شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برو بچه های زاهدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: برو بچه های زاهدان (/showthread.php?tid=1289)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: برو بچه های زاهدان - Hoseini - 2013-10-07 02:58 AM

با سلام مجدد
من حسين هستم إز زاهدان،با أجازه يه بايكال دو لول سوار دارم و يه گامو ويسپر ايكس
دير وقته عضو سايتمو إز تجربيات دوستان استفاده مي كنم،البته فرصت نشده بود عرض أرادت كنيم خدمت اساتيدKhansariha (214)

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-07 12:33 PM

(2013-10-07 02:58 AM)Hoseini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام مجدد
من حسين هستم إز زاهدان،با أجازه يه بايكال دو لول سوار دارم و يه گامو ويسپر ايكس
دير وقته عضو سايتمو إز تجربيات دوستان استفاده مي كنم،البته فرصت نشده بود عرض أرادت كنيم خدمت اساتيدKhansariha (214)
حسین جان خوش اومدی داداش بایکال سوار هم که هستید دیگه خیلی مبارکهKhansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - Hoseini - 2013-10-07 10:57 PM

خيلي مخلصيييم

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-10-07 11:15 PM

سلام به داداش بیژن وجناب حسینی وفرامرزعزیز
ایشالا بتونیم درکنارهم تاپیک مفیدی ایجادکنیم ودرکنارهم دوستان خوبی برای هم باشیم

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-08 02:33 AM

سلام
چند روز پیش فرصتی دست داد و رفتم سمت خاش و روستاهای فوق العاده زیباش از جمله ده پابید با توجه به اینکه فصل میوه تموم شده اما باغ ها هنوز سبز و اب و هوا بسیار عالی زیبایی خاش و تفتان و روستاهاش که همه دوستان بهتر از من میدونین زبانزد هست انگار شمال کشور رو اوردن اینجا واقعا روستاهای خوش اب و هوا و زیبایی داره جاتون خالی برای عروسی رفتیم که خیلی خوش گذشت مهمان نوازی هم که خودتون بهتر میدونین واقعا مهمان دوست و خونگرم کلا روستاهای حاشیه تفتان یکی از دیگری زیباتر و سرسبز تره انواع درخت های توت زردالو و گردو و.........
نهار که دیگه وافعا جای همه تون خالی بود اما بیاد همه شما بودیم ..... تنورچه گوسفندی بسیار لذیذ که همه میدونین چه حالی میده ........... بعد هم سری به باغ ها و گل خانه های اطراف ده پابید و روستای سهر اباد و خیار سبز گلخانه ای بسیار بزرگ یکی از دوستان زدیم .
راستی میدونین علت نام گذاری ده پابید چیه ؟ حتما میدونین وجه تسمیه اش همون درخت های کهنسال بید هست که از بیش از 100 سال قبل در این روستای زیبا و خوش اب و هوا زیاد بوده که عکس یکی از بزرگترینش که همه به اونجا سر میزنن رو خدمتتون میزارم
اوضاع شکار هم عالیه با یکی از دوستان محلی که صحبت کردم گفت امسال کبک و تیهو در منطقه خیلی زیادن

بید معروف روستای زیبای ده پابید در حدود 100 کیلومتری زاهدان قدمت این درخت طبق گفته بزرگان روستا به زمان قبل از قاجاریه و حتی بیشتر میرسد
[تصویر: %D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF1.jpg]

[تصویر: %D8%AF%D9%87_%D9%BE%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF.jpg]

[تصویر: 20133121514510a.gif]
نمایی از تفتان زیبا و با صلابت
[تصویر: vol7.jpg]

[تصویر: t13.JPG]

