شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 (/showthread.php?tid=1285)

صفحه ها: 1 2 3 4

معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - tika - 2012-11-13 03:18 PM

با توجه به عدم وجود معرفی گامو هانتر 440، این پست زده شد. امیدوارم دوستان اطلاعات و تجربیات خودشون رو در مورد مزایا و معایب این مدل با بقیه افراد فروم به اشتراک بگذارندKhansariha (8)

هانتر ۴۴۰ يك مدل نسبتاً قديمي ترِ ساخت اسپانيا است كه با شكستن لوله مسلح ميشود. جنس لوله از نوع استيل بدون روكش است . ماشه در دو مرحله عمل ميكند و به قفل ايمني مجهز است . هنگام مسلح كردن به طور اتوماتيك قفل ميشود . مگسك عقب قابل تنظيم است ولي مگسك جلو ثابت است . هر دو مگسك داراي فيبر نوري رنگي براي ديد بهتر در شب هستند . در قسمت نصب دوربين ، ريل آلومينيومي قرار دارد تا نصب دوربينهاي بزرگ هم راحت باشد . داراي استاپ در انتهاي ريل آلومينيومي براي جلوگيري از عقب رفتن دوربين است . در دو كاليبر ۴.۵ ميليمتر و ۵.۵ ميليمتر موجود است . براي تيراندازي تفريحي و شکار مناسب است .
مشخصات هانتر ۴۴۰
وزن : ۳ كيلوگرم
طول تفنگ : ۱۱۰ سانتيمتر
سرعت شليك اوليه : ۳۰۵ متر در ثانيه ( كاليبر ۴.۵ ) ، ۲۲۰ متر در ثانيه ( كاليبر ۵.۵ )
توان : حدود ۱۸ ژول
دقت تيراندازي : ۶ از ۱۰
در مجموع امتياز ۴.۴ از ۵ براي آن مناسب است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - THUNDER - 2012-11-13 03:29 PM

ممنون دوست عزیز. لطفاً چند تا عکس از تفنگ خودتون هم بذارید.
راستی: چند خریدیدش؟
ظاهراً تنها تفاوتش با شادو چوبی بودن قنداقه!

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - savalan - 2012-11-13 03:33 PM

حدود قیمت رو هم میفرمایید؟؟Khansariha (399)

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - tika - 2012-11-13 03:52 PM

قیمت این تفنگ دو روز پیش 540 بود و شادو هزار کپ پلاستیکی 320، قنداق زیبایی داره، به نظر میاد از شادو هزار با کیفیت تره، بزودی عکس میذارمKhansariha (256)
البته اکثر مدل های گامو از لحاظ قدرت و ساخت مشابه اند به غیر از دلتا و هانتر 1250 و سوکومKhansariha (8)
راستی علیرقم توضیحات نوشته شده با مسلح شدن قفل نمیشه و این کار بصورت دلخواه دستی انجام میگیره

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - tika - 2012-11-16 08:42 PM

یه سوال
آیا اورینگ تمامی مدل های کمرشکن گامو به جای لوله روی سیلندرشه؟
برای عوض کردن اورینگ تفنگ هانترم آیا باید کپه اسلحه باز شه؟
Khansariha (8)

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - ln 1 - 2012-11-16 09:44 PM

در مدلهای قدیمیتر گامو ارینگ روی لوله بود ولی جدیدا روی سیلندر نصب شده . اگه جای دست واسه کار نداره لوله باز بشه بهتره

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - khashayar - 2012-11-19 10:25 PM

من با این این مدل کار کردم
دقتش که خیلی خوب(یه گروپ ازش گرفته بودم اگه پیداش کنم حتما میزارم اگه نشد سعی میکن یه گروپ جدید ازش بگیرم)
متاسفانه قدرتش بعد از چند ماه (چون مال من نبود و نمی دونم چندتا شلیک داشته) افت قدرتش کاملا محسوس بود.
اینم یه عکس از اینترنت
[تصویر: detail_hunter_440.jpg]
خود تفنگ دستم رسید ازش عکس میگیرم.
البته این که با مسلح شدن قفل نمی شد.

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - poya 2000 - 2012-11-19 10:43 PM

من این تفنگ رو در کالیبر 5.5 داشتم

البته حدود 3 سال پیش که ماشه محصولات گامو فلزی بود

دقتش عالی بود . واقعا عالی میزد تو 10 متر میشد ساچمه رو ساچمه باهاش زد

اما افت قدرتش بعد 2000 شلیک محسوس بود و اگه بخوام اونو با دیانا 35 خودم که 5.5 بود مقایسه کنم

میتونم بگم که قدرت دیانا کاملا بیشتر بود با اینکه هر 2 تا تفنگ در کاتالوگ 1000فوت زده شده دیانا قویتر بود

و افت قدرتش کمتر . اما دقتش به نظر من بهتر بود شاید این به لطف وزن کمتر و نرمتر بودن این اسلحه باشه

این رو هم اضافه کنم که بسیار خوشدسته

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - khashayar - 2012-11-19 11:49 PM

(2012-11-19 10:43 PM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این تفنگ رو در کالیبر ..... اما دقتش به نظر من بهتر بود شاید این به لطف وزن کمتر و نرمتر بودن این اسلحه باشه

ا

اتفاقا منم با وقتی با دیانا 35 و گامو هانتر 440 گروپ میگرفتم گروپ های هانتر بهتر میشد(من اینو نگفتم چون احتمال میدادم با تیر دیگه دیانا 35 بهتر بزنه و اینکه قلق تفنگ 35دستم نیومده و تیراندازی من ممکنه مشکل داشته باشه)

RE: معرفی گامو هانتر 440، Gamo Hunter 440 - tika - 2012-11-20 05:56 AM

مشخصه اصلی این تفنگ خوش دستی خیلی بالاست
افت قدرتشم از نتایج واشر سر پیستون بی کیفیتشه که با تعویضش با واشر دیانا 27 رفع میشهKhansariha (8)