شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت ابزار و قطعات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت ابزار و قطعات (/showthread.php?tid=129)

RE: ساخت ابزار و قطعات - esijoon - 2014-02-21 11:30 PM

ایول...روی دیسکاوری ساختی ...دمت گرم...راستی با چی مشکیش کردی؟؟؟؟

چه رزوه ای زدی داخلش که رابط روش بسته شد؟؟؟رزوش بدنه رو خیلی نازک نکرده؟؟؟

میتونی از قطعات داخلیش یه عکس بزاری؟؟؟

صدا رو خوب کم میکنه؟؟؟

دقت رو چطور؟؟بالا میبره؟؟؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - falconr - 2014-02-22 11:56 PM

دوستان ی سولی لوله المینیومی میخوام باید برم از کجا تهیه کنم برای بدنه کندورم میخوام تصمیم گرفتم لوله خودمو عوض کنم قطر داخلی نداره ی لوله میخوام گوشته داشته باشه و قطر داخلیش 3 سانت باشه راهنماییم کنید از کجا تهیه کنم یا اگر دوستی هست که براش زحمت نیست بگم برام پست کنه هماهنگی کنیم اینجا تو اراک شفت زیاده دست رسی به لوله المینیومی ندارم Khansariha (8)

Re: ساخت ابزار و قطعات - esijoon - 2014-02-23 12:08 AM

لوله می خوای برای کجاش؟
شفت آلومینیوم برخی ابزار فروشیها و فلز فروش ها دارند...تراشکار ها بهتر میتونن کمکت کنند...اونا خوب سراغ دارند

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

RE: ساخت ابزار و قطعات - falconr - 2014-02-23 03:04 AM

(2014-02-23 12:08 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوله می خوای برای کجاش؟
شفت آلومینیوم برخی ابزار فروشیها و فلز فروش ها دارند...تراشکار ها بهتر میتونن کمکت کنند...اونا خوب سراغ دارند

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

جون دادا اسی بیشتر از این ازما نخواKhansariha (8) دادا اسی بدنه تفنگو میخوام درست کنم شفت که تو پره لوله توخالی با قطر داخلی 3 سانت میخوام لوله خودم داخلش فضا کم داره سنگینه اهنیه حالا که فشار ولوم کم برای باز شدن بدنه تفنگو خوش فرم تر درست میکنم کلنگدم کوچک میگیرم ظریف کاری کنم از تراش کارا پرسیدم من تو اراک سراغ ندارم پرسیدم شفت فروشی رفتم ندارن اونی که من میخوام یا لوله استیل دارن که گوشته نداره یا برنجی هست المینیوم هم تو پر دارن

RE: ساخت ابزار و قطعات - BARZOV - 2014-02-23 05:18 PM

دوستان یه pcp دست ساز چقدر هزینه برمی داره تقریبا؟Khansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - amin.faraji - 2014-02-23 07:40 PM

دوستان کسی میدونه کپسول های 500 سی سی المنیومی کاربردش چی هست تو پزشکی ؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - esijoon - 2014-02-23 08:59 PM

یه جا دیگه پرسیدم ولی انگار کلا کسی به اونجا سر نمیزنه از اساتید...فقط تشکر میزنن

پس اونا رو پاک کردم و اینجا می پرسم:

(2014-02-23 04:49 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

[تصویر: img.php?image=2632_untitled_g0xr.png]

برای آبندی یه لوله که داخل یک لوله دیگه هست و گوشته 1 میل داره باید چکار کنم؟؟؟...منظورم نقاط سبز رنگ در شکل بالا هست

به نظرتون اورینگ نازک با قطر مناسب گیرم میاد؟؟؟

قطر داخلیه بدنه مشکی 6 میل...قطر خارجی لوله قرمز 6 میل و گوشته لوله قرمز هم 1 میل هست...به نظرتون میشه کاریش کرد؟؟؟اورینگ مناسب گیرم میاد؟؟؟؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - amin.faraji - 2014-02-23 09:22 PM

جای اورینگ باید در بیارین مثل شیر یک طرفه مخزن اتی

RE: ساخت ابزار و قطعات - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-23 09:40 PM

اسی جون با توجه به گوشته 1 میل شما حداکثر میتونی شیار اورینگت رو 0.3 میل بزنی که خیلی جداره نازک نشه تو این سایز هم اورینگ خیلی سخت گیر بیاد

RE: ساخت ابزار و قطعات - esijoon - 2014-02-23 09:58 PM

(2014-02-23 09:22 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جای اورینگ باید در بیارین مثل شیر یک طرفه مخزن اتی
امین جان من هم می خوام همین کار رو بکنم...فقط نمیدونم چه سایز اورینگ هایی تو بازار موجوده
(2014-02-23 09:40 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسی جون با توجه به گوشته 1 میل شما حداکثر میتونی شیار اورینگت رو 0.3 میل بزنی که خیلی جداره نازک نشه تو این سایز هم اورینگ خیلی سخت گیر بیاد

سهیل جان ، داداش دستم به پاچه شلوارت...یه راهنمایی بکن...برا والو اومارکس هست...خیلی بد قلقه این اومارکس...ولی رامش میکنم

راستی عرض شیار رو چند بزنم؟؟؟؟

اورینگ سفارشی جایی نمیسازن؟؟؟