شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برو بچه های زاهدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: برو بچه های زاهدان (/showthread.php?tid=1289)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: برو بچه های زاهدان - كولي - 2013-01-05 07:20 AM

سلام
آقا محمد عزیز صندوق پستیمو الان چک کردم اشتباه از من بود با اظهار تاسف فراوان ظاهرا ملاقات بزرگان قسمت مانبود اینم خصوصی نکردم که دوستان معذرت خواهیمو ببینند تا بعد .....

RE: برو بچه های زاهدان - shahabbrz - 2013-01-07 12:21 AM

سلام دوستان

امیدوارم که همه خوب باشید

میخواستم ببینم تو شهر شما ایا سهمیه فشنگ ساچمه زنی رو راحت میدن ؟ اگه باروت بخوایم میدن ؟ کسی از قیمت ازاد باروت خبر داره؟

من شنیدم فشنگای خارجی اونجا راحت تر پیدا میشه منظورم ساچمه زنی هست ایا درسته؟

ممنون از راهنماییتون

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-01-07 08:09 AM

سلام داداش
نه فدات شم فشنگ سهمیه ای اینجا یه افسانه هس البته نه اینکه نباشه و نیاد میاد ولی فقط مال آقازاده هاس
باروت و چاشنی روشاید بشه گیر آورد اونم سهمیه ای ولی فشنگ خارجی هس و با قیمتهای فضایی

RE: برو بچه های زاهدان - unique - 2013-01-07 09:54 AM

سلام اقا خشايار
چرا تعارفتو توي تاپيك بروبچه هاي زاهدان ميكني؟يعني شامل بچه هاي استانهاي ديگه نميشه؟!Khansariha (172)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (226)Khansariha (367)

(2012-11-22 04:28 PM)khashayar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ابولفضل جان خوشحال شدیم.ان شالله موفق باشی Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
هر وقت اومدی زاهدان یه ندایی بده ما در خدمتتیم.Khansariha (256)
________________________________________________________________________________​_________________________________
هر کدوم از دوستان که قدم رنجه کرد اومد زاهدان ما در بست درخدمتیم.

RE: برو بچه های زاهدان - khashayar - 2013-01-10 12:36 PM

(2013-01-07 09:54 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا خشايار
چرا تعارفتو توي تاپيك بروبچه هاي زاهدان ميكني؟يعني شامل بچه هاي استانهاي ديگه نميشه؟!Khansariha (172)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (226)Khansariha (367)
unique جان من اینو اینجا گذاشتم چون فکر میکردم اگه کسی خواست بیاد زاهدان پس میاد قبلش به این تاپیک سر میزنهKhansariha (226)
شما هم هر خواستید بیاید بهم پ.خ بدیدKhansariha (8)Khansariha (8)خوشحال میشم در خدمتتون باشم.

RE: برو بچه های زاهدان - khashayar - 2013-01-22 09:19 AM

یه جای خوب واسه گروپ گیری پیدا کردم به نظر جای خوبی میاد.
[تصویر: 13588334391.jpg]
این جمعه به نظر هوا هم خوب باشه.
[تصویر: 13588334392.jpg]

نظرتون چیه؟Khansariha (226)
آقای مودی این جمعه وقت دارین؟
بقیه دوستای زاهدانی؟

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-01-22 09:28 AM

سلام داداش
جاش عالیه رفتم واقعا جای مناسبیه از اون جا راه داره به شهرک صنعتی ولی راش خفنه
دوستان قراربگذارید
من هم خیلی دوس دارم بیام
سعیمو میکنم اگر شد بیام

RE: برو بچه های زاهدان - khashayar - 2013-01-23 11:02 AM

دوستان کسی از شما دوربین توتال سراغ نداره ؟میتونستیم فاصله ها رو دقیق مشخص کنیم.

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-01-29 01:30 PM

سلام به همه دوستان
جاتون واقعا خالی بودخیلی بهمون خوش گذشت
از مجموعه شکارهای این سه روزمون براتون عکس میزارم
باتجهیزات کامل رفتیم شکار
اینم نتیجش
ماشین شاسی بلند برای راههای ناهموار
دومین وسیله اجاره ای بود واسه راههای صعب العبور........و..........
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img[/img][img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][/img][img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][/img]
[img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][/img]

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-01-29 05:35 PM

سلام محمد جان خیلی خیلی قشنگ بود حیفم اومد نگم بسیار زیبا و لطفش هم اینکه در استان خودمون بود اما یه چیزی منو خیلی ناراحت کرد ....................................اخه پسر گل با تفنگ نو مگه چند تا شکار رفتی که اینقد خط خطیش کردی ؟.... این بایکال رو قدرشو بیشتر بدون..روزی 500 تا تیر هم بزنی اخ نمیگه ولی خط های روش تقصیر خودته.
امیدوارم همیشه چای و بساط شکارت براه باشه و خوش باشیKhansariha (8)Khansariha (8)