شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برو بچه های زاهدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: برو بچه های زاهدان (/showthread.php?tid=1289)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-17 07:16 PM

سلام دوستان عزیز
اقا محمد مبارکهKhansariha (8) کله سبز میزنی هوایی ..........ایول
کاش یکی رو پیدا میکردی اینارو تاکسیدرمی میکرد خیلی زیبا میشد ضمن اینکه یادگاری هم بود Khansariha (8)
البته خودتون هم میتونین بچه های شکاربان تاپیک های مفصلی دارن ضمن اینکه دو تا استاد بسیار خوب هم دارن که واقعا کمک میکنن
به امید روزهای خوب شکار
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-10-27 07:56 AM

سلام دوستان نبینم این تاپیک خاک میخوره در حالی که همه مون حد اقل روزی یه ساعت توی انجمن هستیم.........

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-29 08:15 PM

سلام به همه دوستان از دوست محمد تا بندر گواتر Khansariha (8)
امیدوارم حال همه دوستان هم استانی خوب باشه

مدتیه اومدم روستا و این دفعه مودم اکسترنال رو اوردم و با همین اینترنت هندلی میسازیم و از یاد دوستان غافل نیستیم وجهت عرض ادب خدمت رسیدمKhansariha (8)
فصل برداشت زرشک هست و اوایل برداشت زعفران و خوب در کنارش سری هم به جوجه های تابستانی که الان برای خودشون یلی شدن زدیم................Khansariha (226) اما متاسفانه اوضاع بسیار بسیار بد هست و برخلاف تابستان که امید به شکار خوبی در فصل شکار میداد دریغ و صد دریغ نمیدونم اون همه کبک کجا رفتن؟در مدت دو روز گشتن فقط یک بار چند تایی رو در ارتفاعات با دوربین دیدم که واقعا هم سردی هوا هم اینکه ارتفاع واقعا صعب العبور بود و در توان من نبود و ......ای جوونی کجایی یادت بخیر........شاید چند روز دیگه بهتر بشه فعلا که خبری نیست..
اما خوب به امید خدا وضعیت برداشت محصولات این فصل بسیار خوب هست و همه مردم راضی از نعمت خدا.
خدا یارونگهدار همه شما.Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - baracuda - 2013-10-30 05:47 PM

سلام خدمت آقا بيژن و ساير دوستان احتمالأ اگه ساعت 2و3 ظهر بريد بتونيد كبك هارو پايين كوه پيدا كنيد به هر حال شما خودتون در اين زمينه استاد هستيد برادر قصد جسارت نداشتم

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-30 07:40 PM

(2013-10-30 05:47 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت آقا بيژن و ساير دوستان احتمالأ اگه ساعت 2و3 ظهر بريد بتونيد كبك هارو پايين كوه پيدا كنيد به هر حال شما خودتون در اين زمينه استاد هستيد برادر قصد جسارت نداشتم
سلام محمد جان
من کوچک همه دوستان هستم شما که جای خودتون رو دارین هر تجربه ای هم که داریم همه از هم داریم
سال های قبل هم همین فصل میامدم روستا البته اوضاع بهتر بود ولی یک سرمای زود رس چند روز قبل از امدنم بوده و فکر کنم همین سرما باعث بالا رفتن کبک ها به ارتفاعات شدن و اگه کمی سبزه و چیز خوردنی گیرشون بیاد گاه تا 3 روز هم نیاز به اب ندارن ............... بقیه دوستان با تجربه مثل شما هم پیشنهاد دادن ساعت پایین امدنشون رو پیدا کنم ولی موقع بیکاری تا فرصت میشه میرم یه گشتی میزنم اما هر چی رفتیم و دوربین کشیدیم و فلاکس چایی رو خوردیم خبری نبود ................ ضمن اینکه اینجا اصلا شکارچی نداریم که بگم شاید تیری شدن و منطقه رو ترک کردن ....البته یکی از دوستان میگفت کبک ها بعضی مواقع با سردی هوا یه مهاجرت کوتاه و یه مهاجرت بلند دارن و این احتمالا همون مهاجرت کوتاه هست...جالبه که کبوترای چاهی هم کم شدن البته نه مثل کبک ها اینه که علارغم اینکه زیاد علاقه ای به کبوتر ندارم وقتی کارم تموم میشه یک ساعتی میرم و فقط یک دونه میزنم .....
اما وای از کلاغ ها که جشن اوناست مردم از صدمه هایی که به محصولات میزنن واقعا کلافه شدن...جای دوستان علاقه مند به شکار کلاغ با pcpو فنری خالی.
انشاا...مناطق شما اینطوری نباشه و بعد از این همه انتطار حداقل خستگی تون در بره
خدا یارو نگهدارتان

RE: برو بچه های زاهدان - Hoseini - 2013-10-31 02:52 AM

با سلام
باز خوبه شما رفتي شكار،،من كه با اين مشغله كاري فرصت رفتن به شكارم ندارمKhansariha (226)Khansariha (367)
بجاي مام بزنيدو حالشو ببريد

RE: برو بچه های زاهدان - Aslam - 2013-10-31 06:37 PM

سلام دوستان عزيز و محترم
دير وقته افتخار اومدن به انجمن رو نداشتم ، از ديدن تاپيك خيلي خوشحال شدم و به همه تون خدا قوت ميگم

RE: برو بچه های زاهدان - Hoseini - 2013-11-01 12:11 AM

سلام به همه،،دوستان آقاي قزاق دوباره سهميه امسالو آورده،،،هر كي نگرفته بره بگيره،،

RE: برو بچه های زاهدان - Aslam - 2013-11-03 09:11 AM

سلام دوستان ، چابهار هم سهميه فشنگ اومده بود

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-11-03 12:29 PM

(2013-11-03 09:11 AM)Aslam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، چابهار هم سهميه فشنگ اومده بود
سلام خدمت همه دوستان
تشکر جنابaslam بابت اطلاع رسانی ......شما چابهار تشریف دارین؟