شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت ابزار و قطعات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت ابزار و قطعات (/showthread.php?tid=129)

RE: ساخت ابزار و قطعات - esmaeil1356 - 2011-03-08 07:08 AM

آقايون ديشب هم فشار رو به 200 رسوندم و با سايلنسر تست كردم واقعا عالي بود صداي اسلحه تا حد يه سلاح فنر پيستون پائين اومد و اين براي من ( والبته براي دوستاني كه AR6 دارن و صداشو شنيدن) فوق العاده است و از ساچمه TS-22 استفاده كردم و هيچ سايشي در طول مسير و دهانه خروجي ديده نشد ( قابل توجه جناب آقاي سعيد آريا عزيز )

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-03-08 11:35 AM

ممنون آقا اسماعيل عزيز
همون واشرهايي كه قبلا گفته بودم با يه همچين وسيله اي خيلي راحت ميشه قيف درست كرد
كاش قطر خارجي قيفها و قطر سوراخ وسطشونو ميگفتيد

RE: ساخت ابزار و قطعات - esmaeil1356 - 2011-03-09 10:00 AM

(2011-03-08 11:35 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا اسماعيل عزيز
همون واشرهايي كه قبلا گفته بودم با يه همچين وسيله اي خيلي راحت ميشه قيف درست كرد
كاش قطر خارجي قيفها و قطر سوراخ وسطشونو ميگفتيد

جاويد جان
يه نگاهي به اين عكسها بنداز اندازه ها رو برات گرفتم و اميدوارم بدرد بقيه دوستان هم بخوره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-03-12 08:40 AM

ممنونم آقا اسماعيلKhansariha (8)
خدا رو شكر بخاطر اين دوستاي خوبKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
پريروز يه دوست قديمي رو ديدم باهم صحبت كرديم غواصه درباره تفنگ پي سي پي صحبت كرديم گفت ارديبهشت ماه يه كپسول ميدم بهت استفاده كن هروقت لازم داشتم ازت ميگيرم!!فعلا هم هروقت خواستي سيلندر شارژ كني بهم زنگ بزنKhansariha (48)

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-03-16 10:46 AM

اينم صدا خفه كن براي سوماترا2500 مكانيزمش رو ببينيد شبيه همون چيزيه كه من ساخته بودم با همون واشر و همون حلقه ها
و اينم مدلهاي ديگه صدا خفه كنها

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-03-16 08:11 PM

اين هم چيزاي جالبي داره

RE: ساخت ابزار و قطعات - MEHDI - 2011-04-02 08:02 PM

یه در خواستی داشتم
من فعلا با دوربین مشکل دارم وزدم تویه کار مگسک اما 52 واقعا مگسکش ناجوره چون قبلا هم با 350 کار کردم میخواستم بدونم که میشه نوک مگسک 52 رو کمی تیزش کرد و شکاف درجه رو هم کوچکتر کرد ؟؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-04-03 08:16 AM

آقا مهدي
تيز كردن مگسك راحته كافيه با يه سوهان دو طرف نوكش رو به آرومي سوهان بكشيد فقط دقت كنيد هر دو طرفه به يه اندازه و يه شيب ساييده بشه و خيلي هم نوكش رو نازك نكنيد چون هم زود ميشكنه هم اينكه تو نور زياد موقع هدفگيري نوكش رو نميتونيد واضح ببينيد.
در مورد شكاف درجه:اگه منظورتون اينه كاري بشه كه اون شكاف كوچيكتر بشه اين هم دوتا راه داره1:با چسب دو قلو سوراخ رو پر كنيد و مجددا با چاقوي تيز يه شكاف جديد براش بسازيد(اگه جنس چسب خوب باشه و زيرش تميز شده باشه ديگه به آسوني و با لگد تفنگ كنده نميشه)
راه دومش اينه كه نوك شكاف درجه رو كلا سوهان بزنيد مثلا اگه عمق شكاف 2 ميليمتره شما يك ميليمتر سوهان بزنيد اما درجه ارتفاع تفنگ رو بايد يكي دو درجه بالا ببريد البته راه اول بهتره چون شكاف درجه خراب نميشه و همون حالت اولش رو داره

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-04-03 11:44 AM

اين هم يه پايه دوربين كه ميشه همزمان از مگسك هم استفاده كرد

RE: ساخت ابزار و قطعات - craftsman - 2011-04-15 10:02 PM

طرح ساده براي ساخت تلمبه
[تصویر: pump.jpg]