکه آدرس رو اصلاح کردین ممنونم و اینو بحساب تازه وارد بودن بزارین
mhrsb عزیز شما درست میفرمایید این نوع رابط فقط برای دوربین های رو تفنگی هستش ودر نوع اصلیش با داشتن پیچ تنطیم روی هرنوع دوربین روتفنگی فیکس میشه ولیکن همین شرکت iscope برای دوربین های شکاری تک چشمی وحتی تلسکوپها هم رابط های بسیار خوبی ساخته که با انواع قابهای موبایل سازگاری داره ولی متاسفانه در ایران موجود نیست

RE: ساخت ابزار و قطعات - esijoon - 2014-07-29 04:52 PM

سلام دوستان

یه طرح خوب و ساده نیاز دارم برا کوپل شارژ 300 بار....قطر بیرونی نهایت 25 میلیمتر....طول رزوه جهت پیش شدن داخل والو نهایت 10 میلیمتر

و البته جفت رابط شارژ همین قطعه رو.......بیشتر دوست دارم بسازمش تا اینکه بخرمش....

ممنون از لطفتون

عیدتون مبارک

یا علیKhansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - lockal - 2014-08-02 07:55 PM

سلام یکی از دوستان وارد ما رو راهنمایی میکنه چطور یه سایه بون بیابانی محکم درست کنیم

RE: ساخت ابزار و قطعات - esibig - 2014-08-02 09:18 PM

سلام .میخوای از طبیعت استفاده کنی یا لوازم همراهت میبری اگه بگی میشه راهنمایت کردKhansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - saburi - 2014-08-03 10:19 AM

(2014-08-02 07:55 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی از دوستان وارد ما رو راهنمایی میکنه چطور یه سایه بون بیابانی محکم درست کنیم

با سلام
دوست عزیز شما با تهیه دو شاخه لوله دو (2 ) می تونی یک کومه یا سایه بون درست کنی .
لوله ها چهارمتری هستن اونا رو 2.5 ببر و دو تاتیکه مونده رو با یک بوش به وسیله اتوی مخصوص به هم وصل کن تیکه بزرگ کف هستش و دوتای دیگه به صورت حلالی روش قرار میگیره و نوک لوله های بالا به لوله کف پیچ میشه و توسط یک نخ به هم وصل میشن و روش یک پارچه استتار بکش و با سوزن نخ به لوله ها بدوز به همین راحتی من و برادرم یکی ساختیم . سه تا لوله روی هم جمه میشه و باز میشه .
تقریبا اینجوری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.