شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-11-24 06:53 PM

سلام

دوستان فردا کیا پایه تیراندازی هستن ؟؟ از اقای صالحی و علیرضا خان هم خبری نشدا !!!!!Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2011-11-24 07:30 PM

مسیح جان برنامه چیه؟شاید من تونستم بیامKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-11-24 10:22 PM

بچه ها من فردا مهمون دارم نمیتونم بیام.Khansariha (226)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-11-26 06:15 PM

ببخشید شاهین جان پستتون رو تازه دیدم شمارمو که داشتین ای کاش تماس گرفته بودین Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2011-11-26 07:08 PM

مسیح جان شما یروز بیا سمت ما کبوتر چاهی فراوونه هاKhansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-11-26 07:20 PM

حتما" شاهین جان Khansariha (8) اگه امشب برف بشینه فردا حتما" برای شکار کبک میرم .

انشاءالله جمعه قرار میگذاریم با دوستان میایم طرف شما Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-11-28 08:32 AM

دوستان سلام.....ما به علت شروع دهه تا بعد از مراسم تعطیلیم....پوسیدیم از بس تو خونه نشستیم.....یه پایه پیدا نمیشه بریم شکار ای چند روزه!!!!!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - persiankiller - 2011-11-28 09:45 AM

(2011-11-28 08:32 AM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوسالن سلام.....ما به علت شروع دهه تا بعد از مراسم تعطیلیم....پوسیدیم از بس تو خونه نشستیم.....یه پایه پیدا نمیشه بریم شکار ای چند روزه!!!!!

آقا ارفان قبل شما من پوسیده بودم...البته تو اصفحان که پوسیدن سخته چطور شده؟اینهمه پایه شکار؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-11-28 09:59 AM

آخه دادا همه دوستان سر کار هستن در طول هفته.........!!!!!!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-12-08 05:48 PM

دوستان چرا این تاپیک داره خاک میخوره؟خوب بزارید یه ماجرایی رو واستون بگم تا حالو هوا عوض بشه.
بنده اکثر روزها سر ظهر دیگه کلاس ندارم و مسیح جان هم مغازه رو تعطیل میکنه و با هم میریم هدف زنی و گروپ گیری.(جاتون خالی خیلی حال میده)اولین روزا فقط در نوشابه میزدیم بعد یکم کلاس رو بردیم بالاتر و تکه های زغال به اندازه حبه قند رو میزدیم ولی جدیدا(چند روزی هستش) یه مقدار باکلاس تر شدیم و داریم یه میوه اندازه یه ساچمه 5.5 رو تو 45 متری میزنیم.امرور میخواستیم یه کلیپ درست کنیم که من وقتی اومدم خونه دیدم دوربین هندی کم شارژ نداره و قسمت نشد کلیپ رو درست کنیم.دوستان نمیدونید چه حالی داره با هاتسان و سی زد هر تیری یه هدف رو(به اندازه یه ساچمه 5.5) در 45 متری میزدیم(البته داش میسح تیراندازیشون حرف نداره و بنده دارم درس پس میدم) در اخر هم یه کبوتر در 140 متری که من میگفتم خیلی دوره با هاتسان زده شده که جفتمون از خوشحالی داشتیم بال در میاوردیم.این هم خاطره من و داش مسیح در اصفهان.انشالله هفته بعد کلیپ رو درست میکنیم تا همه فاز ببرندKhansariha (214)