شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برو بچه های زاهدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: برو بچه های زاهدان (/showthread.php?tid=1289)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-08-13 02:11 AM

(2013-08-13 12:51 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بيزن جان جواز شما واسه سباه است_شانس شما بيشتر از ماست كه از ارتش جوازمون_جون شما هم ميتونيد از فروشكاه فشنك تهيه كنيد هم از خود سباه ولي ما فقط از فروشكاه
از من هم یکی از سپاه هست( مال خودم )ولی دومی ارتشه ضمنا امروزکه مغازه قزاق بودم بعضی جوازها رو که وارد کامپیوتر میکرد سایت تهران فبول نمیکرد ( 2 مورد ) که همه صادر شده های سپاه از همین جدیدا بود و سهمیه 91 رو گرفته بودن ولی برای امسال قبول نمیکرد و میگفت باید مجددا برین سپاه سلمان و کلی دوندگی که درست بشه ..جوازای سپاه این مشکلات رو هم داره ضمن اینکه اگه یادتون باشه سهمیه 91 رو هر کی نگرفته بود فروردین یا اردیبهشت 92 سپاه میداد که اقای مودی خبرشو دادن و محمد اقا تکتاز و من هم رفتیم گرفتیم ولی من چک کردم و از همه بچه های اینجا پرسیدم شهرای دیگه هم این طرح بوده ولی با این تفاوت که به اونا همون 200 تا رو دادن اما زاهدان 100 تا دادن ......؟؟؟خدا خیرشون بده همونم دادن والا رفته بود.

RE: برو بچه های زاهدان - ab-ba - 2013-08-13 09:36 PM

سلام دوستان
راستي تفنگ تك روس يا ترك ويا دولول ترك كسي براي فروش سراغ نداره Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - Shatur - 2013-08-19 10:42 AM

دوستان بهترين و مرغوب ترين روغن موجود در فروشكاهاي زاهدان واسه روغنكاري اسلحه جيه؟؟

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-08-19 12:30 PM

(2013-08-19 10:42 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهترين و مرغوب ترين روغن موجود در فروشكاهاي زاهدان واسه روغنكاري اسلحه جيه؟؟

shaturعزیز
متاسفانه زاهدان بهترین اسپری برای لول همونwwd460 هست که قیمتش شهرای دیگه 10 تومنه اینجا میدن 18 تومن اونم فروشنده خوبش چند نوع ترک هم هست که قیمتش 12 ت هست که فکر کنم با توجه به گرون فروشی اقایون اون دیگه از همه اشغال تر باشه از نامی خرید کن منصف تر و بهتر از بقیه هست روغن هم انواع و اقسام هست که همشون قلابی و فکر کنم روغن چرخ خیاطی هستن من خودم از یه بنده خدایی روغن 10 از 30 سال پیش داشت مقداری گرفتم و استفاده میکنم و فکر میکنم از این روغن قلابی ها که حتی ادرس کارخونه نداره بهتره یه نوع هم از چابهار گرفتم که بد نیست عکسشو میزارم فعلا حسش نیست اگه میری شهرای دیگه همون wd40رو بخر یکی هم برای ما بگیر.
ضمنا حسینی رو نرفتم ولی با وجود گرون فروشی اما گاهی جنس خوب میاره اونجا نرفتم اینه که یه سر هم پیش اون برو

RE: برو بچه های زاهدان - greenaref - 2013-08-19 01:31 PM

سلام دوستان.میخواستم بدونم زاهدان باشگاه تیر اندازی داره؟Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - baracuda - 2013-08-19 02:04 PM

ضمن فرمایشات آقا بیژن اینو عرض کنم که به هیچ وجه از روغن ده صنعتی های جدیدی که تو بازار هست استفاده نکنید چون در ساخت اینا از هرچیزی استفاده میشه بجز روغن بعنوان مثال از گازوییل و چسب گرفته تا روغن سوخته و آهک و هرچیزی که فکرشو بکنید اگه خواستید از روغن با پاک کنندگی بالا مثل روغنهای توربو دیزل با سطح کیفی ‏CH4/CG4استفاده کنید

RE: برو بچه های زاهدان - bycal - 2013-08-19 02:19 PM

(2013-08-19 01:31 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.میخواستم بدونم زاهدان باشگاه تیر اندازی داره؟Khansariha (8)
سلام
تفنگ بادی که داره خوبم فعاله ابتدای قلنبر اما ساچمه زنی نه
قبلا بعد از پلیس راه قرارگاه بسیج ابتدای جاده کرمان روزای 5شنبه و جمعه بود از بنیان گذاراش هم اقای قزاق بود که حالا فروشگاه سلاح داره بعد که فشنگ و بشقاب گرون شد درش رو تخته کردن اما میگن خود بسیج روزای جمعه بعضی مواقع باز میکنه فشنگ از خودتون پول بشقاب و یه کم هم اضافه میگیره ولی دقیق نمیدونم.

RE: برو بچه های زاهدان - Shatur - 2013-08-19 02:35 PM

بس وضع زاهدانم خيطه _كرمان كذرم ميفته همين 2هفته بيش كرمان مغازه اقاي ايراني رفتم اينقدر تنوع اجناس زياد بود كه بين ماركها موندم _روغن wd40دارم واسه لول_ولي روغن واسه روغنكاري مفصلها و كب ميخوام_اكه امكانش هست جند مدل معرفي كنيد و اينكه جه ماركي مرغوبتره ممنون ميشم
بيزن جان من روغنwd40رو حدود6ماه بيش از ابزار فروشيا تهيه كردم اكه زاهدان نيست يه ندا بده واست تهيه كنم

RE: برو بچه های زاهدان - greenaref - 2013-08-19 03:00 PM

نه همون تفنگ بادی.الان ثبت نام میکنه؟شرایطش چطوره؟تفنگ از خودمونه؟میشه یکم توضیح بدید.خودتونم میرین آقا بیژن؟Khansariha (8)

RE: برو بچه های زاهدان - Shatur - 2013-08-19 03:10 PM

باراكوداي عزيز منظورتون از روغن صنعتي همين روغنهاي موتور ماشينه يا نوع ديكه روغن؟عذرميخوام دقيق متوجه نشدم_
من فعلأ از يه روغن اسبره اي ايراني به اسم رونده استفاده ميكنم يه قوطي قرمز رنكه روش نوشته اين اسبره فاقد هر كونه مواد اسيدي مي باشد و هيج كونه ضرري براي قطعات ندارد و بدون اثر جسبندكي قطعات را در مقابل خوردكي و رطوبت محافظت ميكند _ولي احساس ميكنم خيلي رقيقه و مناسب نباشه واسه اسلحه تا نظر دوستان جي باشه!؟؟