شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برو بچه های زاهدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: برو بچه های زاهدان (/showthread.php?tid=1289)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-09-12 11:42 PM

سلام داداش بیزن فرداعازم تهرونم ایشالا پسفردا جمهوری رو متر میکنم وگزارش دقیق میدم
فعلا فقط اینچه برون تونستم دیانا 54 کالیبر5.5 بگیرمو با داداشgaplan(داداش جواد)تستش کردیم عالی بودچندتایی شماره فروشگاه دارم واسه چوک بایکال.البته یه دونه از چوک ها رو باخودم اوردم واسه نمونه
حتماچیزی دیدم میخرم واسمون

RE: برو بچه های زاهدان - greenaref - 2013-09-12 11:49 PM

سلام.بله آقا بیژن الان یه هفته ای هست که میرم.خیلی خوبه.فعلا فقط تیر میندازم.تا ببینم چی میشه.Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-09-12 11:59 PM

شما سعی کن با اقای جعفری پویا بیشتر رابطه داشته باشی چون مدال اور استانی وتیرانداز باتجربه ای هس ولی بهتره لو ندی پی سی پی داری با اقای هراتی ویه سرهنگ بازنشسته به نام جناب محمدی هم هست که انسان شریفیه وتجربه زیادی داره
مخلص کلام
عارف جان سعی کن با بزرگای هیات بپری وادامه بدی این رشته رو

RE: برو بچه های زاهدان - greenaref - 2013-09-13 12:12 AM

حتما آقا محمد.چون خودم واقعا به این رشته علاقه دارم ادامه میدم.من بین این افرادی که گفتید فقط آقای هراتی رو دیدم و میشناسم که واقعا استاده.همچنین آقای گلوی.شما همرو تو هیات میشناسی؟Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-09-13 12:17 AM

اره تقریبا
اقای هراتی وپسرش
اقای غفاری واقای محمدی
اقای صیادی ووووچندتای دیگری از دوستان رو افتخار اشنایی باهاشونو داشتم
ایشالا بتونی ادامه بدی
و....

RE: برو بچه های زاهدان - greenaref - 2013-09-13 12:25 AM

مرسی.راستی یه سوال آقای هراتی قبلا تو نیروی هوایی نبوده؟Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-09-13 12:38 AM

سلام داداش محمد گل
پس هنوز سفر ادامه داره ..........اونم تو دقیقه نود.....
انشا...به سلامتی برگردی در مورد اون لوله ها در جریان باش که قزاق از تهران خریده بود و کاملا به پنج تیر میخورد اما تا اخر پیچ نمیخورد طوری که در داخل لول که دیده نمیشه یه فاصله کوچک پله ایجاد میشد اینه که بعید میدونم یه پنج تیر گیر بیاری بتونی روش ییندی جهت اطلاع گفتم البته خودت اوستای کاری
پمپ باد هم فراموش نشه
چادر دو نفره استتار هم همینطور طوری که بعدا من و تو توش جا بشیم برای شکارKhansariha (219)
میبینی چه همه سفارش دارم ..............هنوز بقیش رو برات مسیج میکنم
خودم هم اینجا هستم وKhansariha (214) در خدمتم...........خخخخخخ
خوش بگذره و سالم و سلامت برگردی انشا...
--------------------------------------------------------------------------

عارف جان ممنون از توضیحت مسابقات که شروع شد بگو بیایم تشویق کنیم

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-09-13 07:43 AM

اره داداش بیژن به مساله مهمی اشاره کردی واسه همینه یکی از اون چوکهارو اوردم وحتما اونجا تستش میکنم ضمنا گمون کنم اندازه وخصوصیات این چوکها با چوکهای دولول بایکال دقیقا یکی یاشه
حالا میگردم ببینم میشه گیرش اورد یا نه
اون تلمبه هم اینچه برون میداد120 که بااون جنس چینی و تابلوش اصلا نمی ارزید وارزش خرید نداشت باید تهران یه سرچ بزنم
واسه چادر استتار هم حتمامیگردم
عارف خان اقای هراتی سرهنگ بازنشسته هس ولی دقیقا نمیدونم کدوم ارگان

RE: برو بچه های زاهدان - mhrSB - 2013-09-13 09:05 AM

(2013-09-13 07:43 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا محمد برای چادر استتار اگه موفق نشدین پیدا کنید بفرمایید تا من با یک شخصی توی گمرک صحبت کنم و ببینم چادر مورد نظر را میتوانه پیدا کنه براتون(برای شما و اقا بیژن)یا نه.که احتمال بالای 90%میتوانه پیدا کنه.Khansariha (256)
اگه کمکی از دستم برمیامد بفرمایید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-09-13 04:07 PM

(2013-09-13 09:05 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 07:43 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا محمد برای چادر استتار اگه موفق نشدین پیدا کنید بفرمایید تا من با یک شخصی توی گمرک صحبت کنم و ببینم چادر مورد نظر را میتوانه پیدا کنه براتون(برای شما و اقا بیژن)یا نه.که احتمال بالای 90%میتوانه پیدا کنه.Khansariha (256)
اگه کمکی از دستم برمیامد بفرمایید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب جان قربونت اگه در مدتی که محمد اقا اونجاست تونستی پیدا کنی خبری بده تا زحمت ارسال با محمد جان باشه و شما دیگه بیشتر از اون به زحمت نیفتین
نشکرKhansariha (8)