شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت ابزار و قطعات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت ابزار و قطعات (/showthread.php?tid=129)

RE: ساخت ابزار و قطعات - taktirandaz - 2011-12-14 12:20 AM

(2011-12-12 11:43 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون حتما اون جزیی از روکش خارجی میشه احتمالا و مشکل دیگه ی من اینه نه تراشکارم نه دستگا و مهارتشو دارم و باید هرچی که نیازه با مواد عادی و معمول در دسترسم باشه برای همینه که توپ پینگ پنگ یا ته لیوان کاغذی رو کاندید کردم چیز معمولی و در دسترسی که بشه به جای اینا گزاشت فعلا به ذهنم نمیرسه شما هم اگه چیزی که احتمالا در دسترسم باشه به ذهنتون برسه خوشحال میشم به منم بگین
البته فکر های عجیب زیاد تو سرم میادا که بیانش باعث خنده خودم میشه چه برسه به شما مثلا گزینه های به جا توپ تنیس لیموی خوشک شده خخخ گردو خخخخ و...

از درب نوشابه در داخل لوله پلیکا هم میتوانید استفاده کنید- درب نوشابه ها سوراخ شده و پشت هم قرار میگیرند

RE: ساخت ابزار و قطعات - severus snape - 2011-12-14 06:14 PM

اینم از کار امروز ما

[تصویر: Image0535.jpg]

الان تستش کردم به وضوح صدای شلیک رو نرمتر کرده اما زیاد کاهش نداده کلا فکر میکنم الان که صدا نرمتر و بم تر شده باید برد کمتری صداش داشته باشه که بعدا اینو هم چک میکنم در مورد دقت تاثیرش خیلی کمه در 35 یاردی نیم سانتی متر پایین تر میزد که باز صفرش کردم واقعا صداش نرمتر شده Khansariha (8)

[تصویر: Image0539.jpg]

[تصویر: Image0529.jpg]

[تصویر: Image0548.jpg]
هنوز کمی ضاهرش کار میخواد

RE: ساخت ابزار و قطعات - viper22 - 2011-12-14 07:40 PM

خیلی از دوستان سعی دارند قطعاتی رو برای سلاح خودشون بسازند و جایگزین قطعات اصلی و گاها گرون قیمت کنند ولی یک چیز رو از نظر دور نکنید که اینکار ممکنه سلامتی شما و یا دیگران رو به خطر بندازه
نمونه این وسایل و لوازم هم سایلنسر هست که در صورت از دست دادن بالانس میتونه باعث انحراف شدید ساچمه شده و باعث اصابت با ده ها متر اختلاف بشه که در صورت کمونه کردن دیگه مشخص نیست با کجا برخورد میکنه
بنابر این نهایت دقت رو در ساخت داشته باشید

موفق و سربلند باشید

RE: ساخت ابزار و قطعات - severus snape - 2011-12-14 07:42 PM

برا همین مقوا جلوشه فوقش بگیره به مقوا بدون انحراف شلیک میکنه فقط مقوا خراب میشه

RE: ساخت ابزار و قطعات - shahin - 2012-01-01 09:07 PM

سلام دوستان
امروز وقت کردم رفتم دادم به تراشکار با تفلون سیلندر هایی مثل اونها که مارادور داره واسم تراشید برای داخل شرود لوله
و با جایگزین کردن اونها با اون قطعات بیگودی مانند خود رین صدای اسلحه به طور چشم گیری کم شد
شاید بشه گفت فقط صدای برخورد چکش به گوش میرسهKhansariha (256)
البته اون آخری مربوط به خود اسلحه است که اونم استفاده کردم
[تصویر: s1.jpg]
[تصویر: s2.jpg]
[تصویر: s3.jpg]

RE: ساخت ابزار و قطعات - farzin122 - 2012-01-04 09:42 PM

سلام
دوستان یه چیزی به ذهنم رسیده میخواستم درس کنم
یه پایه دوربین ریلی برای اسلحه هایی که سیستمشون ریلی نیست و لگد زیادی دارن مثل 350 و 52 و 35 و ... به نظرتون پایه دوربین ریلی میتونه طوری عمل کنه که لگد وارده به دوربین رو کم کنه؟؟؟...Khansariha (226)

RE: ساخت ابزار و قطعات - viper22 - 2012-01-04 10:06 PM

(2012-01-04 09:42 PM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یه چیزی به ذهنم رسیده میخواستم درس کنم
یه پایه دوربین ریلی برای اسلحه هایی که سیستمشون ریلی نیست و لگد زیادی دارن مثل 350 و 52 و 35 و ... به نظرتون پایه دوربین ریلی میتونه طوری عمل کنه که لگد وارده به دوربین رو کم کنه؟؟؟...Khansariha (226)

بله سیستمی مثل لگد گیر 56 یعنی دوربین روی 2 عدد میل راهنما به جلو و عقب حرکت داشته باشه

RE: ساخت ابزار و قطعات - ALIANA-54-T06 - 2012-01-04 10:58 PM

این سیستم الان روی پایه دوربینهای جدید ساخته شده
[تصویر: 22.png]
و اینم بسته شده روی یک تفنگ
[تصویر: 20.png]
اینم مدلهای دو تیکه اش
[تصویر: 14.png]

RE: ساخت ابزار و قطعات - farzin122 - 2012-01-04 11:12 PM

مرسی علی آقا Khansariha (8) ازاینا تو ایران هست؟؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - ALIANA-54-T06 - 2012-01-04 11:22 PM

(2012-01-04 11:12 PM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی علی آقا Khansariha (8) ازاینا تو ایران هست؟؟
نه متاسفانه هنوز تو بازار نیامده شایدم من ندیدم Khansariha (214)