نمای یکی از 14 سالن خیار سبز های گلخانه ای در سهر اباد .کلا منطقه خاش مدتی نرفته بودم الان با احداث گلخانه های مختلف و پرورش زنبور عسل در تفتان و گاوداری ها و پرورش بوقلمون و ......کلا در هر روستا مردم در حال کارهای تولیدی بودن که بسیار پردرامد هم هست طوری که عسل تفتان رو صاحب یکی از زنبورداری ها میگفت یکجا به کشورهای حاشیه خلیج و هتل های معروف ایران پیش فروش دارن .که جای واقعا تقدیر داشت.مقداری عسل هم به رسم تعارف دادن که بسیار خوش طعم و عالی بود .
ببخشید که سایز عکس ها رو کمی کوچک کردم تا صفحه سنگین نشه

[تصویر: 1.jpg]

این هم یه گزارش کوتاه از استان وهم اینکه دوستان جایی میرن یه عکس و خاطره ای بگن البته نه به کمی عکسای من ولی کلا به خاطر اینکه از اوضاع همدیگه بیشتر مطلع باشیم و تاپیک هم خاک نخوره
حق نگهدارتونKhansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - Shatur - 2013-10-08 08:35 AM

بسيار زيبا بود بيزن جان من هم حدود 1سال منطقه سنكان بودم باغهاي انار سنكان اونقد زبان زد هست كه محصولات ديكه رو تحت الشعاع قرار داده از جمله توت زردالو الو سياه ...توتهاي 10سانتي كه انصافأ بيشتر از 2 3عدد بيشتر نمشه خورد از شدت شيريني_و سرو كهنسال سنكان با قدمت 2500 سال با تنه به اندازه 8انسان بالغ كه دست به دست هم بدن و حياط وحش غني _يك بار هم موفق شدم خرس سياه كه به زبان محلي بهش مم ميكن رو از نزديك ببينم اونهم داخل روستا _وجود انواع برنده و كل و قوج و اهو البته اين سه مورد اخر به علت شكار بي رويه كم شده ولي تا دلتون بخواد خركوش و كبك واسه شكار هست

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-09 12:12 AM

با سلام به همه دوستان عزیز هم استانی گل Khansariha (8)و تشکر از جنابshaturعزیزKhansariha (8)
اینم یک خبر که مربوط به سال قبله ولی شاید کسی از بچه ها مثل خودم مطلع نباشه که جای خوشحالی داره
ضبط تصاوير یک قلاده پلنگ ایرانی برای اولین بار در استان سيستان و بلوچستان
لینک عکسدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 162536_835.jpg]
سرویس : اجتماعي - محيط زيست

مدیر اداره محیط زیست سراوان گفت: پس از 25 روز تلاش شبانه‌روزی و استفاده از دوربین تله‌ای موفق به ضبط تصویر پلنگ ایرانی در ارتفاعات منطقه حفاظت شده بیرگ سراوان شدیم.
تصویر کوه بیرک سراوان منبع تصویردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13728772171.jpg]

تصویر دیگری از کوه بیرک سراوان
[تصویر: 600x450_AksTubeCom_e5e4ab6aa282176e824fb...b08392.jpg]

به گزارش خبرنگار «محيط زيست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دهقان نژاد افزود: مهمترین زیستگاه این جانور جنگل‌ها و ارتفاعات بیش از 4 هزار متر منطقه است که کوه بیرگ این ویژگی را دارد.

وی این گونه جانوری را با توجه به کمبود منابع غذایی و خطرات احتمالی گونه ای در معرض انقراض بیان کرد و گفت: شواهد نشان می دهد ده قلاده از این جانور کمیاب در منطقه وجود داشته باشد .

.......................ضمنا با کمک این دوربین جانوری بسیار نادر به نام شاه روباه در منطقه حفاظت شده بیرک سراوان شناسایی شد.......................................................................

