شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برو بچه های زاهدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: برو بچه های زاهدان (/showthread.php?tid=1289)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: برو بچه های زاهدان - baracuda - 2013-08-20 03:30 PM

قابل دوستان و شما رو نداره امری بود در خدمتم خواستی بگو برات بفرستم

RE: برو بچه های زاهدان - Shatur - 2013-08-21 02:25 AM

بيزن جان يه نوبت هم واسه من رزرو كن يه دبه 4ليتري واست ميفرستم بذار تو نوبت محمدجان برشم نكردي اشكال نداره همون 3ليتر كافيه
محمدجان شوخي كردما يه وقت نري نام كاربري تو عوض كني

RE: برو بچه های زاهدان - baracuda - 2013-08-21 09:06 AM

نه بابا ما از این کارا بلد نیستیم قابل شمارو نداره اگه خواستی امر بفرما دوستان بیشتر از اینا به ما لطف دارن

RE: برو بچه های زاهدان - Shatur - 2013-08-21 05:26 PM

خواهش ميكنم اقا محمد همينجوريشم واسه سوالات مكرر شرمندت هستيم شما لطف داريد

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-08-21 06:44 PM

(2013-08-21 02:25 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بيزن جان يه نوبت هم واسه من رزرو كن يه دبه 4ليتري واست ميفرستم بذار تو نوبت محمدجان برشم نكردي اشكال نداره همون 3ليتر كافيه
محمدجان شوخي كردما يه وقت نري نام كاربري تو عوض كني
shatur جان این اقا محمد خیلی گله و مثل شما از دوستان بسیار با مرام حیف که مسافت خیلی دوره و الا حتما خدمتش میرسیدیم هر چند با همین دوری هر وقت کاری بوده بهشون زحمت دادیم و ما رو شرمنده کرده
محمد جان عکس اواتار رو هم عوض کن یکی دیگه بزار ببینیم چقدر بزرگ شده این کوچولوی نازنینKhansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - baracuda - 2013-08-21 10:14 PM

آقا بیژن چوب کاری نفرمایید هرچی زحمت بوده به گردن شماست ماکه کاری نکردیم به روی چشم شما لطف داری به محض اینکه وقت کنم عکس جدیدشو میزارم

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-08-21 11:53 PM

ما که اشنایی زیادی با جناب baracuda نداریم
ولی از معرفت بین داش بیژن و داش محمدbaracuda لذت میبریم
چند تا سوال در مورد روغنکاری سلاح دارم که بعد تهیه عکس از دوستان میپرسم تا ما هم در رفاقت شما سهیم شیم
خلاصه ما مخلص همه دوستان هستیم دربست

RE: برو بچه های زاهدان - greenaref - 2013-08-22 12:09 AM

آقا محمد شما به همه لطف داری.انشااله بیام زاهدان یه برنامه ی شکاری.گروپی چیزی بزاریم.Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - TAKTAZ - 2013-08-22 11:26 PM

باعرض سلام مجدد خدمت دوستان گرامی
اقا من مدتهاس واسه تفنگام از این روغن استفاده میکنم و ازش راضیم
ایا از این روغن اسنفاده کردین و به نظرتون منم ازش واسه روانکاری و سرویس تفنگام استفاذه کنم یا برم دنبال wd40
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته از اون روغن کذایی مخصوص سلاح !!!هم دارم که با توجه به تعریفایی که ازش شنیدم وظاهری که ازش دیدم ازش تا حالا استفاده نکردم چون بیشتر به روغن 10 شبیه هس
سمت چپی
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-08-22 11:57 PM

(2013-08-22 11:26 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باعرض سلام مجدد خدمت دوستان گرامی
اقا من مدتهاس واسه تفنگام از این روغن استفاده میکنم و ازش راضیم
ا...............

سلام محمد جانKhansariha (8)
اسمشو من چند بار در بعضی تاپیک های انجمن های دیگه دیدم که میگن خوبه به نظر منم همین که اسم و رسم و ادرس و .....پروانه صنایع داره خودش یه برتریه نسبت به اجناس بی نام و نشان چینی و ترک قیمتش چنده؟
ضمن اینکه میگن در بیابان کفش کهنه نعمت هست وقتی اقای.....داره wdo..قلابی رو که 10 تومنه اینجا میده 18 تومن باز فکر کنم این جنس حداقل چون پروانه صنایع داره یه پله از اونا بالاتره جالبه همون اقا بادی کرال اورده 450 میده که دقیقا دوستان عکس و مدل رو با قیمت گذاشتن سرم سوت کشید 280-300 قیمت واقعیش بود . ضمن اینکه با یه تعمیرگاه در تهران قرارداد بسته برای کوچکترین کاری سلاح رو میفرسته تهران در حالی که خودتون میدونین در زابل یکی از بهترین تعمیرکاررا رو داریم که دو نسله که تفنگ تعمیر میکنن( فکر کنم ملک هست اگه درست بگم یا نظر) .
ببخشید کمی حاشیه رفتم ضمنا منتظر اقا محمدbaracudaهستیم تا نظر اصلی و ختم کلام رو ایشون بده .
اقا محمد کجایی؟Khansariha (8)