شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت ابزار و قطعات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت ابزار و قطعات (/showthread.php?tid=129)

RE: ساخت ابزار و قطعات - masih.hunter - 2011-10-27 10:24 AM

اقای باقری بازهم مثل همیشه عالی بود افرین به شما Khansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - hooman63 - 2011-10-28 12:33 AM

دوستان اگر در داخل و مرکز صدا خفه کن یه لوله مسی به قطر کمی بیشتر از کالیبر قرار دهیم
که روی آن پر از سوراخ باشد چه تاثیری میتواند داشته باشد

RE: ساخت ابزار و قطعات - baqeri - 2011-10-29 12:26 AM

(2011-10-27 10:21 AM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
آقای باقری کار عالیه لطفا نقشه کامل با جزئیات ساخت رو بزارید البته اگه میشه تا منم بتونم برا کندورم یکی بسازم یا اگه امکانش هست برا من هم بسازید هزینشم مهم نیست

سلام ودرود برشما
منو ببخشید نبودم و برای تست عملی گان پاور رفته بودم شکار البته به دلیل با رونی بودن هوا چیزی گیرم نیومد جز یه سوراخ تو بال یه کلاغ در حال پرواز ولی صدا خفه کن تو شکار خیلی بدرد میخوره چون صدای زیاد اسلحه باعث فراری اونا میشه .

البته دوست من راستش امشب خیلی خسته هستم چون بعداز 4 تا 5 ساعت راه پیمایی تو سخره ها اومدم ولی فردا حتما نقشه کامل به همراه ابعاد دقیق رو براتون قرار میدم واگر خواستی تو پیام خصوصی آدرس تراشکاری رو که برام کارهاشو انجام داده برات قرار میدم تا بری اونجا و برات یکی بتراشه.

(2011-10-27 10:24 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای باقری بازهم مثل همیشه عالی بود افرین به شما Khansariha (8)

ممنون مسیح جان ما در مقابل شما درس پس میدیم و شاگرد شما هستم .شما همیشه به من نظر لطف داشتین و زحمات شما قابل جبران نیست
(2011-10-28 12:33 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر در داخل و مرکز صدا خفه کن یه لوله مسی به قطر کمی بیشتر از کالیبر قرار دهیم

دوست عزیز چرا باید اینکارو انجام بدیم در حالی که سایلنسر داره کاره خودشو بخوبی انجام میده؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: ساخت ابزار و قطعات - masih.hunter - 2011-10-29 10:44 AM

خواهش میکنم جناب باقری شما لطف دارین Khansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - viper22 - 2011-10-29 05:04 PM

(2011-10-28 12:33 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اول اینکه به احتمال زیاد دچار پرت زنی میشی چون نمیتونی لوله رو کاملا بالانس کنی و ساچمه موقع شلیک ممکنه با اون برخورد کنه و منحرف بشه
دوم اینکه اگر سایلنسر شما از مقاطع قیفی شکل تشکیل شده باشه و لوله مسی هم بالانس باشه به احتمال زیاد خروجی صدا کمتر میشه چون هوای خروجی تراکم بیشتری از دست میده

RE: ساخت ابزار و قطعات - hooman63 - 2011-10-29 11:25 PM

حالا یا لوله مسی را وسط قرار میدیم یا طوری میگیریم که به خود لوله بسته شه و دورش بقیه داستان پیاده شه

RE: ساخت ابزار و قطعات - taktirandaz - 2011-10-30 12:23 AM

تاثیر دارد ولی واشر هم ساده تر است هم سبکتر و هم تاثیر خوبی دارد در ضمن اگر خواستی لوله استفاده کنی آلومینیمی استفاده کن که سبکتر شود

RE: ساخت ابزار و قطعات - hamed73 - 2011-11-18 03:01 PM

سلام
بالاخره بعد از مدتها تحقیق و گشتن تو انجمن های ساخت تونستم یک ایده جدید در رابطه با ساخت بند اسلحه ( البته وصل کردن اون ) بدست بیارم
بهتره باعکس نشون بدم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
آخه من هرچی اتصال بند دیده بودم همشون سلحه رو یا سوراخ میکردند و یا پیچ بلندتر بهش میبستند
این هم بقیه عکس ها
شرمنده اگر سنگینه دوربینم 5 بود تنظیمش کردم رو 2 اما باز هم عکس ها سنگین شد
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
جالبیش اینجاست که در کمتر از 20 ثانیه وصل میشه به سلاح و میشه بدون تغییر در ظاهر سلاح دوباره اون رو در کمترین زمان از روی اسلحه برداشت
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت ابزار و قطعات - salar56 - 2011-11-18 04:53 PM

آفرین عالی بود ولی یه سوال اون چسبا وزن سلاح رو تو راهپیمایی تحمل میکه؟Khansariha (8)

RE: ساخت ابزار و قطعات - abbasi - 2011-11-18 05:59 PM

سالار خان راست میگه ... میشه به اون چسب ها اعتماد کرد /؟
سگک دار میکردی (مثل سگک کمربند بهتر نبود ؟ واسه اینکه رو بدنه هم خش نندازه زیر سگک رو از همون بند میدوختی ..