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا با تشکر از shatur عزیز عکس خرس زیبای سراوان رو هم گفتم بزارم تا همه از دیدنش لذت ببریم
ضمن اینکه من تا به حال خبری از اینکه به این گونه ها اسیبی رسیده باشه نشنیدم احسنت
چقدر این گونه ها زیبا هستن
[تصویر: 1199.jpg]

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-13 02:02 AM

سلام اقا محمد عزیزKhansariha (8)
برای فروش PCP هاتسان BT65-RB دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد دارم که با دوست عزیز عارف جان هماهنگ کنین در باشگاه تیراندازی زاهدان که مدتی هست میرن اطلاع رسانی کنن و یا اگه موردی برای گذاشتن اطلاعیه نباشه با هماهنگی مسولین اونجا که فکر کنم با خودتون هم اشنا باشن یه اطلاعیه فروش داخل و یا بیرون هیت تیراندازی بزارن مطمنا خیلی ها دنبال این pcpهستن اما از وجودش در اینجا بی اطلاعن .چون با شناختی که از شما دارم میدونم در معامله اینقدر با انصاف و صادق هستین که اگه مساله مسافت نبود یک ساعته این سلاح فروش رفته بود لذا این پیشنهاد هم صرفا در جهت حل مشکل مسافت خریداران عزیز هست که در همین شهر یا شهرهای همجوار هستن و در بدر دنبال یه جنس خوب و قیمت مناسب هستن
به قول شاعر:اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
انشا.... مبارک صاحب بعدیش باشه
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-10-14 02:55 PM

سلام دوستان عزیز هم استانیKhansariha (8)
امیدوارم خوب و خوش باشین .اقا یا ما خیلی پر حرفیم یا شما خیلی صبور چون همش من مزاحمتون میشم و بهانه ای پیدا میکنم تا خدمت برسم به هر حال منتظر مقدمات فصل شکار و اینکه قصد دارین کجا برین و خبرای دیگه تون هستیم.Khansariha (8)
چند روز پیش چهارراه بودم مغازه شکار که همین اول هست (تقاطع اصلی چهارراه به سمت شرق سمت چپ مغازه سوم یا چهارم )نه اونی که داخل کوچه هست فروشنده شم چشماش کمی مشکل داره مقداری جنس جدید اورده بود مثل اورکت و جوراب پشمی و کلاه پشمی و ژاکت و.قطار فشنگ های طرح جالب ..و میدونین جنساش نو هست و دست دو خیلی کم داره و بیشتر هم عمده فروشه این ژاکت رو خریدم 18 که 20 میگفت و رنگ مشکی هم داشت حالت کشی داره و گرم و نرم و راحته و چون حالت کشی داره برای بیشتر سایزها مناسبه و طرحشم که مناسبه برای شکار ..................جالبه که ارم روی یقه پرچم ایران داره در صورتیکه جنس چینی هست گفتم اگه برای زمستون خواستین یه سری بهش بزنین لباس های زمستونی شکارش خوب بود و قیمتاشم نسبتا مناسب.
چند مغازه پایین تر هم یکی هست که سر نبش یکی از همین کوچه هاست اون خیلی گرون فروشه مثلا پوتین امریکایی رو این میده 200 اما اون جناب با 20 متر فاصله 250 میده دقیقا همون جنس .......چادر امریکایی اصل هم همون گرون فروشه داشت 180 میداد نوع میله ای که کلا در یه کیف 70 سانت در 30 سانت جا میگرفت رنگش زرد و 2-3 نفره بود دست دو هم بوداما تمیز.

بازار پوتین و چکمه دست دو هم کمی بهتر شده و شاید به خاطر کمی مشتری بهتر راه میان.اما بگم که بعضی از نیم پوتین ها مثل مارکcat ایرانیه و با قیمت بالا دیدم که همین جناب گرون فروشه به ملت میده من پارسال مشهد همین کت رو خریدم 35 که همون موقع این میداد55 اما دست دو ها واقعا بعضی هاش عالیه دو سال قبل یکی گرفتم 50 که هنوز داره کار میکنه و خیلی سبک و راحته مارک اکو داشت خیلی تمیز میگفت 350...
خدا یارو نگهدار همه شما
یا حقKhansariha (8)

[تصویر: jakat_shekare.jpg]

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-10-14 04:01 PM

اقا بیژن مامخلصیم دادا
بچه های استان ظاهراکمی گرفتارن
یاهم رفتن شکار
کم میان سایت اگه شما نباشی این تاپیک سوت وکوره